logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wirtualna Polska: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 713
Nowy program wideo Wirtualnej Polski

W serwisie WP kobieta zadebiutował nowy program „To jest HIT?!”. Jego formuła to krótkie filmy z testami popularnych trików modowych i urodowych. Autorka oceni zabiegi na włosy, ciało i twarz, podejmie wyzwania modowe, przyjrzy się gorącym nowościom, które są  HITEM w sieci.

16.01.2023 | przeczytano: 190 razy
Zespół Intelligence Division SalesTube rozbudowuje kompetencje

Do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) dołączają cztery nowe osoby - Jakub Szczygieł jako Marketing Automation Manager, Filip Kaźmierczak w roli Data Integration Lead, Barbara Żuchniewicz na stanowisku Senior Web Analyst oraz Piotr Grzegorzewski jako Data Engineer. Cała czwórka wzmacnia strukturę zespołu Intelligence Division zarządzanego przez Magdalenę Niewiadomską.

03.01.2023 | przeczytano: 428 razy
RMF FM z tytułem najbardziej opiniotwórczego medium w kraju

Listopadowy ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce otwiera RMF FM. Według Instytutu Monitorowania Mediów (IMM) na stację inni dziennikarze w kraju powoływali się 2,4 tys. razy. Miejsce drugie zajęła Rzeczpospolita z wynikiem ponad 1,9 tys. odniesień w innych mediach, a podium zamyka Wirtualna Polska liczbą 1,8 tys. cytowań. Najwyższy wzrost, bo aż o osiemnaście oczek odnotowała zaś stacja telewizyjna — TVP Sport.

20.12.2022 | przeczytano: 244 razy

Należąca do Wirtualnej Polski platforma Open FM, która w połowie października wystartowała z nową odsłoną, przygotowała na koniec roku wiele nowości. Wśród nich znalazły się między innymi podcasty Piotra Roguckiego i Anety Chmielińskiej, specjalne materiały od nominowanej do nagrody Grand Press grupy reporterskiej Outriders, a także stacje świąteczne i noworoczne.

19.12.2022 | przeczytano: 182 razy
Awanse w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski

Agnieszka Wasiak awansowała na stanowisko dyrektorki sprzedaży agencyjnej w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski. Jej zastępczynią została Monika Głowacka. Dotychczasowa szefowa tego obszaru, Marzena Zabielska, z końcem roku odchodzi z WP.

16.12.2022 | przeczytano: 182 razy
TVN Warner Bros. Discovery uhonorowani nagrodami Grand Press 2022

Wśród zwycięzców 26. edycji konkursu Grand Press – jednego z największych i najbardziej prestiżowych konkursów dziennikarskich w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej – znalazło się dwóch dziennikarzy TVN Warner Bros. Discovery. Laureatami uhonorowanymi przez magazyn "Press" i Fundację Grand Press są Michał Przedlacki – który zajął 5. miejsce w plebiscycie Dziennikarz Roku 2022 oraz zdobył nagrodę główną w kategorii "Reportaż telewizyjny/wideo" – oraz Piotr Świerczek, którego nagrodzono w kategorii "Dziennikarstwo Specjalistyczne". Aż 21 dziennikarzy TVN Warner Bros. Discovery zdobyło 14 nominacji w tegorocznej edycji konkursu. Nadawca otrzymał aż sześć nominacji do Grand Press w kategorii "Reportaż telewizyjny/wideo”.

14.12.2022 | przeczytano: 207 razy
Wirtualna Polska ma kolejną farmę fotowoltaiczną

Wirtualna Polska inwestuje w kolejną farmę fotowoltaiczną na Dolnym Śląsku. Jej moc to 1,85 megawatów. Zielona energia pochodząca z faktycznej, własnej produkcji pokrywa już prawie 80% zapotrzebowania WP na zasilanie serwerowni. To kolejny krok w realizacji celów zrównoważonego rozwoju spółki.

13.12.2022 | przeczytano: 394 razy (komentarzy: 30)

Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.

09.12.2022 | przeczytano: 236 razy

Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.

05.12.2022 | przeczytano: 213 razy
Nowa, urodzinowa sekcja w serwisie Dobreprogramy.pl

Serwis dobreprogramy.pl obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Redakcja  przygotowała specjalną sekcję, w której publikuje treści przenoszące użytkowników w przeszłość. Pokazuje też zmiany, jakie przez ostatnie dwie dekady zaszły na rynku technologii. Z okazji jubileuszu przygotowano też konkurs dla użytkowników.

02.12.2022 | przeczytano: 214 razy
1 2 3
Strona 1/72 (artykułów: 713)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764