logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Xerox: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 578
Steven Bandrowczak dyrektorem generalnym Xerox

Xerox Holdings Corporation poinformował 3 sierpnia, że Steven Bandrowczak został powołany przez Radę Dyrektorów Xerox na stanowisko dyrektora generalnego.

08.08.2022 | przeczytano: 215 razy

W swoim raporcie Managed Print Services Market Landscape 2022, Quocirca ogłosiła Lexmarka liderem, podkreślając zalety Global IoT System, który zapewnia zwiększony czas pracy i usługi w chmurze. W pokonanym polu firma zostawiła kluczowych konkurentów z całego świata w tym HP, Xeroxa, Canona, Ricoha i Konica Minolta.

01.08.2022 | przeczytano: 228 razy
30 lat firmy Zinart na rynku poligraficznym

Rok 2022 obfituje dla firmy Zinart z Wrocławia w ważne dla niej wydarzenia. Przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu maszyny, materiały eksploatacyjne i części zamienne, obchodzi 30-lecie działalności na rynku poligraficznym. W 1. kwartale firma uruchomiła – cieszący się rosnącą popularnością – sklep internetowy, natomiast w połowie roku doszło w niej do historycznej zmiany w kierownictwie. Adam Zindulski – założyciel i do niedawna prezes zarządu firmy przekazał jej stery swoim wieloletnim współpracownikom, którzy stali się jednocześnie właścicielami spółki. Paweł Trzeciak objął funkcję prezesa zarządu, zaś Grzegorz Śleziak i Jacek Mozoła pozostają – jak dotychczas – wiceprezesami firmy.

14.07.2022 | przeczytano: 490 razy
Xerox Elem Additive Solutions ogłosił podjęcie współpracy strategicznej z Siemens i Rochester Institute of Technology

Xerox Elem Additive Solutions poinformował o nawiązaniu współpracy z Siemens, której celem jest wzmocnienie możliwości produkcji dodatków metalowych (AM) obu firm. Decyzja ta  potwierdza zaangażowanie tych organizacji w rozwój przemysłu wytwarzania AM poprzez innowacje i partnerstwo. Jednocześnie Xerox Elem Additive Solutions ogłosił, że Rochester Institute of Technology (RIT) niedawno kupił i zainstalował drukarkę 3D Xerox Elem w swoim AMPrint Center w Henrietta, w stanie Nowy Jork. RIT wykorzysta drukarkę we współpracy z producentami w zakresie badań i rozwoju produktów, koncentrując się na technologiach druku 3D z metalu nowej generacji.

20.05.2022 | przeczytano: 292 razy
Xerox uruchamia pełny zakres rozwiązań zwiększający produktywność w miejscu pracy

Xerox ogłosił wprowadzenie na rynek nowych produktów i oprogramowania. Głównym celem rozwoju portfolio jest umożliwienie zwiększenia produktywności pracowników hybrydowych, których liczba ciągle rośnie. Rozwiązania Xerox płynnie integrują już istniejącą infrastrukturę każdej firmy, będącej klientem producenta drukarek, z ofertą szerokiej gamy elastycznej współpracy i narzędzi do poprawy sprawności pracowników w miejscu pracy.

11.04.2022 | przeczytano: 190 razy
Stephen Palmer nowym CEO Eastern Europe w Ricoh

Ricoh Europe ogłosiło utworzenie klastra Central & Eastern Europe. W jego skład wchodzą: Ricoh Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Węgry, Czechy i Słowacja. Nowym CEO odpowiedzialnym za zarządzanie tym regionem został Raphaël Zaccardi. Ricoh Polska, Węgry, Czechy i Słowacja będą zarządzane przez Stephena Palmera, który został mianowany CEO Eastern Europe. W Polsce rolę Country Managera powierzono Stanisławowi Pieczarze.

05.04.2022 | przeczytano: 290 razy

Xerox ogłosił, że od dzisiaj urządzenia będą wyposażone w podajnik próżniowy Xerox High Capacity XLS Vacuum Feeder. Umożliwia on klientom rozszerzenie podstawowych możliwości pras produkcyjnych Xerox Iridesse i Xerox Versant podczas wykonywania każdego zadania, nawet tych wykorzystujących dłuższe arkusze.

23.02.2022 | przeczytano: 133 razy
Xerox otrzymuje odznaczenie od Księcia Walii

Książe Karol zainicjował nagradzanie firm z sektora prywatnego znakiem Terra Carta, które w swojej działalności opierają się na zrównoważonym rynku. Jedną z firm wyróżnionych tym znakiem został Xerox. Znak Terra Carta Seal zaprojektowany przez Sir Jony Ive to symbol na rzecz odnowy dla natury, ludzi i planety.

09.11.2021 | przeczytano: 383 razy
Węc PR: Rebranding agencji i przekształcenie się w Wec Communication

Krakowska agencja PR przeszła transformację. Wdrożono nową strategię i rebranding, a także zmieniono nazwę na WEC Communication. Agencja od lat, obok działań PR, świadczy m.in. usługi z zakresu digital i realizuje kampanie dla międzynarodowych klientów, czego efektem są obecnie podjęte kroki.

03.11.2021 | przeczytano: 338 razy

Firma Verizon Business oraz należąca do Xerox spółka CareAR, ogłosiły strategiczne partnerstwo, mające na celu przekształcenie usług i doświadczeń klientów. Marki połączyły ze sobą sieci 4G i 5G firmy Verizon oraz technologię obliczeniową w czasie rzeczywistym z rozszerzoną rzeczywistością CareAR i platformą opartą na sztucznej inteligencji. Dzięki temu pracownicy techniczni będą mogli zdalnie i proaktywnie rozwiązywać problemy z usługami. Takie działania będą szybsze i bezpieczniejsze, a co za tym idzie - bardziej wydajne.

03.11.2021 | przeczytano: 489 razy
1 2 3
Strona 1/58 (artykułów: 578)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764