WIADOMOŚCI

Salestube z 3 nominacjami do Google Premier Partners Awards 2017

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 14.07.2017, przeczytano 194 razy

SalesTube, agencja e-commerce performance w ramach Group One, otrzymała trzy nominacje w drugiej edycji prestiżowego konkursu Google Premier Partners Awards 2017. Nagrody Google są przyznawane za najskuteczniejsze i najbardziej innowacyjne kampanie e-marketingowe. SalesTube znalazł się na shortliście w kategoriach search innovation (projekty realizowane dla L’Oreal oraz TUI) i display innovation (projekt realizowany dla L’Oreal True Match).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salestube-z-3-nominacjami-do-google-premier-partners-awards-2017,33120,artykul.html

Już po raz drugi Google nagrodzi innowacyjne i skuteczne kampanie prowadzone przez agencje na całym świecie. Na liście nominowanych w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka) znalazło się 11 agencji z Polski, w tym SalesTube z trzema nominacjami.

– Jesteśmy niezmiernie dumni z tych nominacji – docenione zostały wszystkie trzy projekty które zgłaszaliśmy – mówi Asia Czekaj, Managing Director Sales Tube – to dowód na to, że kampanie realizowane dla naszych Klientów są zarówno niezwykle innowacyjne, zaprojektowane na najwyższym poziomie, ale jednocześnie mają realny wkład w rozwój ich biznesów.

Aby wziąć udział w konkursie należy dołączyć do programu Google Partners, którego celem jest pomoc małym i średnim firmom w zaistnieniu w internecie oraz znalezieniu nowych klientów dzięki współpracy ze sprawdzoną agencją. Aby do niego dołączyć, agencje marketingu internetowego muszą pomyślnie przejść przez serię egzaminów i udowodnić, że posiadają kwalifikacje z zakresu korzystania i wdrażania produktów reklamowych Google.

Na początku września poznamy regionalnych zwycięzców konkursu, którzy będą mieli szansę zdobycia nagrody w etapie globalnym konkursu. Finał drugiej edycji Premier Partner Awards, odbędzie się w Nowym Jorku 28 września br.

Źródło: SalesTube

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 21.11.2017, 133 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone