logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TVN: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1351

Pierwszy tydzień jesiennej ramówki zakończył się sukcesem TVN. Antena główna była niekwestionowanym liderem w grupie komercyjnej, zostawiając konkurencję w tyle.  

13.09.2019 | przeczytano: 83 razy

Rochstar, stworzona przez Rinke Rooyensa, wiodąca niezależna firma producencka w Polsce, wchodzi w nowy ramówkowy sezon znacznie rozszerzając strukturę komunikacji. Firma, w której portfolio znajdują się produkcje takie jak m.in. „The Voice of Poland”, „Dance, Dance, Dance” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zdecydowała się na współpracę z Big Picture. Big Picture, firma doradcza z obszaru public relations i public affairs, będzie odpowiedzialna za strategię i obsługę komunikacji korporacyjnej, wsparcie wybranych programów, a także zarządzanie komunikacją autorskich inicjatyw biznesowych i społecznych Rinke Rooyensa.

12.09.2019 | przeczytano: 98 razy
Onet.pl zwiększa przewagę w rankingu cytowań mediów

Pierwsze miejsce w rankingu najczęściej cytowanych mediów po raz szósty należy do portalu Onet.pl – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach w rankingu ogólnym znalazły się dziennik Rzeczpospolita oraz portal Wirtualna Polska.

11.09.2019 | przeczytano: 267 razy
Kampania Nationale-Nederlanden „Ubezpiecz jak ojciec, baw się jak tata”

1 września ruszyła nowa kampania reklamowa Nationale-Nederlanden, promująca ubezpieczenie na dziecięce wypadki. W spocie firma przekonuje, że odpowiedzialne ojcostwo idzie w parze z byciem fajnym tatą. Akcja obejmuje działania w telewizji i internecie oraz współpracę z placówkami Medicover.  

06.09.2019 | przeczytano: 306 razy
Zwieger sponsoruje jedenasty sezon „Doradcy Smaku”

Już od początku września widzowie TVN oglądają sprzęty kuchenne marki Zwieger w akcji. Korzysta z nich Robert Sowa w kolejnej edycji znanego i lubianego programu kulinarnego „Doradca Smaku”.

03.09.2019 | przeczytano: 108 razy
LMC promuje zatrudnienie blisko domu w nowej kampanii medialnej

Ruszyła nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii promującej aplikację mobilną Praca za Rogiem. To innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości. Zdjęcia do spotu zrealizował Mac ‘Dronksy’ Poschwald – jeden z najlepszych pilotów dronów na świecie.

03.09.2019 | przeczytano: 119 razy
Kampania marketingowa Gang Słodziaków wystartowała

Nastąpił wyczekiwany powrót Gangu Słodziaków. Ich przejście przez magiczny portal do sklepów Biedronki jest wspierane przez szeroko zakrojoną kampanię marketingową, która ruszyła 26 sierpnia br.

30.08.2019 | przeczytano: 331 razy

Eurosport pozyskał wyłączne prawa telewizyjne, cyfrowe i sublicencyjne do dwóch pierwszych edycji International Swimming League. Stacja, która na co dzień pokazuje ponad 70% dyscyplin olimpijskich, wzmocniła swoją ofertę dla fanów pływania o ekscytujące rozgrywki drużynowe, które już od października gromadzić będą największe gwiazdy dyscypliny, w tym aż czwórkę Polaków.

30.08.2019 | przeczytano: 222 razy
„Bez Tabu” - nowy cykl Agaty Młynarskiej w Discovery Life

Czy wiesz, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie? Jak wyleczyć się z uzależnienia od gier komputerowych? Ile procent ludzi w naszym kraju decyduje się na randki w sieci i dlaczego? Jakie są najnowocześniejsze metody leczenia raka piersi?Agata Młynarska poprowadzi nowy cykl dokumentów, które będą skupiały się na ważnych i bieżących tematach społecznych.

30.08.2019 | przeczytano: 168 razy
Jarosław Czujak dołączył do 38 Group

Jarosław Czujak, na stanowisku Sales Development Director, będzie odpowiedzialny za kreowanie nowych produktów  nadzorowanie prac działu sprzedaży, opracowanie oferty grupy oraz realizację budżetów sprzedażowych poszczególnych spółek 38GROUP.

29.08.2019 | przeczytano: 100 razy
1 2 3
Strona 1/136 (artykułów: 1351)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764