logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Valkea: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 83

Dwa projekty zrealizowane przez Valkea dla Manufaktury i Bonarki otrzymały odpowiednio złotą i srebrną nagrodę w międzynarodowym  konkursie ECSP European Solal Marketing Awards 2022. Jury konkursu doceniło odważne pomysły, ogromną kreatywność i perfekcyjne wykonanie tych bardzo wymagających projektów.

19.10.2022 | przeczytano: 293 razy
Nowi art directorzy w Cape Morris

Cape Morris powiększa zespół o dwóch nowych art directorów. Do teamu kreatywnego agencji dołączyła Teresa Chylińska-Kur i Marta Sot-Ordysińska.

05.10.2022 | przeczytano: 275 razy
Valkea twórcą nowej linii kreatywnej Manufaktury

Na wszystkich nośnikach informacyjno-reklamowych łódzkiej Manufaktury zaprezentowana została jej nowa identyfikacja wizualna. Autorem konceptu jest agencja marketingowa Valkea, która również odpowiada za copy wszystkich komunikatów.

14.04.2022 | przeczytano: 473 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Nowy Art Director w agencji Valkea

Do zespołu Valkea dołączył Konrad Zdziarski. Objął stanowisko Senior Art Directora i Team Leadera zarządzającego pracą jednego z działów graficznych agencji.

30.03.2022 | przeczytano: 259 razy
Valkea poprowadzi kanały społecznościowe kosmetycznej marki Jantar

Valkea rozpoczęła stałą współpracę z marką Jantar należącą do Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona. Agencja przygotowała dla klienta nową strategię komunikacji w social mediach. Odpowiada także za bieżące prowadzenie tych kanałów.

14.03.2022 | przeczytano: 359 razy

Do portfolio agencji marketingowej Valkea dołączyła Astra S.A., lider branży artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Valkea jest odpowiedzialna za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie Astra S.A. na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.

09.03.2022 | przeczytano: 371 razy
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea

Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w dziale Social Media.

19.01.2022 | przeczytano: 465 razy
Douglas we współpracy z Valkea uruchomił magazyn online „Douglas x You”

Agencja Valkea, od lat specjalizująca się w realizacji działań content marketingowych, zrealizowała najnowszy projekt komunikacyjny sieci perfumerii Douglas. „Douglas x You” to źródło wiedzy o najnowszych trendach beauty, porady ekspertów, a także miejsce prezentacji kosmetycznych nowości.

17.01.2022 | przeczytano: 301 razy
Interaktywny magazyn Bonarki w nowej odsłonie

Multimedialna promocja oferty najemców oraz oryginalne połączenie gier online z aplikacja mobilną sprawiają, że cyfrowe wydanie „Bonarki” angażuje i buduje szeroki zasięg wśród klientów i potencjalnych klientów galerii. Interaktywność magazynu została nagrodzona w najnowszej edycji konkursu Power of Content Marketing w kategorii „Magazyn elektroniczny dla klientów”. Najnowsze, zimowe wydanie cyfrowego magazynu „Bonarki” już dostępne. Jego twarzą niezmiennie pozostaje Małgorzata Kożuchowska.

07.12.2021 | przeczytano: 362 razy
Nowa kampania marki Ecco we współpracy z Valkea

Agencja Valkea odpowiada za realizację najnowszej kampanii z influencerami marki obuwniczej ECCO pod nazwą „Moves like You”. Ambasadorką akcji została znana influencerka i blogerka modowa – Jestem Kasia. Kampania rozpoczęła się w połowie września i potrwa do końca listopada.

08.11.2021 | przeczytano: 547 razy
1 2 3
Strona 1/9 (artykułów: 83)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764