logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

dfusion communication: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 23
Innowacyjne historie klientów w kampanii Microsoft

Ponad 3-miesięczna kampania poświęcona jest otwarciu przez firmę pierwszego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej regionu przetwarzania danych, co oznacza podłączenie Polski do największej zaufanej globalnej infrastruktury chmurowej. To istotne wsparcie dla odporności kraju, społeczeństwa i organizacji oraz rozwoju polskiej Doliny Cyfrowej, a także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajną moc obliczeniową oraz szybki i niezawodny dostęp do usług chmurowych Microsoft. Ulokowanie regionu chmurowego w Polsce pozwala także na otwarcie się na chmurę sektorów regulowanych, dotychczas wyłączonych, takich jak bankowość, energetyka czy administracja. Chmura stanowi istotny wkład w przyspieszenie cyfryzacji i wzrost konkurencyjności. Towarzysząca temu kampania to najważniejsze w 30-letniej historii działanie komunikacyjne marki w obszarze B2B na lokalnym rynku.   

04.07.2023 | przeczytano: 552 razy
Poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu The Next Gen of PR

Zwycięzcami konkursu The Next Gen of PR 2023, organizowanego przez Związek Firm Public Relations, zostali Mikołaj Grzelak i Adam Maj z agencji dfusion communication. To oni będą reprezentować Polskę w międzynarodowych finałach organizowanych przez ICCO (The International Communications Consultancy Organisation). Zwieńczeniem tegorocznego rozdania nagród była debata „Coraz dalej. Budowanie zrównoważonej przyszłości w branży technologicznej”.

23.06.2023 | przeczytano: 419 razy

Błyskawiczny rozwój technologii AI zmienia wiele branż, otwiera nowe możliwości, ale budzi też mnóstwo obaw. Czy sztuczna inteligencja zabierze ekspertom pracę i stanie się konkurentem, z którym trudno rywalizować? Takich pytań nie brakuje także w świecie marketingu i PR. Wyniki badania dfusion communication – „Czy AI śni o Public Relations?” pokazują, że branża nie tylko nie boi się AI, ale w praktyce już wdraża narzędzia oparte o sztuczną inteligencję. Przyznaje to co trzeci ankietowany. Ponad połowa zamierza skorzystać z pomocy algorytmów w ciągu najbliższych miesięcy.

14.06.2023 | przeczytano: 225 razy
Kampania Samsung: magiczny The Frame TV w świecie różnorodności

W wiosennej kampanii promującej telewizor The Frame Samsung postawił na nowe podejście do komunikacji. Na pierwszy plan wybijają się unikatowe cechy tego telewizora, niezwykłe funkcje, które czynią ten ekran naprawdę wyjątkowym. Aby to podkreślić The Frame został osadzony w magicznym, bajkowym świecie, po którym oprowadza nas Alicja w Krainie Czarów.

10.05.2023 | przeczytano: 328 razy
Kampania „Samsung. Przygotowany na zmiany”

W dzisiejszym świecie potrzebujemy urządzeń AGD, które będą spełniały nie tylko podstawowe funkcje, ale również ułatwiały nasze życie na różnych poziomach. Zgodnie z hasłem kampanii: „Samsung. Przygotowany na zmiany” – marka podkreśla, że oferuje inteligentne rozwiązania, które zostały zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klientów.

27.03.2023 | przeczytano: 480 razy
Złote Spinacze 2022 rozdane

Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.

05.12.2022 | przeczytano: 986 razy

dfusion communication oferuje nową usługę: treści wideo uzupełniające informację prasową, tworzone w 48 godzin.

31.10.2022 | przeczytano: 286 razy
Blablacar rusza z kampanią  w Lublinie

Serwis BlaBlaCar ruszył z kampanią promocyjną adresowaną do mieszkańców Lublina. Celem aktywności jest wsparcie przejazdów autobusowych, możliwych do rezerwacji i zakupu biletu za pośrednictwem platformy. Głównym elementem akcji są okazyjne przejazdy za połowę ceny. Działania objęły ekspozycję billboardową oraz digital, a także influencer marketing i ambient.

12.10.2022 | przeczytano: 807 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2022

Spośród rekordowej liczby 445 zgłoszeń w jubileuszowej, 20. edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 110, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: MSL Group (13 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Linkleaders (6 nominacji).

07.10.2022 | przeczytano: 855 razy
Startuje kampania promująca najlepsze telewizory Samsung

Firma Samsung rozpoczęła kampanię wspierającą wyjątkową promocję cashbak na najlepsze, najbardziej ekskluzywne telewizory w ofercie, czyli Excellence Line. Teraz, kupując te wyjątkowe produkty można zyskać aż do 4 tys. złotych zwrotu na konto. Działania marketingowe obejmują telewizję, kanały digital oraz social media.

19.09.2022 | przeczytano: 526 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 23)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764