logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salestube wygrywa przetarg na konsulting martech dla marki Orange

  PR 23.11.2022, przeczytano 170 razy

Agencja MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) rozpoczęła współpracę z marką Orange. Spółka będzie odpowiedzialna za mapping i rozwój technologii marketingowych, narzędzi analitycznych pozwalających na podejmowanie decyzji w oparciu o dane oraz wdrożenie strategii performance. Głównym celem wspólnych działań jest wzrost sprzedaży w kanale online Orange. Współpraca jest wynikiem wygranej w przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-wygrywa-przetarg-na-konsulting-martech-dla-marki-orange,398093,artykul.html

- Wybór partnera consultingowego nigdy nie jest łatwy, z jednej strony szukaliśmy zespołu doświadczonego w zwinnej pracy w obszarze martech i integracji danych, z drugiej rozumiejącego, jak te dane aktywizować w komunikacji z klientami. Zależało nam także na podmiocie, który będzie w stanie w sposób zorganizowany zarządzać procesami w tak dużej skali, jak nasza, do czego zespół SalesTube nas przekonał - komentuje Małgorzata Wróbel, Kierowniczka Wydziału Performance Marketing Orange Polska.

W ramach współpracy SalesTube zajmie się działaniami z zakresu MarTech & e-commerce w modelu konsultingowym. Kluczowym obszarem kooperacji będzie analiza ekosystemu technologicznego w obszarze marketingu oraz efektywne wykorzystanie first party data w komunikacji z użytkownikami. Agencja będzie także odpowiadała za audyty i rekomendacje z obszaru Performance, SEM, Paid Social oraz Programmatic. SalesTube będzie współpracować z agencją Value Media odpowiedzialną za strategię i zakup mediów we wszystkich kanałach komunikacji.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764