logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Truskavka: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 17
Ruszyła kampania Just Join IT

Just Join IT – najpopularniejszy portal pracy dla programistów – wspólnie z domem produkcyjnym Truskavka zrealizował swoją pierwszą kampanię mediową na tak szeroką skalę, w której pokazuje kulisy codziennego życia w branży IT, choć robi to lekko, w nieco abstrakcyjny sposób. Pierwszy spot z kampanii właśnie miał swoją premierę, a jego celem było odkrycie dwóch perspektyw jednej rozmowy kwalifikacyjnej.

24.05.2022 | przeczytano: 902 razy
Mullenlowe Warsaw dla Tchibo Exclusive

Agencja MullenLowe Warsaw po wygranym przetargu zrealizowała kampanię digital dla marki Tchibo Exclusive.

18.05.2022 | przeczytano: 435 razy
Anna Dereszowska ambasadorką marki Canpol babies

Anna Dereszowska - polska aktorka i wokalistka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show-biznesie – została ambasadorką marki Canpol babies.  Kampania z jej udziałem będzie realizowana pod hasłem „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej”.

10.05.2022 | przeczytano: 341 razy
Maffashion ambasadorką nowego laktatora marki Lovi

Julia Kuczyńska Maffashion - polska blogerka modowa, influencerka i aktywna mama - została ambasadorką innowacyjnego laktatora Expert 3D Pro z unikalną technologią lejka 3D, który jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Kampania z jej udziałem będzie realizowana pod hasłem „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”. W ramach działań Maffashion będzie budowała społeczność wokół #teamLOVI.

19.05.2021 | przeczytano: 775 razy
Milka. Cała Polska Sercem z Naszymi – promocje w Tesco i Carrefour

Jak fani skoków narciarskich mogą okazać wsparcie polskim zawodnikom, kiedy nie mają możliwości towarzyszyć im podczas zawodów? Milka znalazła na to sposób i w ramach trwającej kampanii „Milka. Cała Polska Sercem z naszymi” zachęca fanów zimowych sportów nie tylko do wspólnego kibicowania, ale i do udziału w wyjątkowych akcjach konsumenckich, realizowanych m.in. w sieciach sklepów Carrefour i Tesco.

04.02.2021 | przeczytano: 784 razy
Trwa trzecia odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

Milka, będąca oficjalnym sponsorem Polskiej Kadry Narodowej w Skokach Narciarskich, ponownie zachęca do wspólnego kibicowania. W ramach trzeciej już odsłony kampanii, realizowanej w tym roku pod hasłem „Cała Polska Sercem z Naszymi”, marka zagrzewa Polaków do głośnego dopingu i pokazuje, że sportowe emocje można przeżywać nawet w domowym zaciszu. Tegoroczna kampania 360° realizowana przez Milka, obejmuje m.in. niestandardową współpracę z wieloma partnerami handlowymi, możliwość wysłania życzeń i słów wsparcia od kibiców dla skoczków oraz ogólnopolską loterię, w której można wygrać nawet 100 000 zł.

14.01.2021 | przeczytano: 730 razy
Adam Małysz w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

W ramach toczącej się od listopada kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” w krakowskim Tesco odbyło się wczoraj wyjątkowe wydarzenie z udziałem Adama Małysza. Konsumenci mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z legendą sportu, wziąć autograf, a nawet podjąć niezwykłe wyzwanie – dzięki specjalnej grze VR spróbować pobić rekord Adama Małysza w skokach narciarskich!

19.02.2020 | przeczytano: 790 razy
Adam Małysz na wydarzeniu w krakowskim Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

W krakowskim Tesco odbędzie się niezwykłe wydarzenie, będące elementem kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”, z atrakcjami dla całej rodziny. W roli gościa specjalnego pojawi się na nim jeden z ulubionych sportowców Polaków – Adam Małysz. Konsumentów czeka moc słodkich upominków oraz niezwykła strefa z grą VR pozwalająca na oddawanie skoków narciarskich w wirtualnej rzeczywistości.

18.02.2020 | przeczytano: 915 razy
Konkurs konsumencki w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

W ramach toczącej się kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” marka zachęca Polaków do wspólnego przeżywania radości z sukcesów podczas skoków narciarskich naszych reprezentantów. W ramach rozpoczętego 28 stycznia 2020 r. i trwającego do 1 marca 2020 r. konkursu konsumenckiego w sieci Tesco, Milka daje możliwość wygrania rodzinnych wyjazdów oraz ponad 150 fioletowych walizek wypełnionych słodyczami.

07.02.2020 | przeczytano: 1235 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Milka: fioletowa Strefa Kibica po raz kolejny na stoku w Stroniu Śląskim

Milka, oficjalny sponsor Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich, kolejny rok z rzędu zachęca Polaków do tego, aby byli Sercem z Naszymi. Jedną z atrakcji, przygotowanych przez markę w ramach długofalowej kampanii, są wyjątkowe Strefy Kibica. Po raz kolejny zawitają na stoki narciarskie, w tym do Stronia Śląskiego. Relacje z Zimowych Miasteczek Milka będą transmitowane na żywo w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

03.02.2020 | przeczytano: 770 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 17)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764