logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

public relations: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1233
Big Picture prowadzi działania PR dla marki Costa Coffee Home Edition

Agencja Big Picture nawiązała współpracę z COSTA COFFEE Home Edition – nową marką w portfolio koncernu Coca-Cola HBC Polska i poprowadzi dla niej kompleksową komunikację public relations. Zespół konsultantów Big Picture odpowiada za opracowanie całościowej strategii komunikacji PR oraz strategii influencer marketingu. Do zadań agencji należeć będzie realizacja działań z zakresu media relation, branded content, biura prasowego oraz współpracy z influencerami.

18.09.2020 | przeczytano: 113 razy
Digital PR – darmowy webinar dla przedsiębiorców i content marketerów

Przed nami kolejny webinar organizowany przez Newspoint. We wtorek, 15 września Alicja Turczyniewicz-Gorczyca opowie czym jest Digital PR, przedstawiając skuteczne działania oraz sposoby mierzenia ich efektów przy pomocy monitoringu mediów. Rejestracja na bezpłatne szkolenie nadal trwa.

14.09.2020 | przeczytano: 257 razy
Rekord zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze i dwie nowe grupy jurorskie

Do XVIII edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło aż 395 zgłoszeń w 36 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu - liczba zgłoszeń wzrosła o ponad 19% w porównaniu do ubiegłego roku. W związku z rekordową liczbą zgłoszonych projektów, powołano dwie dodatkowe grupy jurorskie.

14.09.2020 | przeczytano: 288 razy
Pakiety medialne dobrym wsparciem procesu sprzedaży mieszkań

„Paczki medialne” są dobrym uzupełnieniem dla prowadzonych działań marketingowych.

11.09.2020 | przeczytano: 175 razy
38 Content Communication rozwija się i rozbudowuje kompetencje

W związku z nieustannym rozwojem, ciągłym rozszerzaniem portfolio oferowanych usług oraz systematyczną rozbudową kadr, Zarząd Spółki podjął decyzję o wprowadzeniu nowych struktur w Agencji. Zmiany zostały zaimplementowane na początku września.

08.09.2020 | przeczytano: 226 razy
Agencja Public Dialog powiększa zespół

Public Dialog powiększyła zespół o trzy nowe osoby. Do zespołu dołączyli Karolina Osińska - Account Manager, Mateusz Puślecki - Senior Account Executive, oraz Agata Kwapień - Account Manager. Zmiany w Public Dialog wiążą się przede wszystkim z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne dla największych klientów agencji.

08.09.2020 | przeczytano: 291 razy
Rating Captain pomoże zarządzać wizerunkiem w internecie

Mówiąc o e-commerce, nie sposób nie wspomnieć o roli, jaką odgrywa zaufanie w internecie. Klienci szukają okazji, ale równie mocno chcą mieć pewność, że zakup będzie bezpieczny, a produkty zgodne z opisem i wysłane w terminie. Jednym z takich sposobów sprawdzenia firmy jest przejrzenie opinii w sieci. Co jednak się dzieje, gdy opinie są złe? Jak sprawić, że będzie więcej dobrych? Z pomocą przychodzi aplikacja Rating Captain, która służy do zbierania opinii o firmie z zewnętrznych portali opiniotwórczych oraz zarządzania negatywnymi komentarzami. 

28.08.2020 | przeczytano: 207 razy
Zarządzanie kryzysowe i digital PR mocno w górę

Profesjonaliści z branży public relations są zgodni co do tego, że po pandemii wzrośnie zapotrzebowanie na zarządzanie kryzysowe (77%) oraz digital PR (72%). Po przeciwnej stronie znajdują się organizacja eventów i sponsoring, gdzie spadek zapotrzebowania prognozuje odpowiednio 78% i 63% respondentów. Powyższe wyniki są efektem badań przeprowadzonych w roku 2020 przez zespół analityków Exacto.

27.08.2020 | przeczytano: 324 razy
Tailor Made PR dla marki Łowicz

Tailor Made PR prowadzi działania w zakresie public relations dla marki Łowicz, realizowane w ramach kampanii Prawdziwe gotowanie. Agencja odpowiedzialna jest m.in. za współpracę z wybranymi, w ramach działań PR mediami, influencerami oraz przygotowanie i koordynację konkursu konsumenckiego we współpracy z blogerami kulinarnymi. Komunikacja prowadzona jest na przełomie sierpnia i września.

27.08.2020 | przeczytano: 313 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Prestashop z Sarota PR

Marka jednej z najpopularniejszych w Polsce platformy do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych – PrestaShop – zdecydowała się na skorzystanie z usług agencji SAROTA PR.

27.08.2020 | przeczytano: 173 razy
1 2 3
Strona 1/124 (artykułów: 1233)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764