logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Walk: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 648
Marka Winiary przeciwdziała marnowaniu żywności

29 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości o Stratach i Marnowaniu Żywności, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. To dobra okazja, aby sprawdzić, na ile jako społeczeństwo zdajemy sobie sprawę z problemu i co robimy, aby mu przeciwdziałać. Na zlecenie marki WINIARY przeprowadzono badanie[1], w którym zweryfikowano wiedzę Polaków na temat tego zjawiska. Okazało się, że niemal 60% badanych swoją wiedzę w zakresie marnowania żywności opiera wyłącznie na własnych doświadczeniach. Z tego względu kluczowe są działania edukacyjne, które pomogą Polakom w ograniczaniu marnotrawstwa w gospodarstwie domowym oraz uświadomią na temat dostępnych w tym obszarze narzędzi.

29.09.2023 | przeczytano: 126 razy
Pianka Papira firmy Stora Enso: zmiana technologii pakowania produktów w firmie Airam

Fiński producent rozwiązań oświetleniowych Airam stał się jednym z rynkowych pionierów w zakresie wdrożenia pianki Papira firmy Stora Enso w opakowaniach lamp rowerowych (opatrzonych logiem kampanii „Różowa wstążka”, promującej i finansującej działania w walce z nowotworami). Papira, opracowana przez Stora Enso, posłużyła tu jako materiał zabezpieczający produkty Airam przed stłuczeniem podczas ich transportu. Tym samym została po raz pierwszy wdrożona przy produkcji opakowania konsumenckiego.

29.09.2023 | przeczytano: 175 razy

Warszawskie centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Młociny powierzyło agencji Walk PR obsługę public relations i prowadzenie biura prasowego.

14.09.2023 | przeczytano: 218 razy
Złote Spinacze kolejny rok z rzędu z rekordem zgłoszeń

Do 21. edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęły aż 482 zgłoszenia w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu. Do kategorii głównych nadesłano 309 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 128, a do kategorii specjalnych 45 zgłoszeń.

14.09.2023 | przeczytano: 380 razy
Ikea rusza z nowym pozycjonowaniem i formatem komunikacji

„Lepiej pomyślany dom” to platforma, na której IKEA chce budować nową, długofalową komunikację w Polsce. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie przy pomocy historii produktowych w piętnastu spotach wideo. W każdym z nich przedstawiona będzie sytuacja z domowymi wyzwaniami, na które odpowiedź można z łatwością znaleźć w IKEA. Nowej strategii towarzyszyć będzie również nowy, bardziej otwarty format komunikacji z klientami – Hej! IKEA.

11.09.2023 | przeczytano: 273 razy

Grupa badawcza z czołowych uczelni w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Norwegii i Hiszpanii zaprezentowała edycję 2023 publikacji European Communication Monitor (ECM). Badanie jest znane jako najdłużej trwające badanie empiryczne dotyczące obecnych i przyszłych aspektów komunikacji strategicznej i public relations. Opiera się ono na ankietach przeprowadzonych wśród prawie 40 tys. specjalistów ds. komunikacji z 50 krajów.

11.09.2023 | przeczytano: 356 razy
Nowa kampania Fundacji DKMS „W tobie nadzieja na dopasowanie”

Spot nowej kampanii społecznej Fundacji DKMS „W Tobie nadzieja na dopasowanie” od dzisiaj emitowany jest w kanałach telewizyjnych. Kampania obejmuje także komunikację w digitalu, outdoorze oraz w social media. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i realizację odpowiada agencja Walk Creative.

11.09.2023 | przeczytano: 297 razy
Najnowsza kampania Traficar

Traficar, pionier branży carsharingowej ogłosił start najnowszej kampanii marketingowej pod hasłem "Ty kierujesz, my ogarniamy resztę”. Jej celem jest odświeżenie kategorii carsharingu na polskim rynku, by ta znów ekscytowała i zyskiwała na popularności. Marka zaprezentowała także nowe logo oraz odświeżyła identyfikację wizualną.

28.08.2023 | przeczytano: 266 razy
Dom produkcyjny 9production powiększa się

Dom produkcyjny 9Production realizuje swoją długofalową strategię rozwoju. Po kilku miesiącach od wydzielenia niezależnej struktury w ramach Stor9_ Group, 9Production sukcesywnie powiększa team oraz dedykowany zespół Twórców, a także poszerza portfolio zrealizowanych projektów. Do zespołu, na czele którego stoi Agnieszka Zielińska, dołączyły nowe osoby – Katarzyna Dziadosz, Laura Einbacher, Kamila Maćkowska, Jarek Kuśmierski oraz projektowo Kasia Milewska i Krzysztof Żabski.

25.08.2023 | przeczytano: 362 razy
Porta startuje z nową kampanią reklamową „Uff! Dobry wybór na lata!”

PORTA prowadzi kampanię „Uff! Dobry wybór na lata”. Nowe działania komunikacyjne są kontynuacją ubiegłorocznej komunikacji marki. Zwrot „Uff!” po raz kolejny symbolizuje ulgę, komfort i opiekę nad klientem, czyli wartości, które PORTA oferuje klientom podczas trudnego dla nich czasu remontu. W tym roku PORTA skupia się na podkreśleniu wysokiej jakości produktów, komunikacji profesjonalnych usług dodatkowych, wygody zakupu i pokazaniu ponadczasowego desingu. Dzięki temu zakup drzwi PORTA to wybór na lata.

21.08.2023 | przeczytano: 419 razy
1 2 3
Strona 1/65 (artykułów: 648)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764