logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salestube rozpoczął współpracę z LPP na kilkunastu rynkach

  PR 27.06.2022, przeczytano 243 razy

SalesTube (Group One) rozpoczął współpracę z LPP - największym producentem odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja MarTech & e-commerce dostarcza i wdraża technologię Google Marketing Platform, przeprowadza szkolenia oraz zajmuje się realizacją działań z zakresu programmatic dla marek Reserved i Sinsay na kilkunastu rynkach w Europie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-rozpoczal-wspolprace-z-lpp-na-kilkunastu-rynkach,396412,artykul.html

LPP to największy w Europie Środkowo-Wschodniej polski producent odzieży  zarządzający pięcioma rozpoznawalnymi brandami: Reserved, Sinsay, Cropp, House i Mohito. Oferuje swoje produkty w ponad 2200 salonach na blisko 40 rynkach Europy, Afryki i Azji. 2021 był kolejnym rokiem z rzędu, kiedy sprzedaż zagraniczna LPP przewyższała wpływy z Polski i w 4. kwartale ub. r. stanowiła już ponad 60 proc. Gdańska spółka to przykład mocnej firmy omnichannelowej, w której już blisko 30% przychodów generowana jest w kanale e-commerce.

- Głównym kryterium wyboru partnera biznesowego było ogromne doświadczenie zespołu w obszarze technologii oraz e-commerce. Szukaliśmy teamu, który nie tylko pomoże nam wdrożyć technologię Google Marketing Platform, ale przede wszystkim pokaże nam, jak wykorzystać potencjał tego narzędzia do optymalizacji komunikacji z klientami na obsługiwanych przez nas w Europie rynkach. To właśnie SalesTube zaprezentował nam zespół i strategię, która współgra z naszymi planami - komentuje Marek Pełszyński, Head of Analytics Reserved Omnichannel.

W ramach współpracy, SalesTube zajmuje się dostarczaniem i pełnym wdrożeniem technologii Google Marketing Platform, pomocą w realizacji i optymalizacji działań na platformie, ujednoliceniem zakupu, pomiarem mediów w narzędziach GMP, edukacją zespołów in-house klienta oraz przeprowadzeniem kampanii Display & Video 360 na kilkunastu rynkach.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Pióro Wolności WAN-IFRA dla „Gazety Wyborczej
Złote Pióro Wolności 2022 - Golden Pen of Freedom, czyli doroczna nagroda stowarzyszenia World Association of News Publishers (WAN-IFRA) trafiła do „Gazety Wyborczej" i Fundacji Gazety Wyborczej. Wyróżnienie docenia dotychczasowy dorobek i dziennikarską misję redakcji, a także wsparcie, jakiego dziennik i fundacja udzielają ukraińskim kolegom po rosyjskiej...
Oshee na nośnikach AMS wspiera maratończyków w kampanii content marketingowej
AMS wspólnie z marką OSHEE realizuje pionierską kampanię content marketingową w Digital OOH. W kampanii wykorzystano model rozliczenia CPM DOOH, zarezerwowany dotychczas dla kampanii w internecie. To przełom w działaniach reklamowych branży Out-of-Home.
Nowe studio Kanału Sportowego w Nowym Stylu, który podbija sportowy świat
Wszyscy zastanawiają się, jak Polacy wypadną na mistrzostwach świata w Katarze, ale my już wiemy, że pokażemy styl. A konkretnie Nowy Styl, bo właśnie ta firma z Krosna wyposażyła w krzesełka, aż sześć aren, na których będą odbywać się mundialowe zmagania. Niedawno rozpoczęła również współpracę z Kanałem Sportowym.
Medallia ogłosił, że aplikacja do zarządzania jakością i zaangażowaniem zespołów jest już dostępna w Salesforce AppExchange. Integracja systemów sprawia, że użytkownicy platformy mogą bezproblemowo otrzymywać informacje zwrotne od klientów na poziomie agentów w Salesforce, co pozwala na poprawę usług, szkolenie pracowników, a co za tym idzie rozwiązywanie problemów...
Portal Gazeta.pl i AMS – to, zdaniem konsumentów oraz ekspertów, jedne z 26 najsilniejszych marek w Polsce. Wyniki badania konsumenckiego i laureatów procesu certyfikacji Superbrands 2022 ogłoszono podczas uroczystej gali w środę, 21 września br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764