logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Warexpo: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 37
Nowa realizacja #Creativeooh Warexpo

Nowa realizacja #CreativeOOH Warexpo to niestandardowa forma kampanii edukacyjnej #SedesToNieKoszNaŚmieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Ważny dylemat w ciekawej i odważnej formie out-of-home.

24.11.2022 | przeczytano: 281 razy
Barbara Starecka „Z Pełnymi Ustami” na nośnikach Warexpo

Dziennikarka kulinarna, Barbara Starecka, stworzyła nowy format podcastu - mlaszczące kulinarne słuchowisko. W każdy niedzielny poranek, można posłuchać nowych rozmów z zaproszonymi gośćmi. Teraz w otoczeniu słodkich deserów można zobaczyć Starecką na sieci nośników Smart Citylight i na Led Space Warexpo w samym centrum Warszawy.

22.11.2022 | przeczytano: 313 razy
„Nadal jestem Kobietą” na nośnikach Warexpo

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Dlatego przez dwa tygodnie na nośnikach Warexpo będzie można oglądać niezwykłą różową kampanię. Już od 17 października do końca miesiąca na #LEDspace w przejściu pomiędzy I a II linią metra oraz na ekranach Smart Citylight w prestiżowych lokalizacjach Warszawy emitujemy kampanię społeczną „Nadal jestem Kobietą” organizowaną przez Fundację Świadomi Życia oraz Fundację Picture Doc.

17.10.2022 | przeczytano: 471 razy
Nocna taryfa Warexpo z większą publicznością

Sezon wakacyjny w pełni, pogoda dopisuje, turyści chętnie poznają Warszawę, także nocą. Zgodnie z przewidywaniami nocny ruch w centralnych ciągach komunikacyjnych zwiększył się o 7% względem maja. Życie nocne w stolicy nie zwalnia tempa.

26.07.2022 | przeczytano: 390 razy
Laboratorium wizualne LED space Warexpo

Trzy trzydziestometrowe ekrany LED space Warexpo w centrum Warszawy stały się laboratorium treści wizualnych w przestrzeni publicznej. W ramach współpracy grupa studentów i studentek School of Form Uniwersytetu SWPS zmierzyła się z tym spektakularnym nośnikiem, tworząc zarówno śmiałe materiały wizualne jak i zestawienie dobrych praktyk dla projektantów.

23.06.2022 | przeczytano: 404 razy
Nocna taryfa Warexpo

Latem sektor gospodarki nocnej (night-time economy) kwitnie. Spędzamy więcej czasu poza domem, przez co częściej mamy kontakt z nośnikami reklamy zewnętrznej. Dlatego Warexpo uruchamia taryfę nocną – specjalny czas emisyjny na nośnikach digital out of home zlokalizowanych w centrum Warszawy. Dajemy szansę na dotarcie do 1,5 mln osób, które tworzą życie nocne stolicy.

14.06.2022 | przeczytano: 493 razy
Outriders na nośnikach Warexpo

Jak wygląda codzienność mieszkańców Ukrainy? Z jakimi trudami mierzą się każdego dnia? Opowieść o wyzwaniach, sile i determinacji na przekór wojnie, czyli nowy projekt grupy reporterskiej Outriders będzie można zobaczyć na nośnikach digital out of home Warexpo w centrum Warszawy.

07.06.2022 | przeczytano: 528 razy
Ukraiński #info_hub na nośnikach WarexpoZobacz fotorelację

Wyjątkowe czasy, wymagają wyjątkowych działań i dobrej komunikacji. Od pierwszego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę, Warexpo eksponuje treści pomocowe, ale także te, będące wyrazem solidarności z Ukraińcami i Ukrainkami na sieci nośników digitalowych, jako #info_hub.

12.04.2022 | przeczytano: 416 razy

Nowa Grupa Robocza Digital Out-Of-Home została założona w październiku 2021 r. i skupia przedstawicieli firm działających w tym segmencie reklamy. Jej celem jest propagowanie wiedzy związanej z cyfrową reklamą zewnętrzną. Grupa Digital OOH stanowi również platformę do współpracy i komunikacji oraz miejsce wymiany doświadczeń podmiotów tworzących ten rynek w Polsce. Szefem Grupy jest Radosław Gołąb z firmy AMS S.A.

26.11.2021 | przeczytano: 697 razy
Kampania Fundacji Kulawa Warszawa

Sport jest różnorodny i to jest w nim piękne. Każda osoba zainteresowana sportem może znaleźć dyscyplinę dla siebie. Można trenować rekreacyjnie lub wyczynowo, można też kibicować. A jedyne, co różni sport osób z niepełnosprawnościami i sport osób bez niepełnosprawności, to dyscypliny.

27.08.2021 | przeczytano: 834 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 37)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764