logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

event marketing: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 192

Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.

22.09.2023 | przeczytano: 133 razy
Świetlica Converse - letnia strefa chillu nad WisłąZobacz fotorelację

Lato w Warszawie ma zdecydowanie swoje uroki, ale przestrzenie miejskie często wykluczają możliwość niezobowiązującego odpoczynku. To miejsce jest dedykowane tym, którzy nie znoszą presji czasu panującej w zwykłych spotach stolicy. W pop-upie Converse można poczytać, pograć w piłkarzyki, planszówki, gry arcadowe czy na konsoli albo po prostu napić się kawy i spędzić luźno czas z przyjaciółmi lub we własnym towarzystwie.

14.07.2023 | przeczytano: 509 razy
Projekcyjna przyszłość: immersyjne centra rozrywki na horyzoncie

Mnóstwo sektorów gospodarki odnotowało ogromne straty w trakcie pandemii, jednakże branża rozrywkowa jako jedna z nielicznych może cieszyć się dobrymi wiadomościami i wynikami. Za ożywieniem tego segmentu stoi korzystna sytuacja demograficzna, rosnące zainteresowanie technologią AR i nowo powstającymi Rodzinnymi Centrami Rozrywki (w skrócie FEC), które przyciągają coraz więcej osób. Aktywności takie jak wspinaczka w zamkniętych pomieszczeniach i kręgle cieszą się ogromną popularnością, a miejsca typu sklepy tematyczne czy lokale gastronomiczne również nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Z raportu wynika, że popyt na atrakcje w nowych centrach handlowych jest tak duży, że niektórzy deweloperzy nieruchomości komercyjnych w Azji uruchamiają własne markowe sieci FEC, aby uatrakcyjnić nowe centra handlowe.

14.07.2023 | przeczytano: 627 razy
Grupa Lego w hołdzie Szymborskiej

W setną rocznicę urodzin Wisławy Szymborskiej (2 lipca) w Krakowie otwarto park imienia słynnej noblistki. Tuż obok w Małopolskim Ogrodzie Sztuki na odwiedzających czeka także niezwykła niespodzianka przygotowana przez Grupę LEGO – zbudowana z ponad 21 tys. klocków makieta odwzorowująca galę wręczenia Nagrody Nobla sprzed 27 lat.

10.07.2023 | przeczytano: 504 razy

Event marketing to skuteczne i potrzebne narzędzie do realizacji celów biznesowych zarówno w czasach stabilnych, jaki i niepewności – uznali klienci (m.in. marketerzy, HR-owcy, szefowie sprzedaży, zakupowcy). 96 proc. z nich widzi tę potrzebę w obszarze B2E, 88 proc. – B2B, a 84 proc. – B2C. To wyniki badania, którego szczegóły prezentuje raport „Event marketing 2022 / 2023. Wyzwania przemysłu spotkań i wydarzeń w niepewnych czasach”.

28.06.2023 | przeczytano: 250 razy
Aż 1/4 Polaków nie czyta regulaminów wydarzeń. Nowe dane Clickmeeting

Jeżeli organizator wydarzenia oczekuje zbyt wielu danych użytkownika przy zapisach, blisko połowa Polaków rezygnuje z udziału. Jednocześnie 1/4 Polaków nie czyta regulaminów wydarzeń, w porównaniu do zeszłego roku jest to o 15 proc. mniej. ClickMeeting, polska platforma do webinarów i spotkań online, po raz kolejny przeprowadził badanie na temat bezpieczeństwa w sieci oraz porównał wyniki, niestety Polacy coraz mniej zwracają na to uwagę.

09.05.2023 | przeczytano: 367 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje – Przestrzeń i Polot. Obie Agencje, oprócz celów biznesowych, u swoich podstaw mają misję redefiniowania tego, jak powinien wyglądać zakres oferowanych przez agencje usług czy sposób tworzenia zespołów.

26.04.2023 | przeczytano: 260 razy

More Bananas zostało głównym partnerem szkolenia Brand Manager w Instytucie Marki Online i Komunikacji. Anna Ledwoń-Blacha – Creative Owner agencji – jest opiekunką merytoryczną. Druga edycja rozpoczyna się 19 września 2023 roku. Całość zajęć będzie przeprowadzona online i potrwa 4 miesiące.

18.04.2023 | przeczytano: 461 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje - Accenture Song oraz Think ECO. Obecnie w SAR stowarzyszonych jest 126 podmiotów, a wśród nich agencje full service, mediowe, brand design & consulting, event marketingowe, interaktywne, AdTech, komunikacji i PR oraz domy produkcyjne.

13.04.2023 | przeczytano: 355 razy
Klub Agencji Eventowych SAR wybrał nowy zarząd

W styczniu br., w czasie Walnego Zgromadzenia członkowie Klubu Agencji Eventowych SAR podsumowali najważniejsze projekty realizowane w latach 2020-2022 oraz wybrali nowy zarząd, który wyznaczy cele na kolejną kadencję.

02.02.2023 | przeczytano: 671 razy
1 2 3
Strona 1/20 (artykułów: 192)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764