logo
WIADOMOŚCI

Saatchi & Saatchi Is i Estoremedia łączą siły

Mateusz Zawiślak  PR 18.05.2018, przeczytano 158 razy

Saatchi & Saatchi IS nawiązała partnerską współpracę z eStoreMedia, w ramach której spółki stworzą wspólną ofertę dla międzynarodowych klientów. eStoreMedia odpowiedzialna będzie za dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych wspomagających marki w przestrzeni eCommerce. Saatchi & Saatchi IS oferować konsulting eCommerce oraz tworzenie, utrzymywanie i optymalizację kontentu marek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/saatchi-and-saatchi-is-i-estoremedia-lacza-sily,36557,artykul.html

- To partnerstwo to kolejny krok w przyszłość – technologia i automatyka wspierające kreowanie i zarządzanie kontentem w środowisku eCommerce. Globalny serwis Saatchi & Saatchi IS rozwija się razem z grupową koncepcją Publicis Commerce, skalowana na wszystkich kontynentach – powiedział Tomasz Pawlikowski, Chairman & CEO of Publicis Communication.

eStoreMedia jest dostawcą rozwiązań technologicznych takich jak: eStoreCheck – platforma do audytu treści w sklepach online, eStoreContent – platforma do zarządzania treściami (PIM) oraz ich syndykacji, eShopper Review Analysis – platforma do analizy treści opinii produktowych.

- eStoreMedia posiada doskonałe rozwiązania, zweryfikowane przez globalnych klientów, takich jak: P&G, Grohe, Nestle, Loreal, Coty, Samsung, Microsoft, Philips. Wpisują się one doskonale w strategię Saatchi & Saatchi IS związaną z automatyzacją usług, wykorzystanie narzędzi analitycznych do wyciągania jeszcze lepszych wniosków konsumenckich i tzw. digital brand intelligence. Cieszę się, że Publicis Communication zyskuje takiego partnera – mówi Krzysztof Andrzejczak CEO Saatchi & Saatchi IS.

- Saatchi & Saatchi IS jest liderem wspierającym od lat globalnych klientów w zakresie tworzenia treści i optymalizacji procesów sprzedażowych w ekosystemie retailerów eCommerce. Nasze połączone siły pozwolą dostarczać klientom jeszcze lepsze rozwiązania jako „one stop shop” – komentuje Bartek Kiełbiński CEO eStoreMedia.

Saatchi & Saatchi IS w ramach swoich kompetencji: bada jakość kontentu publikowanego w sklepach internetowych, projektuje go, dostarcza do e-sklepów, utrzymuje oraz optymalizuje jego konwersję i widoczność w ponad 300 sklepach na całym świecie.

Źródło: Saatchi & Saatchi IS

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

25 maja Dni Otwarte z produkcyjnymi drukarkami Artemis
25 maja 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
Akcja promocyjna Hand Made dla Nescafe Dolce Gusto
Już od roku NESCAFÉ Dolce Gusto i agencja Hand Made dzielą się z czytelnikami bloga latteczyespresso.gazeta.pl kawowymi inspiracjami i ciekawostkami.
Podsumowanie Havas Media Group Conference
Wczoraj odbyła się 11. edycja Havas Media Group Conference pod hasłem: Are you ready to change? Przedstawiciele świata marketingu, technologii oraz kultury rozmawiali o budowaniu wartościowej komunikacji w dobie globalnej transformacji digitalowej.
Agencja S4 z kampanią „Twoje Smart 500” dla Taurona
W maju ruszyła kampania promująca nową ofertę TAURONA „Twoje Smart 500”, przygotowaną dla klientów indywidualnych. Projekt ten realizowany jest kompleksowo przez Agencję Reklamową S4.
25 maja Dni Otwarte fabryki Ikonos
Już w najbliższy piątek (25 maja) będą miały miejsce Dni Otwarte producenta i dystrybutora mediów do druku wielkoformatowego. Oprócz prezentacji produktów, odbędą się warsztaty oklejania mebli, kokpitów, gadżetów.
 
piątek 25.05.2018, 83 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone