logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung ogłasza globalny konkurs kreatywny #Bespokedesignedbyyou

  PR 14.07.2021, przeczytano 833 razy
ilustracjastrzałka

7 lipca wystartował globalny konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou. Formuła konkursu jest ściśle związana z niedawną premierą linii lodówek Bespoke - to właśnie wokół niej skupia się kreatywne zadanie dla uczestników. Celem konkursu jest wyłonienie prawdziwych artystycznych talentów. Miejsce 1. nagrodzone zostanie lodówką Bespoke własnego projektu i kwotą aż 5000 €.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samsung-oglasza-globalny-konkurs-kreatywny-bespokedesignedbyyou,392274,artykul.html

Personalizowane lodówki z linii Bespoke nie tylko zaspokajają indywidualne potrzeby użytkowników w zakresie funkcjonalności i wygody podczas codziennego użytkowania, ale także – dzięki możliwości wyboru paneli, dostępnych w różnych kolorach i materiałach wykończeniowych - stanowią mocny element wystroju pomieszczenia w każdym stylu. Konkurs #BespokeDesignedByYou ma za zadanie odsłonić jeszcze bardziej kreatywne oblicze lodówek Bespoke. Samsung zaprasza artystów, projektantów oraz grafików – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – do udziału w letnim konkursie #BespokeDesignedByYou na najlepsze projekty panelu frontowego lodówki Bespoke.

Ambasadorkami konkursu są Kelly Hoppen CBE, wielokrotnie nagradzana brytyjska projektantka wnętrz i elementów wystroju oraz londyński projektant Yinka Ilori. Każdy z projektantów stworzył unikalny projekt panelu lodówki Bespoke, odzwierciedlający ich indywidualny styl, inspirując do działania i podjęcia wyzwania konkursowego.

Konkurs rozpoczął się w środę 7 lipca. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza online, znajdującego się na instagramowym bio @Samsung_bespoke, nie później niż do północy w piątek 30 lipca br.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody.

1 miejsce – 5000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu
  • Ekspozycja zwycięskiego projektu w sklepie Samsung King’s Cross w Londynie
  • Publikacja w październikowej edycji magazynu Wallpaper* (w sprzedaży 9 września 2021).

2. miejsce – 2000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

3 miejsce – 1000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

Dodatkowo:

  • Autorzy 15 najlepszych projektów zostaną nagrodzeni odkurzaczami Samsung Jet Turbo
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają roczną cyfrową subskrypcję Wallpaper

Więcej informacji o konkursie Samsung #BespokeDesignedByYou można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Samsung Electronics Co., Ltd.

www.samsung.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu POS Stars
Podczas targów Festiwal Marketingu, 14 i 15 września miała miejsce 14. edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe.
Zwiastun Dying Light 2 Stay Human autorstwa Platige Image z nagrodą Silver Drum w kategorii Animacja
W piątek, 23 września 2022 r., odbyła się ceremonia Grand Award, podczas której jury wyróżniło najlepszych twórców i projekty. Wśród nagrodzonych w 28. edycji międzynarodowego festiwalu reklamowego Golden Drum znalazło się studio Platige Image, które otrzymało SILVER DRUM w kategorii Motion Craft - Animacja za trailer do gry Dying Light 2:...
Tomek Kosiński jurorem Kreatura 2022
W tegorocznej edycji konkursu do grona jury dołączył Tomek Kosiński, nasz Creative Director.
Ogłoszono nominacje w KTR - największym i najbardziej rzetelnym konkursie kreatywności w Polsce. 20 nominacji powędrowało do VMLY&R. Zwycięzców poznamy już 7 października.
Druga edycja PR Wings za nami
15 września, na uroczystej gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PR Wings, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Niezależne jury składające się z 40 najwyższej klasy ekspertów, wskazało zwycięskie projekty w 14 kategoriach. Podczas wydarzenia wręczono...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764