logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej

  PR 12.04.2019, przeczytano 427 razy
ilustracjastrzałka

Zaprezentowany na początku roku na targach ISE 2019 monitor Samsung SR75 (Space Monitor), będzie dostępny w przedsprzedaży już od 12 kwietnia. Space Monitor, to innowacyjna  propozycja dla tych, którzy chcą by monitor zajmował mnie przestrzeni na biurku. Dla osób, które zamówią monitor w przedsprzedaży, partnerzy handlowi przygotował ofertę specjalną, w ramach której kupujący może otrzymać zestaw Microsoft Designer Bluetooth Desktop w cenie 1 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samsung-space-monitor-w-specjalnej-ofercie-przedsprzedazowej,382064,artykul.html

To co wyróżnia Space Monitor to specjalny mechanizm montażu monitora do blatu. Zamiast klasycznej podstawy, monitor wyposażony jest w zintegrowane ramię, które zaciska się na blacie biurka, zwiększając tym samym przestrzeń roboczą. Podstawka chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora, a sam ekran można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany nawet do powierzchni biurka. Zastosowane rozwiązanie redukuje miejsce zajmowane przez klasyczną podstawę nawet o 93% zwiększając przestrzeń na biurku nawet o 40%*. Konstrukcja monitora daje także łatwy dostęp do wbudowanych portów, a efekt porządku na biurku wzmaga ukryty w ramieniu przewód zasilania i HDMI i nowoczesny design oparty o brak widocznych ramek z trzech stron wyświetlacza.

ilustracjastrzałka

Konstrukcja monitora sprawia, że bardzo dobrze sprawdzi się on w małych przestrzeniach biurowych, bibliotekach, urzędach czy szkołach oszczędzając przestrzeń roboczą na biurku i dając dużą możliwość regulacji wysokości ekranu. Monitor występuje w dwóch wersjach: 27-calowej o rozdzielczości QHD i 32 calowej o rozdzielczości 4K UHD. Mniejszy model wyświetla obraz z częstotliwością 144Hz, dzięki czemu może posłużyć także jako monitor gamingowy.

ilustracjastrzałka

Skorzystanie z oferty przedsprzedażowej pozwoli na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni na biurku dzięki minimalistycznym urządzeniom peryferyjnym od Microsoft z serii Microsoft Designer Bluetooth Desktop, na który składają się bezprzewodowe klawiatura i mysz. Zestaw, który na wolnym rynku kosztuje 299 zł w ofercie specjalnej można zamówić u jednej z firm partnerskich Samsung: X-Kom, Komputronik, Morele i Vobis. Oferta obowiązuje do 29.04.2019 lub do wyczerpania zapasów. 

Źródło: Samsung

www.samsung.pl

Dodatkowe informacje:

*W porównaniu do monitora Samsung SD850.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Operon 45 – tak nazywa się innowacyjna aplikacja mobilna dla nauczycieli od Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Jej kompleksowa obsługa marketingowa, strategia komunikacji i promocji powierzona została agencjom PA i Click Community.
Aplikacja Airly promuje się animacją od Timecode Film Production
Firma Airly - właściciel aplikacji pozwalającej monitorować aktualny stan czystości powietrza wzmacnia działania komunikacyjne skierowane do użytkowników B2B oraz samorządów.
Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
Szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
Sieć sklepów ALDI wraz z agencją Scholz&Friends Warszawa uruchomiła ogólnopolską akcję „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764