logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Time: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 901
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K

Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm, monitorów o przekątnej do 98 cali, a także kompletnych rozwiązań 4K Glass-to-Glass do tworzenia, produkcji i dostarczania treści.

31.01.2023 | przeczytano: 81 razy
TVN podsumowuje obchody 25-lecia

2022 rok minął stacji TVN – należącej do globalnego koncernu medialnego Warner Bros. Discovery – pod hasłem 25-lecia. Ćwierć wieku temu powstała silna i niezależna polska stacja telewizyjna, która z rodzinnej firmy stała się integralną częścią jednego z największych koncernów medialnych na świecie. Obchody jubileuszu rozpoczęły się w sierpniu podczas Top of the Top Sopot Festival, a zwieńczone zostały wyjątkową imprezą urodzinową z udziałem pracowników i współpracowników, która odbyła się w grudniu w warszawskim EXPO XXI. TVN Warner Bros. Discovery celebrował 25-lecie głównej stacji grupy także podczas wydarzenia TEDx Wiertnicza Street oraz specjalnych odcinków popularnych programów.

20.01.2023 | przeczytano: 153 razy
Studentki architektury z Poznania z nagrodą International Velux Award

Studentki Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej - Zuzanna Sazonow i Aleksandra Pytka – zdobyły Grand Prix w International VELUX Award 2022 w kategorii „Światło naturalne w budynkach". Zwycięski projekt - „TIP – Time Indicate Protection" to modułowy system zacieniający, który można zastosować na budynkach mieszkalnych. Chroni on wnętrze przed przegrzaniem, ale jednocześnie umożliwia dopływ naturalnego światła dziennego. Opiekunem naukowym zespołu była mgr inż. arch. Patrycja Kamińska.

27.12.2022 | przeczytano: 339 razy
Produkcja Oto Film wyświetlana na Times Square

W najnowszej reklamie Viant Technology okolice Centrum Nauki Kopernik przeobraziły się w przestrzeń, gdzie świat rzeczywisty łączy się z cyfrowym. Za projekt odpowiadają studio Aggresive i dom produkcyjny OTO Film.

27.12.2022 | przeczytano: 278 razy
Aktywacja świąteczna „Łańcuch wdzięczności PZU”

PZU rozpoczął akcję „Łańcuch wdzięczności PZU”. Kampania zachęca do wyrażania w mediach społecznościowych wdzięczności bliskim, przyjaciołom i rodzinie. W świątecznym spocie promującym akcję wzięła udział sponsorowana przez PZU, najlepsza na świecie tenisistka Iga Świątek, która podobnie jak jej główny partner i ubezpieczyciel, chętnie włącza się w akcje charytatywne.

19.12.2022 | przeczytano: 203 razy
Fotoreportaż Evgeniya Maloletki z Mariupola z Nagrodą im. Krzysztofa Millera

Za nami finał 5. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera - w czwartek, 8 grudnia 2022 r. poznaliśmy laureata nagrody za najlepszy materiał fotograficzny roku oraz zwycięzcę w kategorii "Wolność, solidarność, tolerancja". Konkursowe jury doceniło fotoreportaż Evgeniya Maloletki z Mariupola, a nagrodę Fundacji Gazety Wyborczej odebrał Jędrzej Nowicki. Rozstrzygnięcie konkursu można było oglądać w serwisie Wyborcza.pl oraz na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej".

16.12.2022 | przeczytano: 349 razy

Najwięcej korzyści z połączenia sił Play oraz UPC odczują ich klienci. Tym razem w postaci dodatkowych kanałów, które trafiają do ofert telewizji obu operatorów. Długie zimowe wieczory to świetny czas na to, aby zapoznać się z ofertą ich propozycji programowych. Co ważne – nowe kanały w pakietach nie powodują zmiany opłat, co oznacza jeszcze więcej programów w obecnej, atrakcyjnej cenie.

16.12.2022 | przeczytano: 192 razy

W ostatnich miesiącach br., czyli w okresie wrzesień - listopad 2022 rozgłośnie Grupy Radiowej Agory (GRA) zanotowały najwyższy w historii udział w czasie słuchania na poziomie 7,7%. Jednocześnie GRA objęła pozycję lidera pod względem słuchalności wśród nadawców radiowych w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców.  

15.12.2022 | przeczytano: 143 razy
Nowa odsłona serwisu Eskarock.pl

6 grudnia wystartowała  nowa odsłona strony www.eskarock.pl, gromadząca miłośników muzyki rockowej. Nowa nawigacja i nowe funkcjonalności desktop i mobile serwisu ułatwią użytkownikom korzystanie z materiałów audio i wideo oraz aktywne uczestnictwo w życiu społeczności fanów rocka – komentowania, dyskutowania, zabawy. Nowy serwis to także jeszcze więcej najlepszej rockowej muzyki, więcej filmów, więcej informacji i wydarzeń ze świata rocka.

07.12.2022 | przeczytano: 224 razy
Co z wyskakującymi okienkami? Sprawa przeciwko IAB Europe w pytaniach i odpowiedziach (cz. 2)

We wrześniu belgijski sąd skierował do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej pytania dotyczące stworzonego przez IAB Europe systemu wymiany informacji o preferencjach użytkowników i użytkowniczek co do profilowania reklam między pośrednikami reklamowymi. Sprawa jest następstwem skargi złożonej przez Panoptykon i inne organizacje broniące praw cyfrowych w Europie. Jaki mamy problem ze śledzącą reklamą? O jakie zmiany walczymy? Odpowiadamy w drugiej części naszego materiału o sprawie przeciwko IAB Europe.

04.12.2022 | przeczytano: 883 razy
1 2 3
Strona 1/91 (artykułów: 901)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764