logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

iPresso: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Pandemia zwielokrotniła znaczenie social mediów w reklamie i sprzedaży

Wzrost znaczenia kanału wideo i InstaStories, do którego coraz większą wagę przykładają marki, a także dynamiczny wzrost form audio, głównie podcastów – to efekt pandemii, która bardzo wzmocniła znaczenie mediów społecznościowych w marketingu. Obecność w social mediach stała się koniecznością nawet dla tych marek, które wcześniej podchodziły do nich niechętnie. – Firmy, które w przyspieszonym tempie migrowały do internetu, wygenerowały też duże zapotrzebowanie na usługi takie jak marketing automation czy digital marketing, przez co na rynku powoli daje się we znaki brak rąk do pracy – zauważa prezes iPresso Marketing Automation Michał Wojciechowski.

07.06.2021 | przeczytano: 777 razy
Ipresso Satellite: marketing w czasie rzeczywistym

Polski rynek e-commerce w 2020 roku wart był 70 mld zł. Po wielu latach wzrostu w tempie kilkunastu procent rocznie okres pandemii COVID-19 przyniósł niemal trzykrotne przyspieszenie, do 43 proc. r/r. Dla firm pandemia oznaczała konieczność szybkiego cyfrowego rozwoju, który jednak nie zawsze przekładał się na sprzedaż. Konieczne jest szybkie reagowanie na wydarzenia, czyli marketing w czasie rzeczywistym. Zmiany pogody, wahania na rynku finansowym, a nawet wydarzenia sportowe wpływają na zachowania konsumentów. Opracowane przez Polaków narzędzie pozwala marketerom nie tylko na gromadzenie najistotniejszych danych z otoczenia, lecz także na ich wykorzystanie w real-time marketingu.

10.05.2021 | przeczytano: 884 razy

Zaawansowane, wyrafinowane narzędzia do prowadzenia działań marketingowych w Internecie (i nie tylko) już w zasięgu polskich firm - prosto z chmury.

22.10.2012 | przeczytano: 2201 razy

Co łączy Wawel, Katowice, Sosnowiec i Uniwersytet Śląski? Firmy, miasta i instytucje będące liderami w swoich kategoriach wybrały system do automatyzacji procesów marketingowych oraz wsparcia promocji i komunikacji iPresso.

20.02.2012 | przeczytano: 810 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764