logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

YouTube: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3424
Komunikat Spółki Telewizja Polska S.A. w likwidacji

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej insynuacjami o rzekomym udziale dziennikarza TVP - Marka Czyża w kampanii wyborczej jednej z kandydatek na urząd prezydenta Zabrza - Agnieszki Rupniewskiej, Telewizja Polska wyjaśnia, że materiał z udziałem kandydatki i dziennikarza był jedynie zapowiedzią wywiadu, jaki pojawił się na autorskim kanale Marka Czyża w serwisie YouTube.

09.04.2024 | przeczytano: 104 razy
Ads Experts zakupi media digital

Agencja Biuro Podróży Reklamy powołała do życia nową markę Ads Experts, wyspecjalizowaną w obszarze planowania i zakupie mediów digital. Docelowo, w perspektywie 6-12 miesięcy, marka ma stać się osobną firmą, a jej CEO będzie Robert Sosnowski, będący też CVO agencji Biuro Podróży Reklamy.

08.04.2024 | przeczytano: 227 razy
Money.pl rozbudowuje redakcję i stawia na treści premium

Redakcja money.pl wdraża nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.

05.04.2024 | przeczytano: 170 razy (komentarzy: 1)

Wraz z początkiem kwietnia wystartowała miesięczna kampania telewizyjna serków Twój Smak z Piątnicy. Plansze sponsorskie promujące produkty pojawią się przy emisjach programów kulinarnych i tematycznych oraz popularnych seriali TV.

04.04.2024 | przeczytano: 262 razy
BNP Paribas - Bank Dobrych Decyzji. Nowa platforma komunikacyjna

Podstawową rolą banku powinna być pomoc Klientom w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych. Spektrum działań banków i ich sprawczość coraz częściej wychodzi jednak daleko poza ofertę kredytów i depozytów. Bank BNP Paribas w najnowszej kampanii „Bank Dobrych Decyzji” pokazuje, na jak wiele rzeczy może mieć realny i pozytywny wpływ instytucja odpowiedzialna społecznie. Bank zachęca do bliższego przyjrzenia się i poznania instytucji finansowych, którym powierzamy nasze środki. Dlaczego? Bo warto, by ich działania i wartości były zgodne z wartościami, które są dla nas – ich Klientów – osobiście ważne. Uzupełnieniem kampanii są nowości w ofercie banku.  Pierwsza z nich, Karta tenisowa Visa, jest już dostępna dla nowych i obecnych Klientów.

03.04.2024 | przeczytano: 248 razy
Wersow pierwszym gościem nowego formatu Grupy Iberion

We wtorek 2 kwietnia 2024 roku na kanale Portal Parentingowy (platforma YouTube), należącym do grupy mediowej Iberion, zadebiutował nowy program „ Mali Dorośli”. To seria wywiadów prowadzona przez młodych dziennikarzy, braci Janka i Antka. Do rozmów z chłopcami są zapraszane największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

03.04.2024 | przeczytano: 487 razy

Kolejny atak na niemal monopolistyczną pozycję Google na rynku wyszukiwarek? Mimo że gigant technologiczny nie zachwiał się, gdy swoje działa wytoczył Microsoft implementując do swojej wyszukiwarki ChataGPT, to jednak nadal są chętni podgryźć lidera. Teraz Goliata chce przechytrzyć Dawid, czyli start-up Perplexity. Za narzędziem, które już dziś ma ponad 50 milionów użytkowników, stoją jednak pieniądze innych gigantów. Z legendarnym twórcą Amazona Jeffem Bezosem na czele. Na początku marca poinformowano, że Perplexity może mieć już miliard dolarów na swoim koncie, które wspomogą walkę z potentatami na rynku wyszukiwarek i AI.

02.04.2024 | przeczytano: 278 razy
Czy Google nadużywał tajemnicy adwokackiej, by ukrywać swoje działania?

Przed sądem w Waszyngtonie toczy się przeciw Google proces o praktyki monopolistyczne. Ciekawostką sprawy jest podniesiony wobec giganta informatycznego zarzut wykorzystywania tajemnicy adwokackiej do utajniania dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej, które mogłyby w przyszłości zaszkodzić Google w sądzie.

01.04.2024 | przeczytano: 227 razy
Telewizor, smartfon, pecet - tak spędzimy Święta

Wielkanoc będzie leniwa – wynika z badania online, przeprowadzonego przez firmę Komputronik. Sieć sklepów z elektroniką w dniach 22 – 26 marca 2024 r. przebadała Polaków, zadając im pytanie, z jakich urządzeń RTV AGD będą korzystali w te Święta. Wyniki są bardzo interesujące. Okazuje się, że najchętniej będziemy… chcieli odpocząć.

29.03.2024 | przeczytano: 262 razy
Google: Ads Safety Report 2023

Miliardy ludzi na całym świecie, szukając istotnych dla nich informacji, polegają na naszych produktach i usługach. Dotyczy to także reklam. Dlatego zatrudniamy tysiące osób, które każdego dnia dbają o nasz system reklamowy i jego wiarygodność. Dziś publikujemy nasz coroczny Raport na temat bezpieczeństwa reklam (Ads Safety Report), aby podzielić się postępami, jakie poczyniliśmy w egzekwowaniu naszych zasad dla reklamodawców i wydawców. Publikując te dane, chcemy pokazać pracę włożoną w utrzymanie zdrowego systemu reklamy internetowej – co traktujemy jako nasz priorytet i odpowiedzialność.

29.03.2024 | przeczytano: 248 razy
1 2 3
Strona 1/343 (artykułów: 3424)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764