logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

architektura wnętrz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 117
Domodesign w Domotece – 2 dni wykładów, warsztatów i konsultacji

Trzecia odsłona Domodesign, która odbyła się 10-11 maja na terenie warszawskiej Domoteki, zakończyła się sukcesem, czego najlepszym dowodem były zapełnione do ostatniego miejsca widownie wykładów, kompletne listy uczestników warsztatów i długie kolejki oczekujących na bezpłatne konsultacje z architektami. Po raz kolejny okazało się, że chcemy mieszkać modnie i funkcjonalnie, interesujemy się aktualnymi trendami i... potrzebujemy profesjonalnych porad. Bazując na tegorocznych doświadczeniach, organizatorzy Domodesign już teraz zapowiadają, że program kolejnej imprezy będzie jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany.

17.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 168 razy
Kolejne nagrody dla Nobonobo za wzornictwo mebli

NOBONOBO kontynuuje swą imponującą drogę sukcesu, zdobywając prestiżowe wyróżnienia w świecie międzynarodowego designu. Stolik Flesia został uhonorowany nagrodą Iconic Awards 2024, po raz kolejny potwierdzając doskonałą jakość i unikalne wzornictwo, z jakich słynie NOBONOBO. Ponadto, firma z Łodygowic znalazła się w elitarnym gronie finalistów konkursu Elle Decoration EDIDA 2024 z projektem fotela Parfait. Gala wręczenia nagród odbyła się w minionym tygodniu w Mediolanie, równocześnie z odbywającymi się w mieście targami Salone del Mobile.

17.05.2024 | Konkursy | przeczytano: 249 razy
Międzynarodowy sukces polskiej architektki

Architektka Magdalena Federowicz-Boule, założycielka oraz prezeska cenionej polskiej pracowni architektonicznej Tremend, zasiądzie w jury World Architecture Festival 2024. Polka znalazła się wśród reprezentantów tak uznanych pracowni jak Zaha Hadid Architects czy MAD Architects. Wcześniej pracownia Tremend dwukrotnie wyróżniona została podczas tego prestiżowego wydarzenia, m.in. za spektakularny projekt Dworca Metropolitalnego w Lublinie.

17.05.2024 | Konkursy | przeczytano: 228 razy
Zwycięzcy Paradyż Designers na Salone del Mobile Milano

Tegoroczne wiosenne spotkanie z designem właśnie dobiegło końca. 62. edycja Salone del Mobile Milano była pod wieloma względami rekordowa. Wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 360 tys. uczestników, po raz kolejny stało się pomostem do dialogu między markami, artystami i architektami, akcentując niezachwianą pozycję Mediolanu jako miasta otwartego na design i kulturę. Była to jedna z najbardziej bezprecedensowych edycji, podczas której w przestrzeni Rho Fiera pojawiła się duża liczba międzynarodowych gości ze wszystkich kontynentów. Wśród uczestników nie zabrakło także zwycięzców międzynarodowego konkursu Paradyż Designers, którzy przyjechali tu na specjalne zaproszenie Ceramiki Paradyż.

26.04.2024 | Konkursy | przeczytano: 915 razy
Roca na Milan Design Week 2024

Od 15 do 21 kwietnia 2024 roku Roca prezentowała swoje najnowsze kolekcje i rozwiązania w dwóch różnych przestrzeniach Milan Design Week – największych targów wnętrzarskich na świecie. Przygotowane przez Roca instalacje podkreślały koncentrację marki na realizacji pionierskich pomysłów w zakresie tworzenia wnętrz łazienkowych i zrównoważonym rozwoju.

26.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 349 razy
Pierwszy sklep Tchibo w nowym formacie otwarty w Poznaniu

Tchibo powraca do kawowego dziedzictwa. Marka z imponującą historią i tradycją, chcąc dzielić się swoją ekspertyzą, wprowadza w Polsce nowy koncept punktów własnych, ze zwiększoną przestrzenią kawiarnianą. Pierwsza kawiarnia Tchibo w nowej odsłonie właśnie pojawiła się na mapie Poznania (Centrum King Cross Marcelin). Menu obejmuje m.in. napoje kawowe i ciasta, zaś w części sklepowej dostępne są m.in. kawy, ekspresy i akcesoria do jej przyrządzania w domu. Jeśli kawa, to Tchibo.

25.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 433 razy
Biuro Bayer zainspirowane Oliwą spod kreski Design Anatomy

Biuro jednego z najstarszych rezydentów Olivia Centre przeszło metamorfozę. Dostosowane do najnowszych trendów biuro grupy Bayer powstało w duchu less waste, a opiera się na nowej strategii przestrzeni pracy, obowiązującej w całej grupie. Za projekt odpowiada pracownia Design Anatomy, której portfolio obejmuje ponad 200 tys. m.kw. zaprojektowanych i wykończonych powierzchni biurowych. Bayer niedawno świętowało swoją dziesiątą rocznicę obecności w Olivia Centre. To jedna z najdłużej rezydujących firm w Olivii, zatem przyszedł czas na całkowitą odmianę wnętrz zgodnie z obecnymi trendami. 

19.04.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 846 razy
Drogerie dm otwierają pierwszy sklep z nowym wystrojem

Mieszkańcy podwrocławskich Dobrzykowic zyskają swoją nową ulubioną drogerię. Zostanie ona otwarta już w najbliższy czwartek o godzinie 9:00 przy ul. Wrzosowe Łąki 1. Będzie to 27 sklep dm w Polsce. Tym, co szczególnie ma zwrócić ich uwagę, jest wystrój sklepu przygotowany w ciepłych, pastelowych kolorach, tworzących przyjazną atmosferę, z łatwą orientacją w otwartej przestrzeni.

10.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 320 razy
Paradyż Designers – laureaci międzynarodowej edycji konkursu

Trzecia edycja konkursu Paradyż Designers, organizowanego przez Ceramikę Paradyż, pod patronatem ArchDaily dobiegła końca. To pierwsza edycja tego prestiżowego konkursu na skalę międzynarodową. Jury pod przewodnictwem Jürgena Mayera H., wybrało najlepsze projekty zgłoszone z całego świata, prezentujące nieszablonowane i odważne podejście do projektowania przestrzeni i produktów z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D.

30.03.2024 | Konkursy | przeczytano: 340 razy
Pekao S.A.: bankowość prywatna z nowym designem placówek i aplikacji

Bank Pekao S.A. otworzył dwie pierwsze placówki bankowości prywatnej w zupełnie nowym formacie. W Warszawie i Łodzi klienci mogą już korzystać z nowoczesnych a zarazem eleganckich przestrzeni z elementami wystroju projektantów nurtu modernistycznego. Klienci bankowości prywatnej Pekao z pewnością dostrzegą też zmianę tła w aplikacji mobilnej PeoPay, w której udostępniona została praca autorstwa Ady Zielińskiej – uznanej graficzki i ilustratorki młodego pokolenia.

29.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 486 razy
1 2 3
Strona 1/12 (artykułów: 117)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764