logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Schulz Design dla Nestle Ice Cream

  PR 18.05.2006, przeczytano 1643 razy
ilustracjastrzałka
Schulz

Krakowska agencja Schulz Design odświeżyła linię dziesięciu opakowań lodów familijnych LA Cremeria. .Zaprojektowała także opakowanie dla nowego brandu Nestle Ice Cream.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/schulz-design-dla-nestle-ice-cream,3949,artykul.html

La Cremeria to linia familijnych lodów, której design opakowań przeszedł gruntowne zmiany. Zmodyfikowany został całkowicie design wieczek oraz etykiet bocznych. Wykonane zostały nowe zdjęcia. Odświeżoną szatę zyskało dziesięć smaków lodów La Cremerii. Design nawiązuje do delikatnego wręcz niebiańskiego smaku lodów, które kryją się we wnętrzu opakowania. Towarzyszy temu telewizyjna kampania reklamowa.

Nowy produkt o nazwie Black Flame – vanilla & chili ice pojawił się w sprzedaży z końcem kwietnia. Schulz Design jest autorem nazwy, zaprojektował logotyp brandu oraz szatę graficzną. Głównym motywem designu jest czarny płomień, który pochłania w swoich ramionach wizualizacje produktu – mówi Grzegorz Mieszkowski manager Schulz Design – jego pikantny smak podkreślony jest silnie nasyconą czerwienią całego opakowania.

Schulz Design to agencja zajmująca się projektowaniem, modyfikacją i adaptacją opakowań. Obecnie tworzy i adaptuje opakowania na 30 rynków w rejonie Europy i Azji. Do głównych klientów Schulz Design należą Colgate, Tesco, Frosta.

Źródło: Schulz

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Euvic Performance promuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi
W dniach 14 - 16 grudnia 2022 r. odbędzie się XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji". Euvic Performance odpowiada za działania promujące Forum w wyniku wygranego postępowania przetargowego prowadzonego przez Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.
Benq Photovue SW321C z certyfikatem TUV Rheinland Anti-Reflection
BenQ, znana światowa marka cyfrowych urządzeń lifestylowych i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania, ogłosiła, że jej PhotoVue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland w zakresie wyjątkowej ochrony przed odbiciami i odblaskami, gwarantującej wysoki komfort pracy wysoką jakość obrazu dla profesjonalnych...
Cena drukarki, koszt wydruku - co jest ważne?
Pytania dotyczące roli druku w polskich domach zostały zadane przez polski oddział Epson podczas cyklu imprez sportowych dla najmłodszych - Kids Run 2022. Celem badania było m.in. ustalenie czy dziś - w czasach powszechnego dostępu do Internetu i chmury IT - drukarki mają jeszcze rację bytu? Po analizie zebranych informacji, okazało się, że… zdecydowanie tak!
On Board Think Kong: MSD Polska  ruszyła z kampanią „Sezon na kleszcze 2”
Kampania pod hasłem „Sezon na kleszcze 2”, ma na celu budowanie świadomości na temat ochrony zwierząt przeciwko kleszczom w czasie jesienno-zimowych miesięcy. Kampania jest częścią międzynarodowego projektu „Protect Our Future Too” realizowanego przez MSD Animal Health.
Najnowsza kampania Moliera2
Okres świąteczny, Sylwester czy karnawał - to dobre okazje do tego, aby zabłysnąć, postawić na spektakularną kreację, która pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Jeszcze nie masz wymarzonej stylizacji? Zainspiruj się najnowszą kampanią Let’s Celebrate Moliera2! Odkryj przy tym niezwykle luksusowe marki, ubrania oraz akcesoria, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764