logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Samsung Space Monitor w specjalnej ofercie przedsprzedażowej

  PR 12.04.2019, przeczytano 332 razy
ilustracjastrzałka

Zaprezentowany na początku roku na targach ISE 2019 monitor Samsung SR75 (Space Monitor), będzie dostępny w przedsprzedaży już od 12 kwietnia. Space Monitor, to innowacyjna  propozycja dla tych, którzy chcą by monitor zajmował mnie przestrzeni na biurku. Dla osób, które zamówią monitor w przedsprzedaży, partnerzy handlowi przygotował ofertę specjalną, w ramach której kupujący może otrzymać zestaw Microsoft Designer Bluetooth Desktop w cenie 1 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/samsung-space-monitor-w-specjalnej-ofercie-przedsprzedazowej,382064,artykul.html

To co wyróżnia Space Monitor to specjalny mechanizm montażu monitora do blatu. Zamiast klasycznej podstawy, monitor wyposażony jest w zintegrowane ramię, które zaciska się na blacie biurka, zwiększając tym samym przestrzeń roboczą. Podstawka chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora, a sam ekran można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany nawet do powierzchni biurka. Zastosowane rozwiązanie redukuje miejsce zajmowane przez klasyczną podstawę nawet o 93% zwiększając przestrzeń na biurku nawet o 40%*. Konstrukcja monitora daje także łatwy dostęp do wbudowanych portów, a efekt porządku na biurku wzmaga ukryty w ramieniu przewód zasilania i HDMI i nowoczesny design oparty o brak widocznych ramek z trzech stron wyświetlacza.

ilustracjastrzałka

Konstrukcja monitora sprawia, że bardzo dobrze sprawdzi się on w małych przestrzeniach biurowych, bibliotekach, urzędach czy szkołach oszczędzając przestrzeń roboczą na biurku i dając dużą możliwość regulacji wysokości ekranu. Monitor występuje w dwóch wersjach: 27-calowej o rozdzielczości QHD i 32 calowej o rozdzielczości 4K UHD. Mniejszy model wyświetla obraz z częstotliwością 144Hz, dzięki czemu może posłużyć także jako monitor gamingowy.

ilustracjastrzałka

Skorzystanie z oferty przedsprzedażowej pozwoli na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni na biurku dzięki minimalistycznym urządzeniom peryferyjnym od Microsoft z serii Microsoft Designer Bluetooth Desktop, na który składają się bezprzewodowe klawiatura i mysz. Zestaw, który na wolnym rynku kosztuje 299 zł w ofercie specjalnej można zamówić u jednej z firm partnerskich Samsung: X-Kom, Komputronik, Morele i Vobis. Oferta obowiązuje do 29.04.2019 lub do wyczerpania zapasów. 

Źródło: Samsung

www.samsung.pl

Dodatkowe informacje:

*W porównaniu do monitora Samsung SD850.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszyła rejestracja zwiedzających na Remadays Warsaw 2020
Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020. Dzięki zarejestrowaniu się przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas i pieniądze.
Bluerank – agencja marketingu internetowego przygotowuje się do rozwoju modelu współpracy z klientami. Pracę projektową od początku 2020 roku zastąpią teamy partnerskie. Aby przygotować się do tego wyzwania Bluerank zbadał kulturę organizacyjną firmy. Wyniki Qmatch wskazały kluczowe orientacje pracowników: skupienie na kliencie, wynikach i wiedzy.
Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach
Już 20 i 21 listopada 2019 roku w Park Inn By Radisson Katowice odbędzie się Golden Marketing Conference. To będą dwa dni pełne inspirujących prelekcji, merytorycznych rozmów oraz nieszablonowych rozwiązań.
RTB House wprowadza dynamiczne kreacje Snippet Ads
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, rozszerzyła ofertę o jeszcze bogatszą gamę rozwiązań marketingowych na wielu globalnych rynkach, które obsługuje na rzecz klientów takich jak Adidas, Sephora, Trivago czy O2.
Konferencja Brand Summit 2019 – trzy wymiary marki
Już 21 listopada w Warszawie odbędzie się Brand Summit 2019. Konferencja będzie w całości poświęcona marce w trzech wymiarach: korporacyjnej, konsumenckiej i pracodawcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764