logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung ogłasza konkurs „Projektuj z Bespoke”

  PR 20.07.2021, przeczytano 137 razy
ilustracjastrzałka

19 lipca wystartował konkurs Samsung skierowany do studentów, architektów, projektantów oraz stylistów wnętrz. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie kuchni z uwzględnieniem lodówki Bespoke oraz innego wybranego sprzętu kuchennego marki Samsung. Łączna pula nagród wynosi 20 000 PLN brutto.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samsung-oglasza-konkurs-_projektuj-z-bespoke_,392346,artykul.html

„Projektuj z Bespoke”

Bespoke to nowa linia lodówek Samsung, które dzięki wymiennym panelom zewnętrznym, dostępnym w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych, dają użytkownikom niemal nieskończenie wiele możliwości personalizacji. Wybrane moduły lodówki możemy dowolnie łączyć w zestawy dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia.

Uczestnicy konkursu „Projektuj z Bespoke” mają za zadanie zaprojektować kuchnię z uwzględnieniem lodówki Bespoke oraz innego wybranego sprzętu kuchennego marki Samsung.

Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • “Projekt Koncepcyjny” (koncepcje zaprojektowane w formie wizualizacji)
  • “Projekt Zrealizowany” (realizacje wnętrz o jednoznacznie określonym autorstwie, przesłane w formie zdjęć).

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest publikacja pracy w mediach społecznościowych z dedykowanymi oznaczeniami: #projektujzbespoke i #kuchniasamsung oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursowej projektujzbespoke.pl. Termin składania prac mija 6.12.2021 r.  

Nagrody

Łączna suma nagród wynosi 20 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Koncepcyjny” zwycięzca otrzyma 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, natomiast za trzecie miejsce 2 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Zrealizowany”, przewidziano także trzy nagrody. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, zaś za miejsce trzecie 2 000 PLN brutto.  

Za realizację konkursu odpowiada agencja OKK.

  • Więcej informacji o konkursie Samsung „Projektuj z Bespoke” można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Samsung

www.samsung.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Łukasz Majewski w jury konkursu IAB Mixx Awards 2021
Łukasz Majewski, head of PR & communications w VMLY&R Poland, zasiada w jury piętnastej edycji IAB MIXX Awards. To konkurs na najlepsze polskie kampanie reklamowe z wykorzystaniem kanału digital, który wyłania projekty łączące kreatywność i efektywność.
Dawid Szczepaniak nominowany do nagrody Creative Leader of the Year
Creativepool ogłosił coroczną shortlistę stu dwudziestu trzech kreatywnych z całego świata nominowanych do nagrody Creative Leader of the Year. Trafiło na nią aż 9 ekspertów z VMLY&R, w tym z polskiego oddziału agencji - Dawid Szczepaniak, Chief Creative Officer.
Kampania „Polska Kronika Amica”, zrealizowana we współpracy z agencją H2H.tech, otrzymała nagrody Golden Arrow w dwóch kategoriach: wysyłka bezpośrednia B2B oraz promocja sprzedaży B2B. Uwagę jury zwrócił także projekt „Dekady Amica”, który zdobył wyróżnienie w kategorii program lojalnościowy B2B. Wyniki zostały ogłoszone...
Google ogłasza pierwszą polską edycję YouTube Works Awards. W konkursie nagrodzeni zostaną marketerzy i agencje, którzy odpowiadają za najodważniejsze i najskuteczniejsze kampanie reklamowe na platformie YouTube. To pierwszy konkurs w Polsce, który doceni jednocześnie kreatywność i efektywność działań reklamowych. Zgłoszenia potrwają do 15 września, a nagrody...
Samsung ogłasza globalny konkurs kreatywny #Bespokedesignedbyyou
7 lipca wystartował globalny konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou. Formuła konkursu jest ściśle związana z niedawną premierą linii lodówek Bespoke - to właśnie wokół niej skupia się kreatywne zadanie dla uczestników. Celem konkursu jest wyłonienie prawdziwych artystycznych talentów. Miejsce 1. nagrodzone zostanie lodówką Bespoke własnego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764