logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

UNICEF: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 56
Agencja Chapter 1 dla Miasta Poznania

Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla Miasta Poznania kampanię, której celem jest zachęcanie mieszkańców Poznania by zostawali rodzicami zastępczymi oraz budowanie świadomości na temat tego co oznacza bycie rodzicem zastępczym i czym różni się od adopcji. Kampania prowadzona będzie pod hasłem „Pomóż dzieciom przejść trudną drogę. Zostań rodzicem zastępczym”. Startuje dziś, jej główna fala potrwa miesiąc (m.in. lokalna TV, nośniki DOOH, komunikacja miejska, emisja spotu wideo w internecie), zaś dodatkowe działania zaplanowane są do końca roku.  

31.08.2023 | przeczytano: 308 razy

Według danych UNICEF, od początku wojny w Ukrainie ponad 12 milionów uchodźców z tego kraju przekroczyło polską granicę*. By wesprzeć zdrowie psychiczne tych, którzy musieli tego dokonać, i nie tylko, największa na świecie platforma subskrypcji audio rozpoczyna współpracę z UNICEF i startuje z nową sekcją na Spotify, Our Minds Matter.

30.06.2023 | przeczytano: 206 razy
Khatalog. Sen o ukraińskiej chacie

W najbliższy piątek 19 maja o 19.00 Galeria Traffic Design zaprasza na wystawę Khatalog ukraińskiej grupy projektowej MNPL Workshop, w ramach której wnętrze galerii Traffic Design zamieni się w oniryczną impresję ukraińskiej chaty.

22.05.2023 | przeczytano: 423 razy
Wyjątkowa widokówka wrocławskiego lotniska

Wrocławski rysownik znany ze swojej charakterystycznej kreski tym razem stworzył wyjątkową grafikę dla lotniska we Wrocławiu. Pocztówka z ilustracją Andrzeja Tylkowskiego powstała z okazji obchodów Roku Mikołaja Kopernika, patrona Portu Lotniczego Wrocław.

12.04.2023 | przeczytano: 340 razy
Jak realizować kampanie marketingowe w duchu ESG?

W jaki sposób pomagać mądrze? Jak skutecznie realizować zrównoważone działania w dobie ESG? W którym kierunku powinny one zmierzać, aby sprostać wymaganym zmianom w raportowaniu pozafinansowym? Te pytania stały się punktem wyjścia do dyskusji z przedstawicielami działów marketingu polskich firm, podczas kolejnego spotkania z cyklu CMO Breakfast by Shortlist, którego partnerem był UNICEF Polska. Kwestie klimatyczne, społeczne, jak i te z obszaru ładu korporacyjnego są bowiem ważne zarówno dla przedsiębiorstw, jak i społeczeństwa. Spotkanie to jeden z elementów kampanii „UNICEF dla Biznesu”, która ma pozwolić firmom i marketerom lepiej radzić sobie z wyzwaniami dotyczącymi tych obszarów.

30.03.2023 | przeczytano: 706 razy
Jan Bratkowski nowym rzecznikiem UNICEF Polska

Do działu Marketingu i Komunikacji UNICEF Polska dołączył Jan Bratkowski, obejmując funkcję rzecznika. Odpowiadał będzie za reprezentowanie organizacji w mediach, a także kompleksowe działania wizerunkowe i utrzymywanie relacji z dziennikarzami.

13.03.2023 | przeczytano: 461 razy
Tofu Studio z nagrodami w Hong KonguZobacz fotorelację

Gdańskie TOFU Studio otrzymało aż sześć nagród w odbywającym się w Hong Kongu konkursie Hong Kong Global Design Awards. Polacy w wybranych kategoriach otrzymali złoto, srebro, trzy brązy oraz wyróżnienie.

21.07.2022 | przeczytano: 858 razy

Pokolenie Z nieustannie fascynuje zarówno socjologów, jak i marketerów próbujących dotrzeć ze swoim przekazem do najmłodszych dorosłych. O dzisiejszych dwudziestolatkach mówi się, że stawiają na autentyczność, z daleka wyczuwają fałsz, a najważniejsze są dla nich prawdziwe emocje i działanie w zgodzie ze sobą. Co na to przedstawiciele pokolenia Z? Już wkrótce przekonają się o tym słuchacze serii podcastów „Zetka z Zetką” stworzonych przez Gazeta.pl.

31.05.2022 | przeczytano: 349 razy
HP świętuje 30 lat działalności na polskim rynku

Od dziesięcioleci HP jest niekwestionowanym liderem w segmencie PC i druku, tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi na całym świecie. W Polsce firma jest obecna od 1992 roku, a w zaledwie trzy lata od rozpoczęcia swojej działalności, HP Polska zostało największym przedsiębiorstwem IT na polskim rynku.

25.05.2022 | przeczytano: 403 razy
Rusza nowy projekt edukacyjny Unicef Polska

Problemy psychiczne należą do jednych z głównych przyczyn chorób wśród nastolatków, a połowa wszystkich zaburzeń psychicznych ma swój początek przed ukończeniem 14. roku życia. Aby zadbać o profilaktykę zdrowia psychicznego, UNICEF Polska przygotował wyjątkowy projekt edukacyjny. Każda szkoła w Polsce może bezpłatnie wziąć w nim udział.

03.05.2022 | przeczytano: 434 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 56)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764