logo
WIADOMOŚCI

Salestube z 3 nominacjami do Google Premier Partners Awards 2017

Mateusz Zawiślak  PR 14.07.2017, przeczytano 235 razy

SalesTube, agencja e-commerce performance w ramach Group One, otrzymała trzy nominacje w drugiej edycji prestiżowego konkursu Google Premier Partners Awards 2017. Nagrody Google są przyznawane za najskuteczniejsze i najbardziej innowacyjne kampanie e-marketingowe. SalesTube znalazł się na shortliście w kategoriach search innovation (projekty realizowane dla L’Oreal oraz TUI) i display innovation (projekt realizowany dla L’Oreal True Match).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-z-3-nominacjami-do-google-premier-partners-awards-2017,33120,artykul.html

Już po raz drugi Google nagrodzi innowacyjne i skuteczne kampanie prowadzone przez agencje na całym świecie. Na liście nominowanych w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka) znalazło się 11 agencji z Polski, w tym SalesTube z trzema nominacjami.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tych nominacji – docenione zostały wszystkie trzy projekty które zgłaszaliśmy – mówi Asia Czekaj, Managing Director Sales Tube – to dowód na to, że kampanie realizowane dla naszych Klientów są zarówno niezwykle innowacyjne, zaprojektowane na najwyższym poziomie, ale jednocześnie mają realny wkład w rozwój ich biznesów.

Aby wziąć udział w konkursie należy dołączyć do programu Google Partners, którego celem jest pomoc małym i średnim firmom w zaistnieniu w internecie oraz znalezieniu nowych klientów dzięki współpracy ze sprawdzoną agencją. Aby do niego dołączyć, agencje marketingu internetowego muszą pomyślnie przejść przez serię egzaminów i udowodnić, że posiadają kwalifikacje z zakresu korzystania i wdrażania produktów reklamowych Google.

Na początku września poznamy regionalnych zwycięzców konkursu, którzy będą mieli szansę zdobycia nagrody w etapie globalnym konkursu. Finał drugiej edycji Premier Partner Awards, odbędzie się w Nowym Jorku 28 września br.

Źródło: SalesTube

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Najwięcej odsłon w sieci pochodzi z dużych miast
Z najnowszych danych Gemiusa wynika, że im większe miasto, tym większa liczba odsłon w sieci wykonywanych przez użytkowników. Więcej ciekawostek o tym, jak Polacy korzystali z internetu w minionym miesiącu, przeczytasz w najnowszej analizie Gemiusa.
20 kwietnia ukaże się pierwszy numer magazynu „Dobre Chwile”. Będzie to 32-stronicowy tygodnik dla kobiet, który w piątki będzie dołączany do gazety codziennej „Fakt”.
Tomasz Sekielski rozpoczyna współpracę z Wirtualną Polską
Od czwartku, 19 kwietnia rusza autorski vlog Tomasza Sekielskiego. Będzie publikowany w serwisie WP Opinie oraz na stronie głównej WP.
ING Bank Śląski jako pierwszy bank i piąta marka w Polsce przekroczył 100 mln wyświetleń filmów w serwisie YouTube. Bank jest też najpopularniejszy w swojej kategorii pod względem liczby subskrybentów obserwujących profil.
Nowy marketplace Wirtualnej Polski – WP Radarokazji
Grupa WP wystartowała właśnie z multibrandowym serwisem e-commerce „WP radarOkazji”. To kolejne rozwiązanie Wirtualnej Polski służące sprzedaży w sieci.
 
piątek 20.04.2018, 122 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone