logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

WP: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1452

PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.

17.04.2024 | przeczytano: 111 razy
Zetki o Zetkach. Jakie jest pokolenie Zet w Polsce?

Roszczeniowi małolaci, którym nie chce się pracować, przyklejeni do smartfona i liczący się jedynie z opinią influencerów? O generacji Zet krąży wiele mitów. Co jest jednak najważniejsze dla osób urodzonych w latach 1997-2012? Jacy powinni być ich zdaniem pracodawcy? Na co najczęściej wydają pieniądze? Czy gromadzą oszczędności i dbają o swoje zdrowie? Studenci Uniwersytetu SWPS na kierunku School of Ideas wspólnie z agencją digital marketingową They.pl, jako pierwsi w Polsce przygotowali raport o pokoleniu Z stworzony przez pokolenie Z.

16.04.2024 | przeczytano: 156 razy
Konkurs na nazwę dla polskich myśliwców F-35

W związku z zakupem przez Wojsko Polskie F-35 Sztab Generalny Wojska Polskiego ogłosił konkurs na nazwę dla nowych myśliwców.

14.04.2024 | przeczytano: 416 razy (komentarzy: 6)
Katarzyna Dębek redaktor naczelną Forbes Polska

15 kwietnia 2024 r. Katarzyna Dębek, dotychczasowa zastępczyni redaktora naczelnego magazynu Forbes, obejmie stanowisko redaktor naczelnej i jako szefowa wszystkich tytułów wydawanych pod marką Forbes będzie odpowiedzialna za magazyn Forbes Polska, Forbes Women, serwis Forbes.pl oraz wydania tematyczne.

09.04.2024 | przeczytano: 271 razy
Nowy dyrektor sprzedaży agencyjnej w Wirtualnej Polsce Media

Od kwietnia do Wirtualnej Polski dołączył Andrzej Kamiński. Objął stanowisko dyrektora departamentu klientów strategicznych i sprzedaży agencyjnej.

05.04.2024 | przeczytano: 508 razy (komentarzy: 11)
Money.pl rozbudowuje redakcję i stawia na treści premium

Redakcja money.pl wdraża nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.

05.04.2024 | przeczytano: 184 razy (komentarzy: 1)
Kabaret TV – nowy kanał Wirtualnej Polski

2 kwietnia Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce. To pierwsza tego typu stacja w Polsce, której widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione kabarety 24 godziny na dobę.

02.04.2024 | przeczytano: 500 razy
Sama Wybierz Samorząd: kampania profrekwencyjna

Kobiety już raz osiągnęły duży sukces. Pokazały, jaką mają moc – tłumnie poszły głosować w wyborach 15 października, podnosząc znacznie ogólną frekwencję. To wciąż za mało, żeby zmienić świat – każdymi wyborami możemy i powinnyśmy decydować o kluczowych dla nas sprawach. Ważne jest, by istotne dla nas kwestie wreszcie miały wystarczający priorytet w programach partii politycznych. Wysoka frekwencja wśród kobiet może w tym pomóc. Dlatego z pełnym przekonaniem Fundacja SPS ogłasza kolejną kampanię profrekwencyjną pod hasłem „Sama Wybierz Samorząd”. Jej siłą jest zaangażowanie licznych znanych i wspaniałych kobiet, które jednym głosem mówią: idź na wybory samorządowe i wybierz kandydatkę(-a), która(-y) będzie pracować na rzecz realizacji ważnych dla Ciebie spraw.

27.03.2024 | przeczytano: 269 razy
Odtwarzanie odpowiedniej muzyki w hotelu: mądry ruch biznesowy?

Stworzyliśmy piękne miejsce dla gości. Przeanalizowaliśmy idealne próbki kolorów ścian i dekoracji. Zastosowaliśmy fantastyczną meblową aranżację. Postawiliśmy na pożądaną kombinację komfortu i stylu. Wszystko po to, aby przyciągnąć gości i zapewnić im przyjemny pobyt w przestrzeniach hotelu. Ale co z muzyką w tle w naszym obiekcie? Muzyka ma znaczący wpływ na atmosferę i nastrój miejsca, jest o wiele potężniejsza niż sam wygląd pomieszczeń. Jak zatem zadbać o odpowiednią muzykę w hotelu?

22.03.2024 | przeczytano: 423 razy
„Balans” – nowy format wideo Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska zaprezentowała swój nowy format na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” - miejsce skierowane do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z ciekawymi gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.

17.03.2024 | przeczytano: 226 razy
1 2 3
Strona 1/146 (artykułów: 1452)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764