logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wyborowa Pernod Ricard: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 27
Ballantine’s: „Święta? Tak to robię!!”

„Święta? Tak to robię!!” to hasło świątecznej kampanii reklamowej Ballantine’s. Ambasadorem akcji jest Piotr Rogucki, który wraz z marką po raz kolejny udowadnia, że święta warto celebrować po swojemu. W ramach działań zaplanowano m.in. konkurs konsumencki, a także kampanię z interaktywnym robotem mówiącym głosem Piotra. Celem działań jest promocja Ballantine’s 7 American Barrel.

07.12.2022 | przeczytano: 287 razy
Swanski autorem świątecznego opakowania Jameson Irish Whiskey

Jameson Irish Whiskey kontynuuje współpracę ze swoimi Ambasadorami. Autorem projektu graficznego opakowania świątecznego jest SWANSKI, jego prace zdobią galerie i ulice na całym świecie. W kolejnym projekcie dla marki, Swanski ozdobił pudełko specjalnie stworzonym dla Jameson „patternem”. To jego znak rozpoznawczy, którym zilustrował charakter i historię tej irlandzkiej whiskey.

23.11.2022 | przeczytano: 629 razy
„Jak w górę, to z Mesem!” Druga odsłona kampanii marki Chivas Regal

W górę nigdy nie idzie się samemu – o tym opowiada kampania marki Chivas Regal, która zwraca uwagę na to, że sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także ludziom, którzy nas wspierają. W kolejnej odsłonie kampanii „Jak w górę to z Wami” marka zaprasza do udziału w konkursie, w którym zachęca uczestników do podzielenia się swoim sukcesem poprzez opowiedzenie kto i w jaki sposób pomagał w jego osiągnięciu. Nagrodą główną jest spotkanie z Ten Typ Mes w jego studiu, podczas którego będzie można poznać wskazówki i patenty, które mogą pomóc w rozwoju i realizacji pasji. Bo jak w górę, to z Mesem!

14.11.2022 | przeczytano: 163 razy
Nowa Dyrektor Marketingu w Wyborowa Pernod Ricard

Z początkiem października stanowisko Dyrektor Marketingu Wyborowa Pernod Ricard objęła Karine Madelrieu, zastępując Craiga van Niekerk’a, który został awansowany na stanowisko Global Vice President of Marketing, Malibu & Kahlúa, w The Absolut Company (TAC).

18.10.2022 | przeczytano: 418 razy
Kampania Ballantine’s: Vito Bambino i Guzior we wspólnym kawałku

Po sukcesie ostatniej odsłony kampanii „Tak To Robię”, marka Ballantine ‘s wraca z nowym materiałem dla fanów nieoczywistych duetów. Tym razem do współpracy zaprosiła znanego ze sceny alternatywnej Vito Bambino i rapera GUZIORA. Ich singiel o tajemniczym tytule „Chabo” [czyt. czabo] opowiada o sile niezależności, a teledysk z udziałem artystów skrywa QR cody, które przenoszą konsumentów do ekskluzywnych treści mówiących więcej o samych twórcach.

16.09.2022 | przeczytano: 477 razy
Nowy zespół kreatywny w Mullenlowe Warsaw

Karolina Pietrzyk - jako senior digital art director i Marcin Nowosielski - jako senior copywriter, dołączyli do zespołu kreacji agencji MullenLowe Warsaw. Choć wcześniej pracowali osobno, tworząc team wnoszą bogate doświadczenie pracy dla uznanych marek.

18.08.2022 | przeczytano: 504 razy
Mullenlowe Group zatrudnia Magdalenę Łukasiuk jako szefową PR

Magdalena Łukasiuk, jako head of PR, dołączyła do MullenLowe Group. Powierzono jej zadanie stworzenia zespołu i oferty PR grupy, która dotąd w tym zakresie korzystała z usług partnerów zewnętrznych.

08.06.2022 | przeczytano: 383 razy

Firma Wyborowa Pernod Ricard wystartowała z kampanią promującą nową odsłonę programu stażowego – w tym roku pod hasłem „Za dobrą karierę!”.

09.05.2022 | przeczytano: 163 razy

Po długim, wieloetapowym przetargu Wyborowa Pernod Ricard ponownie zdecydowała się powierzyć MullenLowe Warsaw strategiczne prowadzenie i obsługę kreatywną marki Jameson.

09.08.2021 | przeczytano: 315 razy
Nowi ludzie i usługi w agencji Brand New Heaven

Agencja Brand New Heaven poszerza swoje kompetencje i zaczyna oferować usługi eventowe. Do agencji dołączyli Marta Woźniak i Maciej Sikorski. Będą zarządzać nowym działem BNH EVENTS.

25.05.2021 | przeczytano: 623 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 27)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764