logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

iluminacja: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 60
Pokaz dronów z okazji Amazon Prime Day

Amazon.pl zorganizował w Warszawie spektakularny pokaz dronów z okazji zbliżającego się Amazon Prime Day - jednego z największych festiwali okazji Amazon.pl dla klientów Prime, który odbędzie się już 16 i 17 lipca. To największy, i zarazem pierwszy interaktywny, pokaz dronów w Polsce. Wydarzenie odbyło się na warszawskich bulwarach w pobliżu Centrum Nauki Kopernik i nowej kładki na Wiśle, przyciągając tłumy widzów.

05.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 329 razy
Żabka Jush z największą kampanią w swojej historii

Na początku maja ruszyła wielokanałowa kampania „Wszystkie zakupy robi się na Żabka Jush”. Promuje ona uruchomioną 22 kwietnia platformę, w ramach której klienci korzystają nie tylko z usługi Jush, ale także z oferty delio supermarket online. Jest to największa pod względem zasięgu kampania w historii Żabki Jush.

13.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 589 razy
Panasonic: projekcja immersyjna i trendy w technologii wizualnej

Chad Kunimoto z Panasonic Connect wyjaśnia, w jaki sposób innowacje w dziedzinie technologii obrazu przyczyniają się do zwiększenia interakcji i zainteresowania wśród odwiedzających różnorodne atrakcje na całym świecie.

30.03.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 741 razy
Legnica zwycięzcą plebiscytu miast Świeć się z Energą

Emocjonująca walka o tytuł Świetlnej Stolicy Polski rozegrała się pomiędzy Legnicą a Chełmem. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnęła Legnica, choć do ostatniej chwili trwała zaciętą walka z Chełmem. Mimo wszystko najbardziej zmobilizowani okazali się sympatycy miasta z Dolnego Śląska, którzy oddali ponad 45 tys. głosów, wyprzedzając chełmian jedynie o ponad 2, 6 tys. głosów. Na trzecim stopniu podium uplasowały się Starachowice. W ramach akcji Energi z Grupy ORLEN tradycyjnie każdy z 16 finalistów otrzyma sprzęt AGD na cele dobroczynne, do Legnicy trafi pomoc o wartości aż 50 tys. zł.

04.02.2024 | Konkursy | przeczytano: 1258 razy
Zimowe Miasteczko Porsche w Elektrowni Powiśle

Salon Porsche Centrum Warszawa Okęcie należący do grupy Porsche Inter Auto zrealizował kolejny niecodzienny projekt. W Elektrowni Powiśle powstało Zimowe Miasteczko Porsche, w ramach którego warszawiacy mogą m.in. skorzystać z lodowiska oraz wziąć udział w inspirujących warsztatach świątecznych. Strefa będzie czynna do 23 grudnia.

14.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 1301 razy
Plebiscyt Świeć się z Energą ma już 15 lat

Plebiscyt Świeć się z Energą zachęca, by doceniać świąteczne dekoracje rozświetlające polskie miejscowości i jednocześnie nieść pomoc potrzebującym. Tegoroczną edycję zainaugurowano w Grudziądzu podczas Jarmarku Św. Mikołaja. W ramach dorocznego plebiscytu miasta rywalizują w szczytnym celu. Jest nim energooszczędny sprzęt od Energi z Grupy ORLEN dla domów dziecka czy placówek opiekujących się osobami bezdomnymi lub seniorami. Projektowi towarzyszy konkurs fotograficzny z nagrodami.

12.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 579 razy
Energa iluminuje gminy na święta

Ponad 100 udekorowanych świątecznie gmin, milion światełek w dekoracjach tylko w samym Trójmieście, nowa technika montażu iluminacji parkowych i nowatorskie wzornictwo. Energa Oświetlenie kolejny raz upiększa polskie miasta i miejscowości z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

06.12.2023 | Z rynku | przeczytano: 439 razy
Kolory Klasy T przemówiły w imieniu internautów

76 zmonitorowanych haseł, 196 345 policzonych słów. Przez 14 dni organizatorzy akcji „Nastrojowe kolory Polski” „przeskanowali” polski Internet, by dowiedzieć się, o czym myślą, rozmawiają i co przeżywają użytkownicy mediów społecznościowych, czytelnicy forów i blogów. - To akcja o nas i dla nas, pokazująca, jakie emocje dominowały każdego dnia i jak ogromną siłę mają kolory – mówi Alina Adamowicz, trenerka biznesu i ekspertka akcji, która opowiada o wynikach i wnioskach z eksperymentu.

13.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 768 razy
Przed Wola Parkiem rozbłysła magiczna zimowa iluminacja

Świąteczną atmosferę tworzą nie tylko rodzinne spotkania czy prezenty pod choinką, ale również ozdoby, które wprowadzają nas w radosny nastrój. W tym roku klienci Wola Parku mogą poczuć magię Świąt dzięki największej dotychczas odsłonie zimowej iluminacji, która rozbłysła przed centrum handlowym w drugiej połowie listopada. Motywem przewodnim instalacji jest ananas, nawiązujący do egzotycznej historii niedawno otwartych Ogrodów Ulricha.

01.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 1251 razy
Mural marki Rituals w centrum Warszawy

Mural zrealizowany przez Braughman Group Media na warszawskim Powiślu przy ul. Tamka promuje wyjątkowe zestawy podarunkowe marki kosmetycznej Rituals. Jest to kampania non-standard, czyli połączenie muralu z techniką iluminacji laserowej.

28.11.2022 | Z rynku | przeczytano: 1162 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 60)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764