logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

aranżacja wnętrz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 56
Prace ilustratorki Anny Glik w nowej komunikacji galerii wnętrz Home Concept

W rzeźbie liczy się wyobraźnia przestrzenna, forma, kształt, struktura materiału. Malarstwo to kolor, sztuka łączenia odcieni, dostrzegania gry światła, zachwytu. A dobry design, jak kolaż łączy obie te dziedziny i tworzy z nich użytkowe dzieła sztuki. Tę synergię doskonale oddają prace kolażystki Anny Glik, stworzone dla Home Concept, w ramach nowej kampanii wizerunkowej galerii wnętrz Home Concept.

20.01.2023 | przeczytano: 231 razy
Hyatt Place Kraków – wnętrza hotelu według Mixd i Trust Us

31 października miało miejsce otwarcie 4-gwiazdkowego hotelu Hyatt Place Kraków. Ten nowo wybudowany obiekt, zlokalizowany na krakowskich Błoniach, dysponuje 216 nowoczesnymi pokojami i 150 m2 powierzchni konferencyjnej. Wnętrza hotelu zaprojektowała wrocławska pracownia MIXD, a ich realizacją zajęła się spółka Trust Us. Operatorem obiektu jest Hotel Professionals Management Group.

28.11.2022 | przeczytano: 324 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
​​​​​​​Dekory inspirowane naturą, naturalne i ekologiczne – nowy wymiar aranżacji wnętrz

Firma Integart posiada kilka Centrów Prezentacyjno-Szkoleniowych, zwanych Demo Lab, będących ekspozycją technologii cyfrowych do druku oraz konfekcji. Jednak otwarty 11 sierpnia br. pierwszy Showroom, nie przypomina żadnego z nich. I jak sama nazwa wskazuje będzie miejscem zdecydowanie innym - bardziej wysublimowanym, opartym o wzornictwo i design, kreowanym przez nowe produkty z grupy Easydecor. Obiekt zlokalizowany w Krępicach, tuż obok siedziby Integart dedykowany jest dla architektów, projektantów oraz Klientów czy Inwestorów chcących poznać innowacyjne produkty dekoracyjne i architektoniczne.

26.08.2022 | przeczytano: 1035 razy
Nominowani w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrza komercyjne w GdyniZobacz fotorelację

To już 8 odsłona konkursu i plebiscytu na najlepiej zaprojektowane wnętrza komercyjne w Gdyni. Gdynia co roku wzbogaca się o nowe, niebanalne miejsca, które pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną.

19.08.2022 | przeczytano: 416 razy
Instalacja Roca na Milan Design WeekZobacz fotorelację

W ramach mediolańskiego „święta designu” – Fuorisalone, firma Roca zaprezentowała wyjątkową instalację pt. „Influence”, którą zaprojektował zespół uznanych architektów z Cobalto Studio. Inspiracją do stworzenie wystawy była kultura i estetyka śródziemnomorska, a także nowa kolekcja marki – „Ona”, która powstała w szacunku do naturalnych zasobów środowiska.

22.07.2022 | przeczytano: 817 razy
Ikea po lubelsku. Meble Ikea w ludowej odsłonieZobacz fotorelację

IKEA zaprasza klientów, miłośników designu oraz tradycyjnego lubelskiego wzornictwa do galerii SKENDE Shopping w Lublinie. Studenci WSPiA zamienili ponadczasowe meble marki w małe dzieła sztuki, które w ramach bezpłatnej wystawy będzie można oglądać do końca lipca. IKEA po lubelsku to wystawa zwieńczająca współpracę sklepu IKEA w Lublinie z Miastem Lublin i Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w ramach projektu MATCH.

20.07.2022 | przeczytano: 451 razy
5 powodów, dlaczego warto wykorzystać druk w aranżacji wnętrz

Jeszcze kilka lat temu drukowanie ścian czy podłóg wydawało się pomysłem rodem z filmów science-fiction. Technologia nabrała jednak tempa do tego stopnia, że dziś drukowana aranżacja wnętrz to popularny trend. Ale czy wiedzieliście, że fototapety mogą być dużo bardziej wytrzymałe niż warstwa nawet najlepszej farby? Albo że wytapetować można nawet... kabinę prysznicową? Oto pięć powodów, dlaczego drukowane wnętrza podbijają rynek home decor.  

31.03.2022 | przeczytano: 660 razy
Canon Polska: 2021 rok w poligrafii pod znakiem cyfryzacji

Pandemia, zmiana realiów pracy, a także nagłe problemy z łańcuchami dostaw – to część problemów, z którymi musieli się zmierzyć przedsiębiorcy w 2021 roku. Jak z wyzwaniami poradził sobie Canon? Naszym najważniejszym zadaniem pozostaje odpowiadanie na wyzwania i potrzeby klientów, niezależnie od zewnętrznych trudności – komentują przedstawiciele producenta. A co przyniesie 2022 rok?

14.01.2022 | przeczytano: 629 razy
Marketing nieruchomości – wyróżnij się albo zgiń

Pandemia wpłynęła także na rynek nieruchomości. Jak właściciele mieszkań na wynajem mogą odnaleźć się w tej sytuacji? Powinni jeszcze bardziej zwrócić uwagę na marketing nieruchomości. Po spełnieniu poniższych warunków znalezienie najemcy na pewno się powiedzie.

05.10.2020 | przeczytano: 512 razy
Czy koronawirus to koniec tradycyjnych open space’ów?

Pozycja biur, mimo znaczącej roli pracy zdalnej, pozostaje niezagrożona. – Nie ma takiej przestrzeni, która mogłaby zastąpić biurową, ze względu na kwestię socjalizacji i wspólnego spędzania czasu – mówi Monika Szawernowska, prezes pracowni projektowej Concept Space. Zmienia się jednak podejście firm do aranżacji biur. Typowe open space’y z kilkudziesięcioma biurkami zmienią się w mniejsze przestrzenie, które można elastycznie dzielić, z pomieszczeniami pomocniczymi. Przestrzenie wspólne są projektowane dla poszczególnych działów, a nie jak przed pandemią dla wszystkich pracowników.

04.09.2020 | przeczytano: 1056 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 56)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764