logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wirtualna Polska: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 667

Wirtualna Polska na początku roku przyjęła Strategię Zrównoważonego Rozwoju, gdzie jednym z filarów jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju i środowiska pracy szanującego różnorodność. Teraz spółka podpisała Kartę Różnorodności, która jest inicjatywą pod patronatem Komisji Europejskiej i jednym z ważnych kroków  w realizacji strategii.

24.06.2022 | przeczytano: 155 razy
Wirtualna Polska edukuje o branży modowej – „Zielona Szafa”

Wirtualna Polska realizuje projekt „Zielona Szafa”, w którym edukuje na temat ekologicznych aspektów i wyzwań branży modowej w Polsce i na świecie. Wraz ze znanymi influencerami i ekspertami specjalizującymi się w tym obszarze skłania do przemyślanych zakupów i zwiększa świadomość konsumentów. 22 czerwca organizuje na ten temat bezpłatny webinar.

24.06.2022 | przeczytano: 115 razy

Reuters Institute for the Study of Journalism opublikował Digital News Report 2022 – coroczne badanie, w którym prezentuje najważniejsze dane na temat popularności źródeł informacji w Polsce. W kategorii Internet pierwsze miejsce po raz kolejny zajmuje Onet, który odnotował nie tylko największy zasięg, ale który również cieszy się największym zaufaniem internautów wśród polskich portali internetowych. Pierwsze miejsce w zaufaniu do marki wśród tygodników zajmuje „Newsweek Polska”, wysoko w rankingu zasięgu jest również serwis Newsweek.pl. W raporcie wyróżniono także „Fakt” i „Przegląd Sportowy”.

17.06.2022 | przeczytano: 286 razy (komentarzy: 17)
Rzeczpospolita liderem rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów

Według majowego raportu Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) najbardziej opiniotwórczym medium jest Rzeczpospolita, na którą dziennikarze innych redakcji w kraju powoływali się prawie 1,9 tys. razy. Na drugim miejscu znalazł się portal Onet, do którego inne tytuły odwołały się 1,6 tys. razy, natomiast podium zamyka Wirtualna Polska, która w zeszłym miesiącu cytowana była 1,5 tys. razy. Za sprawą awansu o cztery miejsca i wynikiem 831 wzmianek do zestawienia ogólnego powraca Radio ZET.

10.06.2022 | przeczytano: 265 razy

WP Pilot rozszerza swoją ofertę. Najpopularniejsza w Polsce platforma telewizji online prezentuje pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.

06.06.2022 | przeczytano: 242 razy

Redakcja serwisu WP Kobieta przygotowała kolejną odsłonę cyklu #Wszechmocne w partnerstwie z Joanną Przetakiewicz, autorką książki i projektu „Pieniądze szczęście dają”. Ta akcja to początek dialogu społecznego o poczuciu bezpieczeństwa, wolności i spokoju całych rodzin.

03.06.2022 | przeczytano: 184 razy

Po wielkim zainteresowaniu kanałem Ukraina 24 WP Pilot dodaje do swojej oferty 11 kolejnych kanałów tematycznych, specjalnie dla użytkowników z Ukrainy. Dostępne są w pakiecie „Ukraina TV” i obejmują ofertę rozrywkową, dokumentalną, filmową, sportową, hobbystyczną, a także treści dla dzieci i młodzieży.

02.06.2022 | przeczytano: 191 razy
Johnny Depp i Amber Heard, czyli medialny konflikt dekady wart miliony

Od 11 kwietnia 2022 trwa najbardziej medialny proces sądowy ostatnich lat, w którym główne role grają Johnny Depp i Amber Heard. Gdy w maju 2016 roku ogłoszono rozpad ich małżeństwa, już wtedy prognozowano medialne perturbacje. Nikt się jednak nie spodziewał, że sześć lat później konflikt między Deppem a Heard nie znajdzie godnego zakończenia. Jak wynika z danych Instytutu Monitorowania Mediów (IMM), wartość reklamowa rozwodowej batalii tylko na polskim rynku wynosi już prawie 19 mln zł!

20.05.2022 | przeczytano: 323 razy
Wyższe przychody i zysk Wirtualnej Polski w pierwszym kwartale 2022 roku

Wirtualna Polska Holding S.A. w pierwszym kwartale 2022 roku zwiększyła zysk netto o ponad 65%, w porównaniu do 2021 roku. Z WP Ads, narzędzia do samodzielnego zarządzania kampaniami reklamowymi na powierzchniach WP i u innych wydawców, korzysta już kilkuset klientów. Wirtualna Polska rozwija też usługi subskrypcyjne, z tego powodu nabyła akcje spółki Audioteka S.A. i jest zainteresowana zwiększeniem swojego zaangażowania w tej spółce.

18.05.2022 | przeczytano: 153 razy
„Farmacja jest kobietą” – nowa kampania edukacyjna Nutropharmy

 Wejście w życie ustawy o zawodzie farmaceuty sprawiło, że wykonujący ten zawód zyskują sporo nowych uprawnień, pozwalających dbać o zdrowie Polaków w jeszcze bardziej odpowiedzialny sposób. Ponieważ jednak wielu nadal nie wie, z czym konkretnie wiążą się te zmiany – zaistniała potrzeba poinformowania społeczeństwa, jakie usługi mogą być obecnie realizowane w aptekach. Jednocześnie okazało się, że dla kobiet farmaceutek, które stanowią 83% osób z tytułem magistra farmacji, największą zaletą i jednocześnie motywacją wynikającymi z nowej ustawy jest odpowiedzialność za drugiego człowieka. W Międzynarodowy Dzień Farmaceuty, wypadający 14 maja, wystartowała kampania edukacyjna „Farmacja jest kobietą”, która ma przybliżyć temat nowych uprawnień, jakie posiadają farmaceuci, oraz zwrócić uwagę na ich zwiększoną rolę w możliwości wsparcia zdrowia społeczeństwa.

16.05.2022 | przeczytano: 371 razy
1 2 3
Strona 1/67 (artykułów: 667)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764