logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Value Media: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 204
Agencje Value Media, Salestube i Labcon z letnią kampanią dla Travelist

Marka Travelist po niemal rocznej nieobecności wraca z kampanią telewizyjną na lato. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Value Media, komunikację w TV wspierają działania online, za które odpowiada agencja SalesTube. Labcon z kolei przygotował adaptację spotów. Wszystkie trzy spółki należą do Group One.

16.06.2021 | przeczytano: 256 razy
Dan Cake startuje z kampanią telewizyjną Bułeczek Mlecznych

„Kawał Pysznego Śniadania” – pod takim hasłem marka Dan Cake rusza z pierwszą kampanią telewizyjną w Polsce. Akcji towarzyszą działania digital i konkursowa aktywacja konsumencka. Za kampanię odpowiada 19 Południk, Value Media i SalesTube.

17.05.2021 | przeczytano: 220 razy
Loteria „Moda Na Valbon”

Marka Valbon znana z serów pleśniowych Brie i Camembert rozpoczyna ogólnopolską loterię. Co tydzień przez 6 tygodni do wygrania będą luksusowe zakupy, każde o wartości 9 000 zł do wydania w sklepach LaMania oraz codzienne nagrody pieniężne – 5 x 100 zł. Zgłoszenia kodów loteryjnych z opakowań rozpoczynają się 12.04.2021 r. i potrwają do 23.05.2021 r.

09.04.2021 | przeczytano: 289 razy
Wystartowała kampania produktowa Uniqa

Historia opowiedziana w spocie ma podkreślić najistotniejsze korzyści płynące z posiadania dobrego ubezpieczenia komunikacyjnego – ważne zarówno dla klientów UNIQA, jak i wszystkich pozostałych posiadaczy aut. Bez względu na sposób zakupu polisy – u agenta lub przez internet – każdy klient przy zgłaszaniu szkody lub awarii oczekuje tego samego: natychmiastowej reakcji i sprawnej obsługi. Może nią być np. szybka pomoc assistance. Niezależnie od miejsca i okoliczności zdarzenia szybka pomoc może być niezwykle istotna dla klienta. Dlatego w nowej kampanii produktowej został zaakcentowany właśnie ten benefit.

06.04.2021 | przeczytano: 379 razy
Telewizyjna kampania Suzuki Swace

Agencja Communication Unlimited przygotowała telewizyjną reklamę nowego modelu Suzuki – Swace, która od 6 kwietnia będzie obecna w TVP, TVN i Polsacie.   

01.04.2021 | przeczytano: 214 razy
„Pora na parę!” – rusza nowa kampania produktowa

„Pora na parę!” to nowa kampania wielozadaniowych piekarników parowych marki Amica, której celem jest pokazanie jak szybko i łatwo można przygotować pyszne i zdrowe posiłki niezależnie od pory dnia i roku. Kampania prowadzona będzie w mediach tradycyjnych i w digitalu.

31.03.2021 | przeczytano: 222 razy
Value Media i Labcon wspierają kampanię Browaru Tenczynek

Browar Tenczynek wystartował z nową kampanią piwa Marakuja pod hasłem #NieWstydźSię, a jej twarzą został Iggy Pop!  Za planowanie, strategię i zakup mediów odpowiada dom mediowy Value Media. Kreacja oraz PR są po stronie agencji kreatywnej Labcon. Obie spółki należą do Group One.

29.03.2021 | przeczytano: 413 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Hochland Sielski – nowe sery żółte w innowacyjnym opakowaniu

Portfolio serów żółtych Hochland rozszerza się o nowy brand – Hochland Sielski. Nowe sery żółte w plastrach pochodzą z najczystszych terenów Polski, zwanych Zielonymi Płucami Polski. A mleko, które jest podstawą tych pysznych serów, pochodzi od krów z polskich rodzinnych gospodarstw, w których dba się o dobrostan zwierząt. Hochland Sielski to trzy wyjątkowe warianty smakowe oraz jedyne takie opakowanie na rynku, które jest bardzo wygodne, a dzięki innowacyjnemu zamknięciu na rzep zapewnia długą świeżość produktu. A ponadto, po zjedzeniu pysznego sera, opakowanie może służyć również jako opakowanie na kanapki czy do segregacji drobnych przedmiotów.

19.03.2021 | przeczytano: 279 razy
Value Media z kampanią dla marek Eobuwie.pl i Modivo

Marki eobuwie.pl i Modivo we współpracy z Value Media rozpoczynają wiosenną komunikację na rynku polskim i chorwackim. Agencja mediowa należąca do Group One odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów.

15.03.2021 | przeczytano: 291 razy
Value Media i Salestube z kampanią dla marki Oyakata na trzech rynkach

Wystartowała kampania świadomościowa japońskich dań i zup instant marki OYAKATA (Ajinomoto Poland). Działania prowadzone są w Niemczech, Rosji i we Włoszech. Za strategię, planowanie i zakup mediów online odpowiadają spółki Group One: agencja mediowa Value Media i agencja martech & e-commerce SalesTube.

11.03.2021 | przeczytano: 326 razy
1 2 3
Strona 1/21 (artykułów: 204)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764