logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ukrayina.pl: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 18
Marki Grupy Agora w zestawieniu Top Marka 2023

Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Radio ZET, Radio TOK FM, Wydawnictwo Agora oraz Pasibus znalazły się wśród 500 najsilniejszych medialnie marek w Polsce według rankingu Top Marka 2023, czyli największego badania marek w polskich mediach. Gazeta.pl znalazła się w pierwszej 10. całego zestawienia, „Gazeta Wyborcza” jest liderem w kategorii Prasa, a Radio ZET zajmuje pierwsze miejsce w kategorii Radio.

31.10.2023 | Świat mediów | przeczytano: 606 razy
Ukrayina.pl z kilkunastoosobowym zespołem, na czele serwisu Alina Makarczuk

Ukrayina.pl – serwis, który powstał z inicjatywy zespołu portalu Gazeta.pl – to najpopularniejsze medium prowadzone w języku ukraińskim w Polsce. Jego szefową jest Alina Makarczuk, która zbudowała kilkunastoosobowy zespół redaktorów, reporterów i wydawców, współtworzących stronę odwiedzaną średnio przez 2,5 mln użytkowników miesięcznie*. Ukrayina.pl to jedyny duży serwis działający w polskim internecie od początku konfliktu, zatrudniający dziennikarki i dziennikarzy zarówno z Polski, jak i z Ukrainy.

22.09.2023 | Świat mediów | przeczytano: 480 razy
Alina Makarczuk dyrektorką ds. partnerstw serwisu Ukrayina.pl

Ukrayina.pl to najprężniej działający serwis dotyczący Ukrainy w Polsce, posiadający czytelników zarówno nad Wisłą, jak i w Ukrainie. Publikuje artykuły o bieżącej sytuacji w zaatakowanym przez Rosję kraju oraz materiały poradnikowe dla obywateli Ukrainy, którzy uciekli przed wojną do Polski. Serwis stanowi także pomost między Polską a Ukrainą, działając na rzecz rozwoju Ukraińców w Polsce oraz wspierając ukraiński biznes. Aby jego redakcja mogła jeszcze lepiej realizować to zadanie, powstało stanowisko dyrektorki ds. partnerstw, które objęła Alina Makarczuk.

10.05.2023 | Świat mediów | przeczytano: 994 razy
Łukasz Kijek szefem Money.pl

Łukasz Kijek będzie nowym szefem obszaru biznes i finanse w Wirtualnej Polsce, w tym serwisu money.pl. Stanowisko obejmie 2 maja i będzie raportował bezpośrednio do Jacka Amsterdamskiego, zastępcy redaktora naczelnego. Dotychczasowy szef money.pl Piotr Pilewski odchodzi z WP.

21.04.2023 | Świat mediów | przeczytano: 517 razy

INMA Global Media Awards, przyznawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Mediów Informacyjnych INMA, to jedne z najbardziej prestiżowych nagród dla wydawców na świecie. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 775 projektów z 40 krajów. Wśród finalistów znalazły się aż 3 projekty mediów Agory – Gazeta.pl, „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl. Laureatów nagród poznamy w piątek, 26 maja br.

10.03.2023 | Świat mediów | przeczytano: 551 razy

Ukrayina.pl – serwis, który powstał z inicjatywy zespołu portalu Gazeta.pl – w przeddzień rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie jest najpopularniejszym medium prowadzonym w języku ukraińskim w Polsce. Od piątku, 24 lutego br. jego redakcja będzie publikowała specjalny cykl artykułów podsumowujących 365 dni wojny – przedstawi w nim m.in. opowieści mieszkańców Ukrainy o tym, jak wojna zmieniła ich życie codzienne, rozmowę z żołnierzem walczącym na froncie oraz analizę dotyczącą tego, jak długo może jeszcze potrwać wojna.

24.02.2023 | Świat mediów | przeczytano: 955 razy

W niedzielę, 29 stycznia br. pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich –małych i dużych!” zagra 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Media i marki Grupy Agora – „Gazeta Wyborcza”, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Wydawnictwo Agora, sieć kin Helios, NEXT FILM oraz sieć lokali Pasibus – jak co roku wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek oraz relacjonując przebieg niedzielnego finału.

23.01.2023 | Świat mediów | przeczytano: 485 razy

Zespół Gazeta.pl regularnie angażuje się w akcje specjalne dotyczące takich tematów, jak prawa człowieka, kryzys klimatyczny, edukacja czy równouprawnienie. Swoje działania pozaredakcyjne oraz realizację zobowiązań wobec czytelniczek i czytelników portal podsumowuje w regularnych raportach zaangażowania. Właśnie ukazał się najnowszy z nich – za 2022 rok.

18.01.2023 | Świat mediów | przeczytano: 449 razy

Gazeta.pl to jedyny portal w Polsce z deklaracją redakcyjną opisującą podejście i zasady działania dziennikarzy, którzy chcą tworzyć internet na nowe czasy. Dziś – we wtorek, 3 stycznia br. na stronie głównej redakcja opublikowała już czwartą odsłonę swoich zobowiązań wobec czytelniczek i czytelników. Prawa człowieka, wolne media, nadchodzące wybory, galopująca inflacja, edukacja i ekologia – to część tematów, na których w najbliższych miesiącach skupi się redakcja Gazeta.pl. Tak jak do tej pory wśród treści portalu nie zabraknie rzetelnych informacji, opinii ekspertów oraz analiz.

03.01.2023 | Świat mediów | przeczytano: 502 razy

Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Radio TOK FM i Wydawnictwo Agora po raz kolejny znalazły się wśród 500 najsilniejszych medialnie marek w Polsce według rankingu Top Marka 2022, czyli największego badania marek w polskich mediach. Gazeta.pl znalazła się w pierwszej 20. całego zestawienia, a „Gazeta Wyborcza” jest liderem w kategorii Prasa.

10.11.2022 | Świat mediów | przeczytano: 433 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 18)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764