logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rzeczy na których nie warto oszczędzać w kampanii ING Banku Śląskiego

  PR 22.12.2019, przeczytano 337 razy
ilustracjastrzałka

ING Bank Śląski w najnowszej kampanii zachęca Polaków do korzystania z życia - wydawania na to, co ważne, a oszczędzania na tym, co mniej istotne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rzeczy-na-ktorych-nie-warto-oszczedzac-w-kampanii-ing-banku-slaskiego,385186,artykul.html

Według badań*, prawie 70% Polaków uważa, że warto oszczędzać ale również korzystać z życia. Jednocześnie 54% z nas woli wydać zaoszczędzone pieniądze na doświadczenia, a nie na kolejne przedmioty. Taka obserwacja zainspirowała nas do przygotowania nieco innej niż zwykle kampanii - bo promującej zachowanie równowagi pomiędzy korzystaniem z życia i oszczędzaniem. Dopingujemy w niej Polaków, żeby w ważnych dla siebie sprawach pozwalali sobie na większy wydatek, a oszczędzali na rzeczach mniej ważnych. A wszystko po to, żeby mieć więcej pieniędzy na przeżycia, doświadczenia, pasje czyli to, co się naprawdę liczy - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Wsparciem kampanii są oferty specjalne na koncie oszczędnościowym - 2,5% w skali roku, przez 4 miesiące od założenia konta oszczędnościowego:

  • „Bonus na start” – dla klientów rozpoczynających oszczędzanie w ING;
  • „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” – na nowe środki, dla klientów, którzy już oszczędzają w ING.

Szczegóły kampanii:

  • Tytuł: „Są rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Na całej reszcie - warto!”
  • Start: 25.12.2019 r.
  • Narzędzia: TV, Internet, Kino, OOH, komunikacja miejska
  • Agencje: Brain i GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

Źródło: ING Bank Śląski

Dodatkowe informacje:

*Badanie przeprowadzone zlecenie ING Banku Śląskiego, na panelu Ariadna, 13-15 grudnia 2019 roku, na ogólnopolskiej próbie liczącej N=1029 osób. Kwoty dobrane wg reprezentacji w populacji Polaków w wieku 18 lat i więcej dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
Marketingowcy i specjaliści od reklamy najszczęśliwsi w Polsce
Nie odczuwają stresu i nie cierpią na bezsenność, bo jako jedni z nielicznych nie muszą bać się automatyzacji. W dodatku zarabiają wystarczająco dużo, by nie martwić się o finanse, a gdy chcą zmienić pracodawcę, poszukiwanie nowego zwykle zajmuje im nie więcej niż kilka tygodni. Czy są branże, w których pracownikom wiedzie się aż tak dobrze? Sprawdź wyniki...
Polacy kupują online w czasie pracy
Nawet połowa e-zakupów polskich internautów w 2019 roku została zrealizowana w godzinach pracy - wynika z danych Blue Media. Polacy wyróżniają się pod tym względem na tle innych krajów, których mieszkańcy na zakupy w sieci zdecydowanie częściej wybierają godziny wieczorne.
QNAP debiutuje w katalogu Adobe Video & Audio Partner Finder
QNAP, wiodący innowator segmentów computing, networking oraz storage, poinformował, że został uwzględniony w serwisie Adobe® Video & Audio Partner Finder – jako dostawca wydajnych rozwiązań storage NAS, IP-SAN, FC-SAN i innych. Rygorystyczne procedury testowe potwierdziły, że urządzenia QNAP NAS są gotowe do współpracy z kluczowymi produktami Adobe,...
Młodzież walczy ze współczesnym niewolnictwem w ramach akcji #Myfreedomday 2020
Tegoroczna kampania CNN – #MyFreedomDay, skupiająca młodych ludzi z całego świata w celu zwiększania świadomości na temat współczesnego niewolnictwa, odbędzie się 11 marca w środę.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764