logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

dentsu: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 110
Dentsu Creative dla Carlsberg Polska – nowa kampania Sound Masters dla marki Garage skierowana do muzyków

Marka Garage (Carlsberg Polska) rusza z nową kampanią skierowaną do młodych DJ'ów i producentów muzycznych. W ramach projektu ogłoszono konkurs na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

30.06.2022 | przeczytano: 95 razy
Dentsu tworzy globalną sieć kreatywną – Dentsu Creative

Grupa dentsu integruje swoje agencje kreatywne, powstaje nowy brand dentsu Creative. Utworzenie globalnej sieci kreatywnej jest częścią strategii, której celem jest uproszczenie oferty dla klientów i zapewnienie im jeszcze większego wsparcia biznesowego.

20.06.2022 | przeczytano: 242 razy (komentarzy: 18)
Dentsu Polska Grupą Reklamową Roku 2022

Dentsu Polska z nagrodą „Grupa Reklamowa Roku 2022”. Tytuł został przyznany przez redakcję Media & Marketing Polska po raz pierwszy od wielu lat. Tym wyróżnieniem doceniono agencje kreatywne i mediowe wchodzące w skład grupy m.in. za udaną i efektywną synergię działania, ale i doskonale wyniki w badaniu przeprowadzonym wśród klientów dentsu Polska.

07.06.2022 | przeczytano: 371 razy
GLS rozpoczyna międzynarodową kampanię marki

GLS rozpoczyna dzisiaj międzynarodową kampanię poświęconą swojej marce. Po zeszłorocznym wprowadzeniu nowej identyfikacji wizualnej, teraz GLS realizuje kolejne działanie związane z budowaniem swojej marki. W ramach kampanii przygotowanej we współpracy z agencją kreatywną dentsuACHTUNG!, GLS pokazuje jedną ze swoich najważniejszych cech: spersonalizowane podejście do dostarczania przesyłek.

30.05.2022 | przeczytano: 138 razy
Kampania agencji Peppermint dla marki Heinz

Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała kampanię „Heinz ❤️ food” promującą zimne sosy marki Heinz.

25.05.2022 | przeczytano: 196 razy

Po dobrym początku roku, Grupa Dentsu odnotowała wzrost organiczny na poziomie 9,1%, a Dentsu International - na poziomie 8,4%, osiągając w pierwszym kwartale rekordowe wyniki w zakresie przychodów netto, bazowego i statutowego zysku operacyjnego. Grupa podwyższa prognozę wzrostu organicznego na rok 2022 do 4%-5% z wcześniejszych 4%. Marża operacyjna wzrosła o 140 pb rok do roku przy stałej podstawie walutowej (cc) dzięki transformacji i uproszczeniom, jakie Grupa przeprowadziła w ciągu ostatniego roku.

20.05.2022 | przeczytano: 259 razy
Aldi partnerem kulinarnego programu telewizyjnego „Tak smakuje dziękuję”

Już w najbliższą niedzielę na antenie TVN zadebiutuje nowy program kulinarny „Tak smakuje dziękuję”. Prowadzącym jest Pascal Brodnicki, wracający na antenę po 7 latach. Ekipa filmowa przemierzyła całą Polskę w poszukiwaniu inspirujących osób i ich historii. W programie Pascalowi towarzyszą młodzi bohaterowie, którzy poprzez wspólne gotowanie mają okazję podziękować swoim idolom i zaprezentować nietuzinkowe przepisy, które skradną serca wielbicieli kulinarnych rarytasów. ALDI został partnerem programu.

06.05.2022 | przeczytano: 359 razy
Isobar i Fundacja „Rodzic w mieście” z kampanią społeczną

Fundacja „Rodzic w mieście” oraz agencja Isobar (z grupy dentsu Polska) zwracają uwagę na problem bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu. Ma w tym pomóc „wózek dziecięcy przyszłości”, zaprojektowany specjalnie na potrzeby trwającej kampanii społecznej. A gdzie sami rodzice zauważają zagrożenia? Tego można się dowiedzieć z przygotowanego raportu.

06.05.2022 | przeczytano: 322 razy

Agencja Isobar i dentsu X wystartowały w kwietniu z trzecią odsłoną akcji „Róż się do lekarza” realizowaną dla firmy Galderma. To pierwsza ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat trądziku różowatego. Jej głównym celem jest budowanie świadomości społecznej nt. choroby i nakłonienie potencjalnych pacjentów do wizyty u lekarza.

29.04.2022 | przeczytano: 251 razy
Nowa kampania społeczna pokaże, czy rodzice czują się bezpiecznie na ulicach

Fundacja „Rodzic w mieście” oraz agencja Isobar (z grupy dentsu Polska) ruszają z kampanią społeczną, mającą zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu. Ma w tym pomóc prototyp dziecięcego wózka przyszłości, zaprojektowanego specjalnie na tę okazję.

27.04.2022 | przeczytano: 222 razy
1 2 3
Strona 1/11 (artykułów: 110)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764