logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

identyfikacja wizualna: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 454
Intermarché kontynuuje remodeling swoich sklepów

Grupa Muszkieterów konsekwentnie się rozwija, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania swoich klientów oraz franczyzobiorców. Dlatego sieć Intermarché postawiła na remodeling supermarketów w koncepcie Power, którego filarem są kategorie świeże. Sklepy zyskały zupełnie nowy wizerunek i zapewniają klientom jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe. W nowej odsłonie funkcjonuje już 20 placówek i trwają kolejne modernizacje. Docelowo Intermarché chce, by w perspektywie 4 lat 80 proc. całego portfela sklepów działało w nowym koncepcie.

10.08.2022 | przeczytano: 144 razy
Zespół Hibrands dla marki Sonko

Agencja HiBrands przeprowadziła redesign opakowań produktów Sonko.

28.07.2022 | przeczytano: 278 razy
Doram design przechodzi rebranding z Rio CreativoZobacz fotorelację

Doram design to polska manufaktura, w której powstają wysokiej jakości, ręcznie wykończone meble ogrodowe. Od 2002 roku oferuje swoim klientom luksusowy wypoczynek, kładąc nacisk na indywidualne wymagania każdego z nich. Meble Doram design można znaleźć zarówno w luksusowych hotelach, jak i w prywatnych ogrodach. Ważną grupą odbiorców są także architekci projektujący miejsca wypoczynku dla najbardziej wymagających klientów.

23.07.2022 | przeczytano: 465 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Strategia komunikacji fundamentem biznesu

Holistyczna strategia komunikacyjna to absolutny kamień milowy dla każdego biznesu. Zarówno młode firmy, jak i doświadczone spółki powinny przywiązywać szczególną uwagę do sposobu, w jaki są odbierani przez obecnych i potencjalnych klientów, a także kontrahentów, inwestorów, czy ogółem – społeczeństwo. Aby to osiągnąć, polski biznes musi inwestować w działania PR-owe oraz marketingowe, jednak konsekwentnie realizując wcześniej ułożony plan. Jak go zaprojektować, a następnie wdrożyć?

18.07.2022 | przeczytano: 490 razy
Dentsu tworzy globalną sieć kreatywną – Dentsu Creative

Grupa dentsu integruje swoje agencje kreatywne, powstaje nowy brand dentsu Creative. Utworzenie globalnej sieci kreatywnej jest częścią strategii, której celem jest uproszczenie oferty dla klientów i zapewnienie im jeszcze większego wsparcia biznesowego.

20.06.2022 | przeczytano: 258 razy (komentarzy: 18)
Nowe logo i identyfikacja wizualna platformy e-commerce Sky-Shop

Sky-Shop.pl – jedna z platform e-commerce w Polsce, zaprezentowała nową identyfikację wizualną swojej marki. Zmianie uległo logo, strona internetowa, kolory marki, a także wygląd materiałów promocyjnych. Błękit, z którym do tej pory kojarzony był Sky-Shop został zastąpiony przez energetyczny żółty w parze z wyrazistym fioletem.

15.06.2022 | przeczytano: 376 razy
Future Mind przeszedł rebranding — teraz planuje ekspansję zagraniczną

Firma technologiczno-doradcza Future Mind, która stworzyła aplikacje mobilne m.in. dla Żabki, Hebe, LPP, Putki czy Super-Pharm, wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej. Jej rebranding obejmuje każde medium i platformę, na której marki kiedykolwiek wchodziły z nią w interakcję. Zmiany są częścią nowej strategii firmy, która zakłada ekspansję zagraniczną.

06.06.2022 | przeczytano: 380 razy
Orbit odświeża swój look

Marka zdecydowała się na zmianę identyfikacji wizualnej. Obejmuje ona zarówno odświeżenie dotychczasowego logotypu, jak i metamorfozę designu opakowań wszystkich dostępnych na polskim rynku bezcukrowych gum i miętusów Orbit. Produkty w nowej odsłonie można już znaleźć na sklepowych półkach. Od czerwca odświeżenie marki jest też wspierane intensywną kampanią reklamową.

02.06.2022 | przeczytano: 347 razy
Boldare wyróżnione przez Behance za projekt graficzny

Firma Boldare otrzymała wyróżnienie od Behance, największej społeczności grafików na świecie. Nagrodzona została identyfikacja wizualna serii spotkań organizowanych przez firmę, No Exceptions. Wyróżnienie dotyczy kategorii Projektowanie Graficzne (Graphic Design).

30.05.2022 | przeczytano: 264 razy
Masterid przechodzi rebranding i zmienia logo

Jeden z liderów polskiej branży RFID ogłosił wizerunkową zmianę i rozpoczął proces odświeżenia własnej marki. Rebranding będący skutkiem szybkiego rozwoju spółki obejmuje zarówno przemiany wewnętrzne w obrębie strategii działalności, jak i wizualne. Firma MasterID zaprezentowała nowe logo i odświeżoną stronę internetową.

30.05.2022 | przeczytano: 363 razy
1 2 3
Strona 1/46 (artykułów: 454)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764