logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

aranżacja wnętrz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 86
Pierwszy sklep formatu „Nike Rise

20 lutego br. w Centrum Handlowym Bonarka otwarto pierwszy salon "Nike Rise" w Polsce. Dwupoziomowy sklep o powierzchni 1000 mkw. w swoim założeniu łączy bogaty świat sportu i jego różnorodnych dyscyplin z innowacyjnymi, cyfrowymi doświadczeniami i usługami.

20.02.2024 | przeczytano: 683 razy
Boris Kudlička: Uciekamy przed byciem modnymi w projektowaniu

Projekty Boris Kudlička with Partners stały się synonimem eklektyzmu, wyrafinowania i stylu reprezentującego wysoką jakość. Warszawskie biuro realizuje projekty dla prestiżowych klientów, począwszy od prywatnych rezydencji, biur, hoteli, kompleksów domów, aż po wnętrza helikopterów.  Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, buduje swą narrację projektową wokół poszukiwania tego, co wyjątkowe. Dziś Boris Kudlička wspólnie z Partnerami - Weroniką Libiszowską, Rafałem Otłogiem i zespołem kilkunastu profesjonalistów, umacniają swą pozycję w świecie projektowania wnętrz o najwyższych standardach. Ich realizacje poruszają się pomiędzy funkcjonalnością i nieprzemijającym pięknem, które zawsze pozostaje w zgodzie z unikatowymi gustami międzynarodowej klienteli biura.

30.01.2024 | przeczytano: 463 razy
Projekt siedziby Grupy Lingaro spod kreski Bit Creative

Grupa Lingaro od 2008 roku cieszy się uznaniem klientów oraz światowych firm badawczych i doradczych za innowacyjność, doskonałość technologii i konsekwentne świadczenie najwyższej jakości usług transmisji danych. Będąc kompleksowym partnerem dla globalnych marek i przedsiębiorstw prowadzi klientów przez całą podróż związaną z danymi - od strategii, przez rozwój, po operacje i wdrożenie, pomagając im w pełni wykorzystać wartość danych, którymi dysponują. Misję i profil działalności firmy odzwierciedla jej nowe biuro, zlokalizowane przy ulicy Puławskiej w Warszawie, za którego realizację odpowiadają architekci z pracowni projektowej BIT CREATIVE.

30.01.2024 | przeczytano: 266 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Paradyż Designers: potencjał spieków wielkoformatowych TRI-D

W dzisiejszych czasach, gdy projekty odzwierciedlają jak nigdy dotąd indywidualne potrzeby i estetyczne wybory klientów, architekci mają do dyspozycji coraz więcej narzędzi, dzięki którym mogą realizować swoje wizje. Jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów, które wyróżniają się pod względem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności, są spieki wielkoformatowe TRI-D. Ceramika Paradyż zaprasza do odkrycia uniwersalności ich zastosowań poprzez prestiżowy konkurs Paradyż Designers z międzynarodowym jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H.

23.01.2024 | przeczytano: 514 razy
Duxiana Polska zaprasza na panel dyskusyjny podczas 4 Design Days

Agnieszka Bujak, Marta Niemywska-Grynasz, Dawid Grynasz, Michał Mróz, Zuzanna Telka i Agnieszka Flak,  wezmą udział w panelu dyskusyjnym podczas prestiżowego wydarzenia 4 Design Days w Katowicach. Dyskusja prowadzona przez Tomasza Pągowskiego, zatytułowana "Czy fotel Barcelona jest hot? Design, cena, materiały – czy wszystko razem zagwarantuje trwałość produktów?" obiecuje być refleksyjnym zbadaniem kluczowych elementów wpływających na długowieczność mebli. Dyskusja dotknie także tego, jak filozofia marki Duxiana współgra z szerszym tematem panelu, podkreślając zaangażowanie firmy w produkcję jakościowych i trwałych mebli, które przetrwają lata.

23.01.2024 | przeczytano: 389 razy
Biuro wśród zieleni. Nowy projekt pracowni Biuro Kreacja

Idealne współczesne miejsce pracy to nie tylko przestrzeń biurowa, ale i otoczenie, w którym harmonijnie współistnieją funkcjonalność, estetyka i tak ważna w tych czasach zieleń. Projekt nowej siedziby firmy Dargo spod kreski pracowni BIURO KREACJA odzwierciedla jej zaangażowanie w pielęgnację terenów zielonych nie tylko w codziennej pracy, ale także w samym jej sercu.

29.12.2023 | przeczytano: 505 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Stolik Flesia Nobonobo nagrodzony German Design Award 2024

Nobonobo, znany polski producent mebli, z dumą ogłasza, że seria stolików kawowych Flesia została właśnie uhonorowana prestiżową nagrodą German Design Award 2024.

23.12.2023 | przeczytano: 1691 razy
Międzynarodowa elita w jury konkursu Paradyż Designers 2023

Trzecia edycja konkursu Paradyż Designers to znakomita okazja do zdobycia uznania i uzyskania rzetelnej oceny od doświadczonych profesjonalistów, którymi są największe nazwiska z branży!

23.12.2023 | przeczytano: 1652 razy

Pracownia KXM zachwyciła jurorów konkursu TDA pomysłem rewitalizacji bloków mieszkalnych z lat 60. i 70. Nagrodą w konkursie była wycieczka do Tokio. Przedstawiamy relację z wyjazdu pełnego inspiracji i wspaniałej architektury.

23.12.2023 | przeczytano: 1493 razy
Wnętrza w obiektywie… smartfona - warsztaty Bizzarto

Spotkanie biznesowe w kameralnym gronie, nowe relacje oraz porcja wiedzy i praktyki od profesjonalistów. A to wszystko w komfortowej przestrzeni i otoczeniu najlepszego polskiego designu. Tak przebiegały warsztaty dla architektów i projektantów wnętrz zorganizowane przez markę Bizzarto.

22.12.2023 | przeczytano: 475 razy
1 2 3
Strona 1/9 (artykułów: 86)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764