logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sanplast zaprezentował nową stroną internetową

  PR 12.11.2019, przeczytano 182 razy
ilustracjastrzałka

Nowy serwis internetowy to doskonały sposób na zapoznanie się z pełną ofertą firmy Sanplast. W łatwy sposób można porównać miedzy sobą parametry i specyfikację poszczególnych artykułów, a następnie wybrać te najbardziej dostosowane do potrzeb, gustu i wymiarów łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe, łatwe do utrzymania w czystości brodziki, wygodne wanny, geometryczne umywalki i różnorodne akcesoria – to wszystko bez trudu można znaleźć na nowej, prostej w obsłudze stronie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sanplast-zaprezentowal-nowa-strona-internetowa,384675,artykul.html

Innowacyjna witryna pozwala bez wychodzenia z domu zapoznać się z pełnym asortymentem firmy, jest też doskonałą bazą wiedzy dla osób poszukujących najlepszych rozwiązań do swojej łazienki. Oprócz szczegółowych informacji na temat wszystkich produktów Sanplast, strona zawiera bogatą część blogową, w której klienci znajdą zarówno nowości produktowe, jak również porady i inspiracje dotyczące wykorzystania artykułów Sanplast w swojej łazience. Nowy serwis Sanplast obejmuje także sklep internetowy z częściami zamiennymi i produktami wyprzedażowymi, w którym klienci mogą kupić je bezpośrednio od producenta.

ilustracjastrzałka

Design strony utrzymano w jasnej tonacji, a nawigacja po poszczególnych strefach witryny jest intuicyjna. Z każdego miejsca strony będzie można bez problemu przejść do interesujących klienta działów, aby wczytać się w porady specjalistów dotyczące urządzania łazienki, posiłkować bazą wiedzy podczas remontu czy skorzystać z atrakcyjnych wyprzedaży w sklepie online.

ilustracjastrzałka

Źródło: Sanplast

www.sanplast.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną...
Canon: Spotkajmy się na Remadays
Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764