logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salestube rozpoczyna współpracę z Flashscore w obszarze Martech

  PR 11.04.2023, przeczytano 668 razy

SalesTube (Group One), agencja MarTech i e-commerce connected, rozpoczyna współpracę z Flashscore — globalnym serwisem dostarczającym wyniki  sportowe  w czasie rzeczywistym, najciekawsze newsy, statystyki oraz treści ze świata sportu.   Agencja SalesTube jako oficjalny Sales Partner Google Marketing Platform będzie odpowiedzialna za dostarczenie, wdrożenie technologii i bieżące wsparcie techniczne dla Klienta, którego informacje uznawane są za jeden z głównych kanałów pozyskiwania wiedzy przez dziennikarzy oraz kibiców na świecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-rozpoczyna-wspolprace-z-flashscore-w-obszarze-martech,399584,artykul.html

Strona internetowa oraz aplikacja mobile Flashscore, która umożliwia w czasie rzeczywistym szczegółowe relacjonowanie wyników zawodów z prawie 40 dyscyplin sportowych, rozpoczyna współpracę z SalesTube przy wdrożeniu Google Marketing Platform. W ramach współpracy z globalną marką, z której usług na świecie korzysta ponad 100 mln użytkowników miesięcznie, SalesTube  zajmie się  dostarczeniem, pełnym wdrożeniem technologii oraz ongoingowym supportem platformy Google Marketing Platform.

- Praca w środowisku Google Marketing Platform zapewni nam większą efektywność działań reklamowych przy jednoczesnej optymalizacji budżetu. Wykorzystanie w naszej codziennej pracy narzędzi oferowanych przez GMP zagwarantuje nam również pełny dostęp do zaawansowanych danych, które umożliwią  ich pełną analizę, a to z pewnością wpłynie na równoczesne lepsze decyzje taktyczne oraz strategiczne naszej firmy. Decydując się na współpracę z SalesTube poszukiwaliśmy partnera, który nie tylko umożliwi nam implementacje narzędzia GMP do naszego środowiska, ale również nauczy nas jak w pełni  korzystać, z ogromnej ilości danych, które obecnie posiadamy - mówi Štěpán Tomíček - Strategic Media Manager, Flashscore

W swojej ofercie Flashscore poza prezentacją wyników w czasie rzeczywistym, która obejmuje prawie 40 dyscyplin sportowych z ponad 6 200 zawodów, zapewnia także własne wiadomości. Wśród nich znajdują się między innymi komentarze audio (dostępne w 11 językach) oraz tekstowe prowadzone na żywo, skróty oraz relacje wideo, podglądy wybranych meczów, czy też profile graczy z uwzględnieniem ich własnych statystyk.

Opisane  usługi oferowane są za darmo, także dla fanów sportu w Polsce, w której stronę internetową i aplikację mobilną miesięcznie odwiedza ponad 3 miliony użytkowników, z czego prawie 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764