logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samarité zaprasza artystów do konkursu

  PR 27.04.2021, przeczytano 323 razy
ilustracjastrzałka

Od teraz każdy może mieć wpływ na postrzeganie tajemniczego świata Samarité. Marka zaprasza wszystkie kreatywne osoby do stworzenia pracy artystycznej, która zostanie wykorzystana w jej komunikacji. Dla zwycięzców przewidziano nagrody główne w wysokości 1000$.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samarit%C3%A9-zaprasza-artystow-do-konkursu,391242,artykul.html

Samarité to marka kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Marka Samarité to także wyróżniający się design, dający poczucie sprecyzowanego wizerunku marki pielęgnacyjnej z jednej strony pełnej magii i tajemnic, z drugiej spełnionych obietnic. Dlatego już teraz marka zachęca wszystkich artystów do własnej interpretacji tajemniczego świata Samarité i wzięcia udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w zabawie należy w kreatywny sposób zinterpretować hasła „Feel the magic - astrology” lub „Angels in The Secret Forest” i przedstawić tę interpretację w postaci rysunku, ilustracji graficznej lub kolażu (plik .jpg, maks. 1 MB, format: kwadrat). Zwycięskie prace zostaną wykorzystane przez Samarité w komunikacji w social mediach i na stronie internetowej. Staną się one identyfikacją wizualną marki na najbliższy rok z podaniem imienia i nazwiska autora/ów w materiałach marketingowych online i drukowanych. Każdy artysta może wysłać dowolną ilość prac na jeden wybrany lub obydwa tematy, granicą jest jedynie wyobraźnia i termin nadsyłania grafik: 19.05.2021.

Spośród nadesłanych prac do 21.05.2021 wyłonionych zostanie dwóch laureatów, którzy otrzymają nagrodę główną – każdy zwycięzca po 1000$. Ponadto przewidziane są nagrody dla 3 kolejnych konkursowiczów, w postaci zestawów kosmetyków Samarité o wartości 200$.

  • Szczegóły konkursu i regulamin dostępny jest TUTAJ.

Źródło: Samarité

www.samarite.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
Polish Graphic Design Awards 2019: zgłoszenia do 1 maja
1 maja upływa ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i szansa na wzięcie udziału w konkursie Polish Graphic Design Awards. Przegląd najlepszych i najważniejszych projektów graficznych ze wszystkich dziedzin komunikacji wizualnej w Polsce z 2020 roku.
Konkurs „Aspiruj, kreuj, koloruj” rozpoczęty
III edycja konkursu organizowanego przez markę Radaway właśnie się rozpoczęła. W tym rok studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi będą mieć szansę wykazać się swoją kreatywnością i umiejętnościami w zakresie projektowania wzorów nadruku na szkle.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764