logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ValueMedia: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8
Kampania nowych płyt indukcyjnych 3.0 od Amica

Grupa Amica wprowadziła na rynek przełomową linię płyt indukcyjnych z technologią HobControl Pro. Inteligentny algorytm, stanowiący podstawę działania precyzyjnych programów temperaturowych, sprawia, że potrawy nie kipią, nie przypalają się i nie trzeba ich mieszać! Kampania „Genialny Karol” ma jasny przekaz: gotując z nową płytą indukcyjną Amica nic nie jest kwestią przypadku. Zawsze możesz być pewien doskonałych efektów.

12.09.2023 | przeczytano: 523 razy
Travelist.pl: „Mamy Twój pomysł na wakacje”

12 czerwca Travelist.pl ruszył z telewizyjną kampanią promocyjną pod hasłem „Mamy Twój pomysł na wakacje”. Zasięgowe działania marki – podobnie jak w poprzednich sezonach – obejmują m.in. reklamy telewizyjne, digital marketing czy działania PR. Serwis rezerwacyjny przygotował z tej okazji także specjalne akcje promocyjne, zachęcając Polaków do wakacyjnych podróży zarówno w kraju, jak i za granicę.

13.06.2023 | przeczytano: 396 razy
Sprzątać „Na błysk!” można szybko, łatwo i efektywnie, przekonuje Amica

Amica wystartowała z kampanią odkurzaczy pionowych, której celem jest pokazanie, że nawet w okresie okołoświątecznym sprzątanie może być szybkie, łatwe i efektywne. Przy pomocy działań digitalowych i social mediowych marka zaprezentuje praktyczne zastosowanie urządzeń sprzątających i ich korzystny wpływ na codzienne życie. Kampania pod hasłem „Na błysk!” rozpocznie się 21 listopada, a w ramach działań producent zaplanował również… przedświąteczne porządki w domu zwycięzcy konkursu.

21.11.2022 | przeczytano: 389 razy
Amica z nową kampanią piekarników parowych skierowaną do młodych

We wrześniu wystartowała nowa kampania piekarników parowych marki Amica. Producent ze swoim nowoczesnym produktem chce dotrzeć przede wszystkim do młodych ludzi, którzy mnóstwo czasu spędzają w mediach społecznościowych. Tam też, z pomocą znanego dziennikarza i podcastera Karola Paciorka, który został zaproszony do projektu, Amica edukuje, co daje para w piekarniku i przekonuje, jak w prosty sposób można wyczarowywać w nim doskonałe, aromatyczne dania – nawet, jeśli nie jest się mistrzem kuchni.

22.09.2022 | przeczytano: 843 razy
Value Media i TVN z pierwszą reklamą w telewizji hybrydowej

Value Media, jako pierwszy dom mediowy w Polsce, wykorzystuje innowacyjny format reklamowy Hybrid Broadcast Broadband TV. Po raz pierwszy komercyjnie użyto go w kampanii marki Almette w stacji TVN.

02.10.2019 | przeczytano: 639 razy
Awans Igi Wachowicz w Value Media

Od stycznia br. Iga Wachowicz, dotychczas Communication Director w Value Media (Group One), obejmie nowo utworzone stanowisko. Jako New Business & Communication Director będzie łączyła dotyczhczasowe obowiązki Dyrektora ds. komunikacji w dziale Client Service z nową rolą. Iga Wachowicz pokieruje zespołem, zajmującym się pozyskiwaniem nowych klientów, w którym będzie odpowiedzialna za koordynację zapytań ofertowych, zarządzanie projektami przetargowymi oraz komunikację z potencjalnymi klientami i audytorami.

07.01.2019 | przeczytano: 477 razy

Internet stał się ważnym konkurentem dla prasy drukowanej, zarówno dla dzienników, jak i magazynów kolorowych – wynika z badania konsumenckiego przeprowadzonego na początku br. na zlecenie domu mediowego Value Media. Badanie dotyczyło czytelnictwa prasy za pośrednictwem internetu.

20.04.2008 | przeczytano: 968 razy

W lipcu 2007 stanowisko ePR account managera w agencji 121 PR objął Łukasz Dębski.

17.07.2007 | przeczytano: 1003 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764