logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sarota PR z obsługą Withsecure

  PR 20.09.2022, przeczytano 254 razy

Fińska firma z branży cyberbezpieczeństwa – WithSecure – wybrała agencję SAROTA PR do prowadzenia działań media relations w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sarota-pr-z-obsluga-withsecure,397272,artykul.html

Umowa o pomiędzy SAROTA PR i WithSecure została podpisana na czas nieokreślony. Oprócz budowania relacji z mediami i PR-u eksperckiego, agencja realizuje dla WithSecure™ zlecenia z obszaru digital marketingu.

Obsługa nowego klienta agencji jest prowadzona przez zespół składający się z Anny Gondek (public relations specialist) i Jacka Dembickiego (public relations manager).

Firma WithSecure – wcześniej znana jako F-Secure Business – została założona w 1988 roku i jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu NASDAQ OMX Helsinki Ltd. Skupia się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań bezpieczeństwa IT dla firm i organizacji z całego świata.

SAROTA PR jest pierwszą agencją PR, która obsługuje WithSecure na polskim rynku. Wyboru agencji dokonano po rekomendacji na bazie historii współpracy z firmą F-Secure.

Źródło: SAROTA PR

www.sarota.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Okocim Jasne & Andrzejrysuje.pl - współpraca marki i  rysownika
Marka Okocim przełamuje nudę w segmencie lagerów. Dzięki współpracy z Andrzej Rysuje na rynku pojawiły się puszki z zabawnymi komiksami rysownika. Unikalne opakowania dostępne są w sieci sklepów Żabka.
Klarna z pierwszą kampanią świąteczną w Polsce
Klarna, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ruszyła ze świąteczną kampanią pod hasłem „Najlepszy prezent – więcej czasu”.  Wspólnie z wybranymi partnerami, szwedzki fintech prezentuje flagową usługę „Zapłać za 30 dni” jako metodę płatności, która pozwala zaoferować konsumentom większą swobodę i komfort w czasie intensywnego...
Nad kampanią promującą najnowszy sezon serialu „Skazana”, który dostępny jest od 11 listopada na platformie Player, pracowali nie tylko ludzie. Sztuczna inteligencja pomogła zwiększyć efektywność komunikacji, wspierając zespół kreatywny w opracowaniu materiałów, które będę najbardziej atrakcyjne i czytelne dla odbiorców.
Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764