logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salestube rozpoczyna współpracę z Media Expert w obszarze martech

  PR 25.10.2023, przeczytano 396 razy

SalesTube (Group One), lider e-commerce i MarTech na rynku CEE rozwija współpracę z TERG S.A. (Media Expert). Spółka będzie odpowiedzialna za dostarczenie  licencji Google Marketing Platform dla lidera branży RTV i AGD, oraz za support zespołu klienta w optymalizacji działań w ramach całego ekosystemu GMP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-rozpoczyna-wspolprace-z-media-expert-w-obszarze-martech,401847,artykul.html

Media Expert to niekwestionowany lider handlu elektroniką i największa sieć RTV/AGD w Polsce obejmująca ponad 550 sklepów stacjonarnych w ok. 470 miastach na terenie całego kraju1. Według badania Megapanel PBI/Gemius z  września 2023 sklep Mediaexpert.pl zajmuje 2. miejsce wśród najpopularniejszych witryn i aplikacji zakupowych pod względem liczby użytkowników2. Co więcej, strona internetowa Mediaexpert.pl klasyfikuje się także w pierwszej 15. domen w Polsce z miesięcznymi odwiedzinami ponad 10 mln internautów3. To czyni Media Expert liderem swojej kategorii w obszarze digital, a potwierdzeniem tego są także inwestycje marki w technologie marketingowe. 

W obszarze MarTech partnerem Media Expert została należąca do Group One spółka SalesTube. To jedna z pierwszych na świecie firm z pełną certyfikacją Google Marketing Platform oraz największy reseller tej technologii w regionie CEE obsługujący ponad 200 klientów na 30 rynkach. Zakres współpracy SalesTube z Media Expert obejmuje dostarczenie licencji Google Marketing Platform w tym narzędzi: Campaign Manager 360, Display & Video 360, Search Ads 360 oraz Google Analytics 4 360.

Z SalesTube i Value Media od lat pracujemy w obszarach MarTech i e-commerce. Wierzymy, że dzięki poszerzeniu współpracy o narzędzia i usługi Google Marketing Platform, skorzystamy na synergii wiedzy, jaką dysponują zespoły naszego partnera w zakresie tematów mediowych, analitycznych i technologicznych, a wykonana praca realnie przełoży się na sukces prowadzonych działań biznesowych i satysfakcję klientów.

Michał Nawrocki, Wiceprezes Media Expert

Zespół Marketing Platforms spółki SalesTube odpowiedzialny będzie również za bieżące wsparcie zespołu klienta w optymalizacji działań w ramach całego ekosystemu GMP.

Źródło: Group One

groupone.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764