logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wrocław: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1735
Artystyczny jubileusz 25-lecia Bankowości Prywatnej Banku Pekao S.A.

Art Branding jest wpisany w DNA Banku Pekao S.A. To właśnie za pomocą plakatu bank od lat powojennych komunikował się z klientami, jednocześnie zapisując się na kartach historii tej formy wizualnej. Niegdyś twórcy Polskiej Szkoły Plakatu, a teraz współcześni artyści: Lex Drewinski, Błażej Ostoja-Lniski oraz Kaja Renkas stworzyli plakaty, które w kreatywny sposób wychodzą biznesowi naprzeciw. Współczesne prace, stworzone na potrzeby jubileuszu 25-lecia Bankowości Prywatnej Banku Pekao S.A., zostały uwiecznione w albumie pt. „Żubr na Wall Street”, którego premiera miała miejsce 25 stycznia w Muzeum Plakatu w warszawskim Wilanowie.

27.01.2023 | przeczytano: 99 razy
Dni Otwarte w LFP Industrial Solutions

Zaledwie kilka miesięcy po pierwszej edycji Dni Otwartych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, LFP Industrial Solutions zaprasza na kolejne wydarzenie w dniach 22 i 23 lutego. Podobnie jak poprzednia edycja, spotkanie odbędzie się w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Event, który potrwa przez dwa dni będzie niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.

23.01.2023 | przeczytano: 212 razy
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform

CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.

23.01.2023 | przeczytano: 205 razy
Kampania Job’n’Joy dla firmy Avenga

Kto z nas nie chciałby mieć pracę, w której sam o wszystkim decyduje? Avenga w kampanii employer brandingowej zrealizowanej przez agencję Job’n’Joy pokazuje, że są pracodawcy, u których można być w pełni sobą.

23.01.2023 | przeczytano: 159 razy
Nowa kampania Vision Express: polecamy w całej Polsce

Sieć Vision Express otwiera rok świętując posiadanie już 250 salonów w Polsce. Z tej okazji przygotowała kampanię, która opiera się na motywie poleceń. W spocie reklamowym członkowie rodziny z różnych regionów Polski zachęcają się nawzajem do zakupu okularów w Vision Express, wiedząc, że każdy znajdzie salon niedaleko swojego miejsca zamieszkania.

16.01.2023 | przeczytano: 267 razy
Antyukraińska propaganda w mediach społecznościowych

Dezinformacja w social mediach na temat Ukrainy i Ukraińców wciąż wzrasta – wynika z badania realizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) we współpracy z Demagogiem. W listopadzie ubiegłego roku w mediach społecznościowych opublikowano ponad 73 tys. polskojęzycznych wpisów i komentarzy, które w negatywny sposób odnosiły się do społeczności ukraińskiej. Wśród najbardziej zasięgowych kont szerzących antyukraińską narrację na Twitterze i Facebooku znalazły się między innymi profile Grzegorza Brauna i Konfederacji.

13.01.2023 | przeczytano: 217 razy
Fujifilm Revoria Press PC1120 w centrum pokazowym firmy DKS w Gdańsku

Firma DKS przygotowała specjalny „prezent” dla klientów, instalując w swoim showroomie w Gdańsku najnowszą przemysłową maszynę cyfrową Fujifilm Revoria Press PC1120, wyposażoną w sześć stacji drukujących i umożliwiającą drukowanie dziewięcioma kolorami. Tym samym dołączyła ona do wielu znajdujących się w tym – jak podaje firma – największym centrum pokazowym rozwiązań cyfrowych w Polsce północnej, wzbudzając niemal od razu zainteresowanie klientów nie tylko z tego regionu, ale z całej Polski. Jak podkreśla dostawca, pierwsze prezentacje i testy Revoria Press PC1120 przeprowadzone dla klientów m.in. z Gdańska, Krakowa i Wrocławia – potwierdzają, że maszyna staje się „gwiazdą” wśród prezentowanych tu rozwiązań. Jest też największym - w historii centrum pokazowego DKS - z zainstalowanych tu urządzeń. Szerszej publiczności zostanie ono zaprezentowane podczas targów RemaDays Warsaw 2023 (na stoisku Fujifilm – nr F3.47 w hali F), gdzie firma DKS również będzie obecna), odbywających się w dniach od 1 do 3 lutego, a także podczas Dni Otwartych, jakie zostaną zorganizowane w centrali DKS w Gdańsku w pierwszej połowie marca.   

02.01.2023 | przeczytano: 283 razy
Ja cię Serrniczę: podsumowanie kampanii

W styczniu 2022 r. wystartował ogólnopolski informacyjno-edukacyjny program, w którym główną rolę odgrywał ser. Zadaniem projektu sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka jest promowanie białego sera w słodkiej postaci. W jego ramach zostały zrealizowane m.in. spoty reklamowe, radiowe, konkursy i akcje samplingowe w pięciu polskich miastach, tj. Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Bydgoszczy. Promocja tego wyjątkowego produktu miała miejsce również w social mediach. Wszystko po to, by Polacy docenili walory tego wartościowego składnika wielu tradycyjnych potraw – w tym sernika. 

27.12.2022 | przeczytano: 274 razy
Kreatura 2022: Przyznano 24 nagrody główne i 2 nagrody specjalne

Za nami gala wręczenia nagród 26. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura. Redakcja miesięcznika “Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2022 r. Rozdano 24 nagrody główne, a także 40 wyróżnień i dwie nagrody specjalne. Konkursowemu jury przewodniczyła Kinga Grzelewska, managing partner and creative director MullenLowe Warsaw. Do tegorocznej edycji zgłoszono 163 prace.

18.12.2022 | przeczytano: 458 razy
„Myśl po polsku” – kanał i podcasty o tematyce popularnonaukowej dla młodzieży

„Myśl po polsku” to nowy projekt, którego autorzy popularyzowaniem rodzimych zdobyczy ze świata nauki i techniki chcą zainspirować młode pokolenie zakładaniem startupów i zainteresować kierunkami technicznymi i specjalistycznymi studiów wyższych.

16.12.2022 | przeczytano: 498 razy (komentarzy: 23)
1 2 3
Strona 1/174 (artykułów: 1735)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764