logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sabina Janocha dołącza do zespołu endorfina events na stanowisku Senior Project Managerki

  PR 07.04.2022, przeczytano 315 razy

Do zespołu endorfina events dołączyła nowa Senior Project Managerka – Sabina Janocha. W endorfinie odpowiada za kompleksową realizację projektów, jak i budowanie oraz dbanie o relacje z Klientami. Wcześniej Project Managerka w agencji Imagine Nation.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sabina-janocha-dolacza-do-zespolu-endorfina-events-na-stanowisku-senior-project-managerki,395400,artykul.html

Sabina z branżą eventową związana jest od 2005 roku. Pierwsze kroki w branży stawiała jako Event Managerka w firmie ATMA, gdzie spędziła blisko dekadę. Następnie rozwijała swoje kompetencje na stanowiskach: Kierowniczki ds. Produkcji w Event Experience, Senior Event Managerki w MyPlace, a bezpośrednio przed endorfina events - Project Managerki w Imagine Nation.

Portfolio realizacji Sabiny obejmuje projekty dla Klientów, takich jak m.in.: Red Bull, PAIH, PLL LOT, Brown Forman, PKN Orlen (Orange Warsaw Marathon i Verva Street Racing), czy Polskie Radio (Lato z Radiem).

W endorfina events Sabina odpowiada za kompleksową realizację projektów oraz relacje z Klientami.

- endorfina events to miejsce, w którym hasło “teamwork” nabiera nowego znaczenia. Jasno ustalone priorytety i zadania pozwalają zachować porządek, co nie przeszkadza we wspieraniu się wzajemnie na każdym etapie i płaszczyźnie realizacji. Wiem, że drzwi moich przełożonych są zawsze otwarte i mogę na nich liczyć. Zespół jest zdecydowanie siłą napędową firmy, a sama integracja między ludźmi jest stale wspierana wieloma inicjatywami stacjonarnymi, jak i podczas pracy zdalnej. - mówi Sabina Janocha, Senior Project Managerka w endorfina events.

Źródło: endorfina events

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Filmy reklamowe Almette emitowane na TikToku zostały uznane za jedne z najbardziej angażujących w historii tej platformy. Dwa filmy z kampanii EkoDOM Almette oraz jeden z kampanii Almette cottage znalazły się w top najchętniej oglądanych, komentowanych i udostępnianych reklamach.
Michał Desowski opuszcza Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance), została wybrana przez Gupę CSV, lidera na polskim rynku lakierniczym z zakresu dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu www.csv.pl. Grupa CSV specjalizuje się w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym i meblowym. Zadaniem Euvic Digital było stworzenie...
Nowa kampania Orange Polska dla oferty Orange Flex
W nowej platformie komunikacji Orange Polska przekonuje, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć w to, że mamy wystarczająco dużo do zaoferowania. Sobie i innym. A Orange Flex ma rozwiązania, które wystarczą, by komunikować się w zgodzie ze sobą i innymi.
Change Serviceplan i Media Republic z kampanią dla spółdzielni Mlekpol w Grajewie
Wystartowała nowa kampania promocyjna Maślanki Mrągowskiej oparta o ideę “Maślanka Mrągowska niejedno potrafi połączyć”. Po raz trzeci za strategię, kreację i realizację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan (Group One), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic (Group One).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764