logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung ogłasza konkurs „Projektuj z Bespoke”

  PR 20.07.2021, przeczytano 830 razy
ilustracjastrzałka

19 lipca wystartował konkurs Samsung skierowany do studentów, architektów, projektantów oraz stylistów wnętrz. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie kuchni z uwzględnieniem lodówki Bespoke oraz innego wybranego sprzętu kuchennego marki Samsung. Łączna pula nagród wynosi 20 000 PLN brutto.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samsung-oglasza-konkurs-_projektuj-z-bespoke_,392346,artykul.html

„Projektuj z Bespoke”

Bespoke to nowa linia lodówek Samsung, które dzięki wymiennym panelom zewnętrznym, dostępnym w różnych kolorach i wersjach wykończeniowych, dają użytkownikom niemal nieskończenie wiele możliwości personalizacji. Wybrane moduły lodówki możemy dowolnie łączyć w zestawy dopasowując wygląd i funkcjonalność urządzenia do indywidualnych potrzeb i stylu życia.

Uczestnicy konkursu „Projektuj z Bespoke” mają za zadanie zaprojektować kuchnię z uwzględnieniem lodówki Bespoke oraz innego wybranego sprzętu kuchennego marki Samsung.

Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • “Projekt Koncepcyjny” (koncepcje zaprojektowane w formie wizualizacji)
  • “Projekt Zrealizowany” (realizacje wnętrz o jednoznacznie określonym autorstwie, przesłane w formie zdjęć).

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest publikacja pracy w mediach społecznościowych z dedykowanymi oznaczeniami: #projektujzbespoke i #kuchniasamsung oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursowej projektujzbespoke.pl. Termin składania prac mija 6.12.2021 r.  

Nagrody

Łączna suma nagród wynosi 20 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Koncepcyjny” zwycięzca otrzyma 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, natomiast za trzecie miejsce 2 000 PLN brutto. W kategorii ,,Projekt Zrealizowany”, przewidziano także trzy nagrody. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 PLN brutto. Za miejsce drugie przewidziano nagrodę w wysokości 3 000 PLN brutto, zaś za miejsce trzecie 2 000 PLN brutto.  

Za realizację konkursu odpowiada agencja OKK.

  • Więcej informacji o konkursie Samsung „Projektuj z Bespoke” można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Samsung

www.samsung.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie
Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w...
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.
Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik
Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764