logo
WIADOMOŚCI

Schulz brand friendly kolejny raz dla Mitsubishi Motors

Mateusz Zawiślak  PR 09.01.2017, przeczytano 244 razy
ilustracjastrzałka

Wybierz swoją rzeczywistość” to hasło najnowszej kampanii, wprowadzającej na rynek model Mitsubishi ASX MY17. Agencja Schulz brand friendly odpowiada za przygotowanie strategii komunikacyjnej i adaptację spotu TV na polski rynek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/schulz-brand-friendly-kolejny-raz-dla-mitsubishi-motors,31029,artykul.html

– W kreacjach odwołujemy się do wysokich oczekiwań klientów w kontekście segmentu crossoverów.  Narratorami spotów jest małżeństwo poszukujące idealnego rodzinnego samochodu. Pożądają wszechstronności, a przede wszystkim bezpieczeństwa i napędu 4x4. Nowy Mitsubishi ASX MY17 spełnia wszystkie te oczekiwania. – tłumaczy Artur Leśniak, creative group head w Schulz brand friendly.

Ogólnopolskie działania reklamowe obejmują TV (spot emitowany jest w głównych i tematycznych kanałach TVP, Polsat i TVN), radio, prasę i internet. Mają na celu poinformowanie klientów o korzyściach płynących z zakupu najnowszego modelu, w tym o atrakcyjnej racie miesięcznej oraz zachęcenie ich do wizyty w salonach Mitsubishi Motors podczas dni otwartych poświęconych premierze modelu ASX MY17.

Kampania wystartowała 9 stycznia i potrwa miesiąc.

Źródło: Schulz brand friendly

www.schulz.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
niedziela 24.06.2018, 78 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone