logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Salony Agata z nowym dyrektorem ds. marketingu

  PR 29.11.2019, przeczytano 187 razy

Z początkiem listopada br. funkcję dyrektora ds. marketingu marki Agata S.A. objął Krzysztof Wadas, dotychczas pełniący funkcję zastępcy dyrektora w dziale marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/salony-agata-z-nowym-dyrektorem-ds.-marketingu,384910,artykul.html

Krzysztof Wadas z marką Agata jest związany od blisko 4 lat. Pracę w firmie rozpoczynał jako menadżer ds. marketingu, następnie objął stanowisko zastępcy dyrektora, a od początku listopada br. pełni funkcję szefa zespołu.

Nowy dyrektor odpowiada kompleksowo m.in. za strategię marki oraz strategię komunikacji Agata S.A. Działem współzarządza razem z Angeliką Anusiewicz-Bochenek, zastępcą dyrektora ds. marketingu.

Krzysztof Wadas jest ekonomistą, psychologiem, trenerem biznesu i wykładowcą akademickim. Z marketingiem i sprzedażą zawodowo związany jest od ponad 13 lat. Wcześniej zajmował się m.in. strategią marki i komunikacji, zakupem mediów, kompleksowym planowaniem i realizacją działań digital czy rebrandingiem.

Źródło: Agata S.A.

www.agatameble.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
Pracuj.pl wchodzi w świat e-sportu z T-mobile Ligą Akademicką
Pracuj.pl został oficjalnym partnerem T-Mobile Ligi Akademickiej - największych rozgrywek e-sportowych w Polsce skierowanych do społeczności studenckiej. Serwis jest pomysłodawcą i patronem nowej kategorii zawodów – mistrzostw w programowaniu „Coding Masters”. Zapisy do eliminacji trwają do 6 grudnia, a na zwycięzców rywalizacji czeka wysokiej klasy...
W Żywcu ruszyła Świąteczna Zwrotka Ż
Marka Żywiec zachęca mieszkańców Żywca do oddawania butelek zwrotnych bez paragonu w świątecznej akcji na rzecz środowiska. Oddając butelki w specjalnej strefie, która stanęła na żywieckim Rynku, mieszkańcy wesprą posadzenie drzew tlenowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764