logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TikTok: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 523
Kerris wygrywa przetarg Paypo

Agencja KERRIS odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze social ads performance marketing PayPo – lidera płatności odroczonych w Polsce.

03.03.2024 | przeczytano: 246 razy
Jak efektywnie zarządzać danymi w kampaniach marketingowych po 6 marca?

Wraz z wejściem w życie Digital Markets Act rozpoczyna się nowa era ochrony prywatności w cyfrowym świecie. Oto kilka niezbędnych kroków, dzięki którym będziesz gotowy na zmiany i prowadzenie efektywnych działań marketingowych w oparciu o dane w zgodzie z nowymi regulacjami.

28.02.2024 | przeczytano: 389 razy
Śniadaniowa i Palma kontynuują współpracę z Insignią

Firma Bielmar dołączyła do grona Klientów agencji Insignia w styczniu 2022. Dotychczasowa współpraca zaowocowała budową komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej marek Śniadaniowa oraz Palma.

28.02.2024 | przeczytano: 285 razy
Unijny akt o usługach cyfrowych: jest postępowanie przeciwko Tiktokowi

Od 17 lutego br. akt o usługach cyfrowych zaczął powszechnie obowiązywać we wszystkich krajach członkowskich UE, w tym również w Polsce. Unijne rozporządzenie reguluje działalność dostawców usług w internecie i ma przede wszystkim zwiększyć ochronę użytkowników, dzięki czemu ich prawa w sieci będą ściślej przestrzegane. Komisja Europejska w poniedziałek poinformowała o wszczęciu postępowania, które ma wyjaśnić, czy TikTok mógł naruszyć nowe przepisy w obszarach związanych m.in. z ochroną małoletnich i przejrzystością reklam. Jak podkreśla Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, niektóre kraje UE – w tym Polska – są jednak spóźnione z wdrażaniem nowych przepisów.

27.02.2024 | przeczytano: 272 razy
Asap&Asap z kampanią Betadine VAG

Wystartowała przygotowana przez ASAP&ASAP kampania leku OTC Betadine VAG, dla którego podmiotem odpowiedzialnym jest firma Egis Pharmaceuticals PLC, reprezentowana w Polsce przez firmę EGIS Polska. Jest to pierwszy efekt współpracy po wygranym przez agencję w ubiegłym roku przetargu. Betadine VAG to lek na infekcje intymne.

26.02.2024 | przeczytano: 214 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.

25.02.2024 | przeczytano: 333 razy
Kaufland: Klip „Balon” wyróżniony w konkursie OLX „Liderzy Rekrutacji”

Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu OLX „Liderzy Rekrutacji”, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem „bangera”. Klip jest autorską wariacją na temat całego obszaru działalności firmy Kaufland, a także podkreśleniem rangi wszystkich pracowników sieci.

23.02.2024 | przeczytano: 302 razy
That One Agency zdobywa obsługę influencerską Knorr Nudle

To kolejna marka z portfolio Unilever, która wybiera tę agencję do długofalowej współpracy. That One Agency wygrało przetarg na obsługę influencerską Nudli Knorr w 2024 roku. Pierwszym zrealizowanym projektem jest „Ser w Ziomach” – aktywacja influencerska z wykorzystaniem platform TikTok i Instagram.

22.02.2024 | przeczytano: 360 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Dźwięk w cyberprzestrzeni: Audio marketing w świecie online

W dobie niezwykle szybkiego rozwoju rynku e-commerce i digitalizacji kanałów sprzedaży, kształtowanie wizerunku marki online staje się równie kluczowe, co tradycyjne strategie marketingowe. W tej cyfrowej erze, gdzie klienci są nieustannie bombardowani informacjami, warto zwrócić uwagę na potężne narzędzie - dźwięk.

21.02.2024 | przeczytano: 358 razy
Podsumowanie roku Lifetube’a

Nowa oferta, dywersyfikacja źródeł przychodów twórców, wdrożenie najwyższych standardów współpracy - tak Lifetube, działająca na rynku influencer marketingu i ekonomii twórców, podsumowuje rok 2023. Firma w minionym roku postanowiła wprowadzić szereg zmian, które umożliwiły lepszą współpracę zarówno z twórcami, jak i markami.

20.02.2024 | przeczytano: 322 razy
1 2 3
Strona 1/53 (artykułów: 523)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764