logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salestube rozpoczął współpracę z LPP na kilkunastu rynkach

  PR 27.06.2022, przeczytano 454 razy

SalesTube (Group One) rozpoczął współpracę z LPP - największym producentem odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej. Agencja MarTech & e-commerce dostarcza i wdraża technologię Google Marketing Platform, przeprowadza szkolenia oraz zajmuje się realizacją działań z zakresu programmatic dla marek Reserved i Sinsay na kilkunastu rynkach w Europie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-rozpoczal-wspolprace-z-lpp-na-kilkunastu-rynkach,396412,artykul.html

LPP to największy w Europie Środkowo-Wschodniej polski producent odzieży  zarządzający pięcioma rozpoznawalnymi brandami: Reserved, Sinsay, Cropp, House i Mohito. Oferuje swoje produkty w ponad 2200 salonach na blisko 40 rynkach Europy, Afryki i Azji. 2021 był kolejnym rokiem z rzędu, kiedy sprzedaż zagraniczna LPP przewyższała wpływy z Polski i w 4. kwartale ub. r. stanowiła już ponad 60 proc. Gdańska spółka to przykład mocnej firmy omnichannelowej, w której już blisko 30% przychodów generowana jest w kanale e-commerce.

- Głównym kryterium wyboru partnera biznesowego było ogromne doświadczenie zespołu w obszarze technologii oraz e-commerce. Szukaliśmy teamu, który nie tylko pomoże nam wdrożyć technologię Google Marketing Platform, ale przede wszystkim pokaże nam, jak wykorzystać potencjał tego narzędzia do optymalizacji komunikacji z klientami na obsługiwanych przez nas w Europie rynkach. To właśnie SalesTube zaprezentował nam zespół i strategię, która współgra z naszymi planami - komentuje Marek Pełszyński, Head of Analytics Reserved Omnichannel.

W ramach współpracy, SalesTube zajmuje się dostarczaniem i pełnym wdrożeniem technologii Google Marketing Platform, pomocą w realizacji i optymalizacji działań na platformie, ujednoliceniem zakupu, pomiarem mediów w narzędziach GMP, edukacją zespołów in-house klienta oraz przeprowadzeniem kampanii Display & Video 360 na kilkunastu rynkach.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W dobie digitalizacji prasa drukowana ma mocną konkurencję w treściach dostępnych online. Nie każdy jednak chce lub ma możliwość czytania e-wydań ulubionych tytułów. Lidl Polska, chcąc ułatwić Polakom dostęp do nich, sprzedaje prasę we wszystkich swoich placówkach. Dodatkowym udogodnieniem jest stałe usytuowanie ekspozytorów z czasopismami w...
Zmiany w strukturze serwisów Iberionu
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion jest wydawcą 11 serwisów i kanałów video, w tym Gońca, Świata Gwiazd, Biznes Info i Pacjentów. Planowane zmiany przewidują wzmocnienie kluczowych produktów grupy, co wpłynie na funkcjonowanie poszczególnych redakcji.
Paryż 2024: 8 dodatkowych kanałów Eurosport w Netia TV
Netia (część Grupy Polsat Plus) i Warner Bros. Discovery w Polsce nawiązały współpracę, dzięki której abonenci usług TV Netii otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosport (7 w jakości HD i 1 w jakości 4K) w całości poświęconych transmisjom wydarzeń z XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, do końca września, główne kanały...
GRY-OnLine przekształciły się w Webedia Polska SA
W lipcu zakończył się proces kluczowych zmian w spółce GRY-OnLine SA. Od teraz spółka funkcjonuje pod nazwą Webedia Polska SA. Zarządzanie przejmuje nowy zarząd. Z pozycji dotychczasowego prezesa, po ponad dwóch dekadach, ustępuje Mariusz Klamra. Stery polskiego oddziału Webedii przejmują Przemysław Bartula i Michał Bobrowski w równoległych rolach...
Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz: alerty pogodowe dla czytelników
Gazeta.pl rozpoczyna w wakacje współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi. To przełom w branży medialnej w podejściu do użytkowników i troski o ich bezpieczeństwo latem. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764