logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TikTok: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 87
Tiktok for Business startuje z „Make TikToks Contest”

TikTok for Business wystartował z konkursem skierowanym do pracowników branży marketingowej m. in. agencji kreatywnych, PR oraz domów mediowych. Do wygrania są trzy nagrody, każda o wartości 60 tys. złotych. Wystarczy kreatywne podejście i niestandardowy pomysł na TikToka! Konkurs już ruszył a zgłoszenia można przesyłać do 10 marca.

25.02.2021 | przeczytano: 189 razy

Zapewnianie bezpieczeństwa społeczności TikToka to najwyższy priorytet platformy, która na bieżąco monitoruje charakter publikowanych treści. Platforma opublikowała właśnie Raport Transparentności, w którym przedstawia swoje działania podjęte w drugiej połowie 2020 roku, mające chronić jej społeczność przed szkodliwymi i fałszywymi treściami.

24.02.2021 | przeczytano: 76 razy
Nowa kampania Pepsi z udziałem gwiazd światowego futbolu

W czasie gdy światu potrzeba chwili wytchnienia i pozytywnych emocji, Pepsi rozpoczyna nową, niezwykle angażującą kampanię FIZZ, która w sposób charakterystyczny dla tożsamości marki wykorzystuje różnorodne style kultury. Stawiając na połączenie najwyższej klasy muzyki oraz wirtuozerskiego futbolu, kampania Pepsi zachęca świat do zerwania z konwencją, oczekiwaniami, a także wyjścia poza zamkniętą przestrzeń jednorodności. Wśród twarzy kampanii znaleźli się najlepsi piłkarze świata, w tym Leo Messi, Paul Pogba, Shanice van de Sanden oraz Jadon Sancho, a oryginalny film promujący kampanię został stworzony przez brytyjską reżyserkę młodego pokolenia Raine Allen-Miller do podkładu muzycznego z utworu „Rotate” autorstwa Becky G oraz Burna Boy. Kampania potrwa do końca 2021 roku.

23.02.2021 | przeczytano: 158 razy

Polacy najchętniej spośród wszystkich Europejczyków wyrażają uczucia online. Prawie połowa wykorzystuje w tym celu platformy społecznościowe, na których wyznaje miłość lub sympatię do drugiej osoby. TikTok prezentuje swoje najnowsze badanie przeprowadzone we współpracy z instytutem badawczym Censuswide[1]. Czy wpisy Internetowe to nowy język miłości Milenialsów? Z kolei na to pytanie odpowiada psycholog i ekspert od związków Magdalena Chorzewska.

17.02.2021 | przeczytano: 97 razy
Lay’s towarzyszem domowych seansów filmowych

Trwa 4. edycja najbardziej filmowej kampanii promocyjnej marki Lay’s pod hasłem „Filmy smakują lepiej z Lay’s”. Po raz kolejny wiodący producent chipsów ziemniaczanych, firma PepsiCo, chce przekonać Polaków, że najlepsze wrażenia podczas oglądania filmów zapewniają przekąski marki Lay’s. Oprócz znanych już na rynku wariantów smakowych, konsumenci będą mogli spróbować dwóch nowych, limitowanych smaków. Kampania potrwa do końca kwietnia 2021 roku.

17.02.2021 | przeczytano: 197 razy

TikTok, platforma krótkich filmów wideo, została ogłoszona Globalnym Sponsorem UEFA EURO 2020. To pierwszy raz w historii, kiedy platforma dostarczająca rozrywkę online sponsoruje międzynarodowy turniej UEFA. Jest to istotny krok zarówno dla TikToka, jak i UEFA, który wprowadza nowy rodzaj partnera UEFA EURO 2020.

11.02.2021 | przeczytano: 191 razy

Firma odczuła skutki COVID-19, jednak powołanie nowej spółki Full Stack Experts oraz rozwój w obszarze technologii doprowadziły ostatecznie do rekordowych przychodów na poziomie 49 mln PLN dla grupy kapitałowej Bluerank - FSE.

09.02.2021 | przeczytano: 104 razy

Ruszyły zapisy na pierwsze z trzech zaplanowanych spotkań edukacyjnych z serii „TikTok Talks – Porozmawiajmy o biznesie”, które odbędzie się już w najbliższy wtorek 9 lutego o godzinie 14:00. Wydarzenie ma charakter otwarty, a więc udział w nim może wziąć każda osoba, która zarejestruje się uprzednio za pośrednictwem strony dontmakeads.pl.   

05.02.2021 | przeczytano: 178 razy
Walentynkowa kampania Douglas z uczestnikami Top Model

"A może się spotkamy?" – pod takim hasłem Douglas rusza z nową kampanią walentynkową. Główne role odegrały w niej gwiazdy TOP MODEL – Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski. Szefem artystycznym przedsięwzięcia został Marcin Tyszka.

02.02.2021 | przeczytano: 321 razy

Fundamentem skutecznej sprzedaży jest komunikacja, a jej podstawowym narzędziem jest słowo. Operowanie nim tylko z pozoru jest łatwą umiejętnością. Barbara Stawarz-Garcia, Adam Dębowski, Jan Szustak, Roman Kawszyn, Adam Szaran oraz Magdalena Pawłowska – eksperci, którzy pracują słowem i za jego pomocą budują zasięgowe kampanie marketingowe dla dużych graczy rynkowych, 4 lutego br. podczas konferencji Online Summit, opowiedzą, jak tworzyć skuteczne, angażujące odbiorców treści.

01.02.2021 | przeczytano: 242 razy
1 2 3
Strona 1/9 (artykułów: 87)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764