logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Walk PR: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 94
Agnieszka Bacińska liderką zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk

Agnieszka Bacińska, prezeska Walk PR, objęła nowo utworzoną funkcję liderki zrównoważonego rozwoju w Grupie Walk. Jako Chief Sustainability Officer będzie odpowiedzialna za transformację w obszarze ESG oraz nadzór nad zintegrowaną ofertą usług związanych ze zrównoważonym rozwojem. Dodatkowe obowiązki będzie łączyć z dotychczasową funkcją prezeski Walk PR.

05.04.2024 | przeczytano: 311 razy
Sabre rusza w podróż z Walk PR

W wyniku wygranego przetargu do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Sabre, wiodący dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej.

15.03.2024 | przeczytano: 304 razy
Kampania z okazji 30 lat Vision Express od Walk Creative

Agencja Walk Creative przygotowała jubileuszową kampanię dla marki Vision Express w Polsce. Pierwszą odsłonę działań promuje spot pod hasłem „Jest tyle wspomnień do zobaczenia”.

19.02.2024 | przeczytano: 467 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Obniżki cen i radość z urządzania domu w kampanii Ikea

IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu średnio o 19 proc. Tysiące produktów wraca do poziomu cen sprzed pandemii. Komunikacja nowych niższych cen przez IKEA to mocny start w 2024 rok. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.

16.02.2024 | przeczytano: 582 razy
Delecta z nową odsłoną kampanii – tym razem o zaufaniu

W najnowszej odsłonie kampanii, realizowanej w ramach platformy komunikacyjnej Prosto z serca, marka Delecta opowiada o kluczowej dla siebie wartości – zaufaniu. Prowadzone w jej ramach działania obejmują TV, content video, aktywacje z influencerami i SoMe oraz media relations. Za projekt odpowiadają spółki Grupy Walk – Walk PR i Walk Creative.

18.12.2023 | przeczytano: 450 razy
Onkopłodność: Fundacja Rak'n'Roll podsumowuje kampanię PR

Rozmowa o chorobach bywa trudna, szczególnie jeżeli w języku polskim nie ma słowa, które dobrze opisywałoby istotę problemu medycznego. W ostatnich latach coraz częściej zwracano uwagę na kwestię zabezpieczania płodności przed podjęciem leczenia onkologicznego. Mimo to ponad 70% kobiet nie zostało poinformowanych o dostępnych możliwościach przed rozpoczęciem terapii1. Tę ważną kwestię dostrzegła Fundacja Rak’n’Roll, dzięki której słowo „onkopłodność” zaczęło być używane przez specjalistów, a obecnie można je również znaleźć w najpopularniejszych słownikach języka polskiego.

14.12.2023 | przeczytano: 432 razy
Słowami kreujemy rzeczywistość – kampania Ikea #Zmieniamynarracje

Hasło „nielegalni migranci” jest widoczne w polskich mediach, a liczba publikacji zawierających takie sformułowanie znacząco wzrosła w okresie przedwyborczym. IKEA w ogólnopolskiej kampanii #ZmieniamyNarracje wskazuje, że określanie osób „nielegalnymi” jest krzywdzące. Choć w ostatnich miesiącach w kampanii poruszano przede wszystkim temat osób uchodźczych, teraz IKEA zamierza jeszcze szerzej mówić o języku, równości i włączaniu.

24.11.2023 | przeczytano: 584 razy (komentarzy: 24)
Święta z przyjemnością w świątecznej kampanii E.Wedel

Marka E.Wedel niedawno wystartowała z bożonarodzeniową kampanią pod hasłem „Wedel. Z przyjemnością”. Stworzony w ramach niej spot, bazujący na wpadającej w ucho świątecznej melodii, opowiada o radości z bycia razem i prezentuje kultowe produkty z portfolio. Chwile spędzone w gronie najbliższych i moment dzielenia się wedlowskimi łakociami sprawią, że najbliższe święta będą pełne przyjemności. 

20.11.2023 | przeczytano: 570 razy
What the Snack?! E.Wedel z nową kampanią

Pod koniec lata na sklepowych półkach pojawił się Wedel Snack – czekolada, która wprowadza niezłe zamieszanie, przełamuje nudę i dosłownie sprawia, że nie chcemy się nią dzielić! To seria wyjątkowych, zaskakujących czekolad inspirowanych ulubionymi przekąskami młodych, które zostały stworzone razem z nimi. To właśnie oni, młodzi zjadacze czekolad tzw. „zetki” i „alfy”, zadecydowali o smaku i wyglądzie nowości, które mają w pełni odpowiadać ich oczekiwaniom. Tym razem kosumenci stali się influencerami i wystąpili w kampanii marki Snack! Wzięli udział w oryginalnym spocie, który powstał podczas letniego festiwalu muzycznego i stał się motywem przewodnim kampanii What the Snack?! 

08.11.2023 | przeczytano: 566 razy
Porsche Centrum Warszawa Okęcie rzuca wyzwanie influencerom

Salon Porsche Centrum Warszawa Okęcie należący do grupy Porsche Inter Auto zrealizował projekt #PodajEnergięDalej. W ramach jazd testowych zachęcano warszawskich twórców internetowych do podejmowania aktywności dla dobra planety. Wyzwanie przyjęli m.in. Piotr Czaykowski, Volodymyr Testardi, Anna Wrońska i Anna Nowak, którzy na jednym ładowaniu elektrycznego modelu Taycan zrealizowali wybrane eko zadanie.

20.10.2023 | przeczytano: 537 razy
1 2 3
Strona 1/10 (artykułów: 94)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764