logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

street art: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 83
Konkurs na mural Krzysztofa Krawczyka

Urząd Dzielnicy Ursynów ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego oraz wykonanie muralu przedstawiającego Krzysztofa Krawczyka. Prace konkursowe należy składać do 18 listopada 2022 roku. Zwycięski projekt zostanie wykonany na północnej ścianie budynku przy ul. Barwnej 8.

01.11.2022 | przeczytano: 270 razy
Inauguracja Brooklyn Pilsner w Polsce

Brooklyn - nowa lagerowa marka Carlsberg Polska w segmencie piw premium jest inspirowana wielokulturową dzielnicą Nowego Yorku, która tętni różnorodnością i jest uważana za kolebkę wielu stylów oraz trendów od hip-hop’u po street art. W ramach inauguracji piwa w Polsce, trzech influencerów – raper – Ten Typ Mes, muzyk – Wojtek Łozowski i standuper – Kacper Ruciński – poleciało do Nowego Yorku na Brooklyn by pokazać go swoimi oczami.

21.10.2022 | przeczytano: 185 razy
Gemini Park Tarnów ma nowy mural. Namalowała go młoda artystka

„Panorama Siedmiogrodzka”, „Tajsa”, „Ptaki” czy „Dawno temu w przeszłości” – w Tarnowie przybywa ciekawych murali. Kolejny powstał przy schodach prowadzących do Gemini Park Tarnów. Centrum handlowe było jego inicjatorem i fundatorem.

31.08.2022 | przeczytano: 330 razy
Modowy mural przy Domu Mody Klif

Walka z szarością i betonozą to wyzwanie wielu polskich miast. Tymczasem może być przyjemnie i kolorowo, a do tego ekologicznie. Pokazał to właśnie Dom Mody Klif, który zamienił fragment muru na terenie galerii w kolorowy antysmogowy mural.

18.08.2022 | przeczytano: 331 razy
Muzyczna podróż z Klasą T i agencją Team X

Z Klasą T także powrót z wakacji może być przyjemny – nawet jeśli oznacza stanie w korku. Czas w nim spędzony upłynie szybciej dzięki oryginalnemu audio-wizualnemu projektowi Mercedes-Benz Polska i agencji Team X. To specjalnie skomponowana playlista, do której dostęp da kod QR, umieszczony na muralu namalowanym na ścianie jednego z pensjonatów przy drodze z Chałup do Władysławowa.

12.08.2022 | przeczytano: 327 razy
Mural w podzięce – Alex Maksiov dziękuje Łodzi za pomoc

Wyraźna kreska i motyw ludowej lalki motanki – w Łodzi, przy ulicy Wygodnej 20, powstał nowy mural. Jego autorem jest ukraiński artysta Alex Maksiov, który swoją pracą dziękuje łodzianom za wsparcie okazane dzieciom z Ukrainy. Przyjazd artysty był możliwy dzięki staraniom Fundacji Urban Forms.

25.07.2022 | przeczytano: 417 razy
Mural Tier zaprojektowany przez krakowską artystkę

Mural to kolejna odsłona zainicjowanej w maju globalnej kampanii „Poruszaj się jak zwierzę. Jedź TIER”. Tym razem marka TIER postanowiła ozdobić ścianę jednego z budynków mieszkalnych w Krakowie na której pojawił się mural z motywem zwierzęcym. Autorką kreacji znajdującej się przy ul. Płaszowskiej 42 jest Justyna Stoszek – interdyscyplinarna artystka i krakowianka. Projekt, utrzymany w charakterystycznej dla twórczyni estetyce graficzno-malarskiej, przedstawia wilka szarego – bohatera kampanii TIER, który jest jednym z głosów zwierzęcego manifestu.

18.07.2022 | przeczytano: 303 razy
Gemini Park Tarnów stawia na „curatorial strategy”

Role społeczne galerii poszerzają się. Coraz częściej to właśnie centra handlowe stają się inspiratorem życia artystycznego w regionach.  Dobrym przykładem jest Gemini Park Tarnów. Obiekt nie tylko promuje lokalną twórczość, ale od ponad dwóch lat w ramach strategii marketingowej realizuje także „curatorial strategy”, czyli strategię promocji artystów typową dla galerii… sztuki. Dzięki niej w centrum zrealizowano już 12 dużych inicjatyw artystycznych.

23.06.2022 | przeczytano: 359 razy
Tauron pamięta o bohaterach i walczy ze smogiem

Podobizna kpt. Jerzego Kurpińskiego ps. „Ponury” – pojawiła się na ścianie w Myszkowie. Wszystko za sprawą Grupy TAURON, która w ten sposób kontynuuje akcję, której celem jest upamiętnienie ważnych postaci historycznych przy użyciu farb antysmogowych.

13.06.2022 | przeczytano: 417 razy

Orzeźwiający lager uwarzony z najświeższych pikseli i serwowany w najgorętszej miejscówce w Decentralandzie zaprojektowanej przez street artowca J. Demsky’ego – tak Heineken ogłaszał światu swoje najnowsze piwo, czyli Heineken Silver. Pierwsza na świecie konferencja prasowa w Metaverse miała oczywiście humorystyczny charakter, a kilka tygodni później w wielu europejskich miastach odbyła się prawdziwa premiera nowego produktu Heinekena. Nad Wisłą też właśnie wystartowała kampania dedykowana nowemu piwu.

22.04.2022 | przeczytano: 320 razy
1 2 3
Strona 1/9 (artykułów: 83)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764