logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Youtube Ads Leaderboard: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 36
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard w czerwcu 2020

Pierwszy z letnich miesięcy w kwestii reklamy na YouTube upłynął pod znakiem loterii Tiger Energy Drink, w której można było wygrać legendarną Mazdę RX-7. Dużym zainteresowaniem, ze względu na wybory prezydenckie w Polsce, cieszył się też spot kandydata na urząd prezydenta Rzeczypospolitej - Rafała Trzaskowskiego. Podium zestawienia YouTube Ads Leaderboard w czerwcu 2020 zamyka wideo zachęcające do subskrypcji kanału KuchniaLidla.pl.

16.07.2020 | przeczytano: 240 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard w marcu 2020

Reklamowy marzec w serwisie YouTube obfitował w wizualną ucztę dla oka. Zestawienie YouTube Ads Leaderboard przedstawia się jednak bardzo różnorodnie. Z jednej strony prawdziwe święto kolorów w reklamach Samsunga lub eobuwie.pl, z drugiej zaś -  ważny temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych w kampanii społecznej PKP Polskich Linii Kolejowych. Jakie jeszcze spoty znalazły się w czołówce marca? Sprawdźcie poniżej.

17.04.2020 | przeczytano: 306 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard w styczniu i lutym 2020

Zarówno w styczniu, jak i lutym pierwsze miejsca zestawienia YouTube Ads Leaderboard zajęły spoty serwisu ogłoszeniowego OLX. Oba filmy prezentują ważne społecznie tematy: smogu oraz oszustw na platformach zakupowych. Jednak robią to w sposób, który sprawia, że były to najchętniej oglądane reklamy na polskim YouTube. Oto zestawienie YouTube Ads Leaderboard za styczeń oraz luty 2020.

12.03.2020 | przeczytano: 278 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard 2019

Reklama polskiej marki RESERVED z modelką Kendall Jenner zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard za cały 2019 rok. Drugie miejsce na podium należy do spotu promującego Samsung Galaxy Note 10, w którym raper i przedsiębiorca Wojtek Sokół odbywa Bardzo Ważne Spotkanie. Zeszłoroczne podium zamyka wideo z cyklu “Szef i reszta”, w którym kultowy przełożony narzeka na podwyżki. Jakie jeszcze filmy reklamowe były równie chętnie oglądane przez Polaków na YouTube w poprzednim roku? Przedstawiamy zestawienie YouTube Ads Leaderboard za 2019 rok.

21.01.2020 | przeczytano: 478 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za listopad 2019 r.

Reklama Media Expert z zespołem śpiewających chomików zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard w listopadzie. Tuż za nią uplasowała się popularna świąteczna reklama Allegro. Podium zamyka historia elektrycznej hulajnogi zaprezentowana przez ING Bank Śląski, który zachęca do świadomego korzystania z tego sprzętu.

17.12.2019 | przeczytano: 978 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za październik 2019 r.

Najpopularniejszym spotem reklamowym na YouTube w minionym miesiącu był materiał marki RESERVED z udziałem Kendall Jenner. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także reklama promująca Samsung Galaxy Note 10 z udziałem Sokoła - polskiego rapera. Zestawienie zamyka wideo Pracuj.pl z serii “Szef i reszta”, w humorystyczny sposób zachęcające do szukania nowej pracy.

27.11.2019 | przeczytano: 300 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za wrzesień 2019 r.

Reklamy sieci komórkowej Play z udziałem polskich gwiazd cieszą się dużą popularnością. Tym razem w salonie Play prowadzonym przez Barbarę Kurdej-Szatan i Macieja Łagodzińskiego pojawił się Zbigniew Boniek, wybierając ofertę Biznes Box Pro. Film z udziałem Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej stał się numerem jeden w zestawieniu YouTube Ads Leaderboard we wrześniu. Użytkownikom serwisu spodobała się w tym miesiącu także historia Natalii - pracowniczki Lidla oraz reklama Vasco Mini 2 - elektronicznego tłumacza mowy.

07.11.2019 | przeczytano: 213 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za sierpień 2019 r.

Wznowienie promocji związanej z pluszakami Gangu Słodziaków w sklepach Biedronka to także powrót reklam z sympatycznymi zwierzakami do zestawienia YouTube Ads Leaderboard. Klip z nimi w roli głównej królował w sierpniu. Drugie miejsce niespodziewanie zajął film promocyjny darmowej gry „Clash of Clans” z okazji 7. rocznicy jej wydania. Podium zamyka spot promocyjny Lidla o charakterze edukacyjnym, który rozwiewa wątpliwości dotyczące używania soli w codziennej diecie.

02.10.2019 | przeczytano: 228 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za lipiec 2019 r.

Wszystkie spoty w lipcowym zestawieniu YouTube Ads Leaderboards powstały przy udziale osób znanych z telewizji, mediów społecznościowych czy świata muzyki. Niekwestionowanym zwycięzcą tej edycji jest Play - dwie reklamy tej marki uplasowały się na podium zdobywając złoto i brąz. Druga lokata przypadła marce Lidl i jej wideo z udziałem twórców kanału jakbyniepaczec. Miejsce czwarte zajęła Castorama z trzecią odsłoną serii „W Koło Ogrodu”. Ranking zamyka rapowy pojedynek YouTuberów Ciawłowskiego i JDabrowsky’ego przygotowany we współpracy z marką Tymbark.

23.08.2019 | przeczytano: 425 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za czerwiec 2019 r.

Po raz pierwszy w historii polskiego rankingu YouTube Ads Leaderboard, spoty jednej marki uplasowały się na wszystkich pozycjach rankingu. Kampania “A co gdyby?” z udziałem Janusza Chabiora w obrazowy, ale i humorystyczny sposób przekonuje użytkowników OLX do zachowania kultury w trakcie rozmów pomiędzy kupującymi a sprzedającymi. W spotach zobaczymy, jakie konsekwencje może przynieść używanie wulgaryzmów w konwersacji, oszukiwanie drugiej strony czy lekceważenie wirtualnych kontrahentów.

15.07.2019 | przeczytano: 492 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 36)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764