logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wolt: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 42
Kampania Wolt: rozwiązania na codzienne dylematy

Wolt, platforma specjalizująca się w usługach food-delivery i quick-commerce, rusza ze swoją pierwszą kampanią 360 pod tytułem „Wolę Wolt”. Działania prowadzone w kanałach offline i online pokazują, że sposób na radzenie sobie z codziennymi dylematami jest prosty i wygodny, właśnie dzięki aplikacji Wolt.

21.09.2023 | przeczytano: 507 razy
Addressable TV w innowacyjnej kampanii Wolt

Po sukcesie testowych działań wiosennych, Wolt, firma specjalizująca się w usługach food- i quick-delivery, decyduje się na dalsze inwestycje w model addressable TV. Kampania prowadzona będzie we współpracy z Finecast oraz Mindshare, który odpowiada za planowanie mediów offline dla Wolt. Start zaplanowany jest na wrzesień bieżącego roku.

13.09.2023 | przeczytano: 636 razy

Po 3,5 latach pełnienia funkcji prezesa Clear Channel Polska, Dariusz Janczewski podjął decyzję o odejściu z firmy w celu zbadania alternatywnych możliwości zawodowych. Dariusz Janczewski objął stanowisko CEO Clear Channel Poland na początku 2020 roku. Następnie kierował pozytywną transformacją kulturową polskiego oddziału, poszerzał zasięg sieci nośników cyfrowch i dostosowywał możliwości reklamowe, jednocześnie z powodzeniem kierując zespołem i wspierając go w wymagającym środowisku makroekonomicznym.  

14.08.2023 | przeczytano: 353 razy
Finecast rozbudowuje zespół

Szymon Lipiński objął stanowisko Client Engagement Directora w Finecast, agencji wyspecjalizowanej w addressable TV, należącej do GroupM. Do polskiego zespołu Finecast dołączył też Paweł Sikorski, jako Finecast Executive (GroupM).

23.05.2023 | przeczytano: 619 razy

Z roku na rok rośnie częstotliwość zmian wprowadzanych w głównych ustawach podatkowych – wynika z czwartej edycji raportu Podatkowy Rollercoaster za drugie półrocze 2022 r., opublikowanego właśnie przez redakcję LEX, serwis Prawo.pl i wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

17.02.2023 | przeczytano: 614 razy
Wolt oficjalnym partnerem Legii Warszawa

Wolt, firma specjalizująca się w szybkich dostawach jedzenia i usługach z obszaru quick delivery, w obecnym sezonie będzie oficjalnym partnerem klubu Legia Warszawa. W związku ze współpracą, w aplikacji Wolt dostępny będzie Legia FanStore, skąd kibice będą mogli zamówić wszelkie niezbędne gadżety do kibicowania z dostawą pod same drzwi tuż przed meczem.

13.02.2023 | przeczytano: 473 razy
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl

Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w której Pracuj.pl wraz z partnerami zachęcają do różnych form odpoczynku po pracy. Serwis promować się będzie także m.in. w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce.

23.09.2022 | przeczytano: 1242 razy

Od lipca najpopularniejsze filmy i seriale najbardziej romantycznej i kobiecej stacji ROMANCE TV są dostępne w ofercie serwisu PLAYER.PL. Kanał Romance TV można oglądać nie tylko na żywo, ale również skorzystać z bogatej biblioteki. Co więcej, wybrane filmy i odcinki seriali można pobrać na urządzenia mobilne.

11.07.2022 | przeczytano: 690 razy

Wolters Kluwer Polska, wydawca serwisu Prawo.pl, uruchomił specjalną sekcję aktualności "Pomoc prawna dla Ukrainy" kierowaną zarówno dla osób bezpośrednio dotkniętych kryzysem wywołanym agresją Rosji na Ukrainę, jak i do osób niosących pomoc uchodźcom. Trafia tu codziennie mnóstwo artykułów, które w praktyczny i przystępny sposób wyjaśniają kwestie związane z pobytem w Polsce, uzyskaniem pomocy prawnej i socjalnej oraz świadczeń zdrowotnych. Wszystkie treści są dostępne po polsku i ukraińsku.

18.03.2022 | przeczytano: 375 razy
Maciej Kapuściński nowym marketing managerem w Wolt Polska

Do zespołu Wolt dołączył Maciej Kapuściński, który objął stanowisko marketing managera.

04.01.2022 | przeczytano: 1020 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 42)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764