logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Schulz zatrudnia 10 nowych osób

  PR 08.10.2020, przeczytano 347 razy
ilustracja

Agencja Schulz brand friendly uruchomiła kampanię autopromocyjną #SCHULZsiemaplony. Jest to zwieńczenie kampanii rekrutacyjnej #SCHULZrozkwita, dzięki której agencja zatrudniła 10 nowych osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/schulz-zatrudnia-10-nowych-osob,388703,artykul.html

Majowa kampania rekrutacyjna pod hasłem #SCHULZrozkwita wyróżniała się niecodzienną formą. W rozkwitające pąki o metaforycznym znaczeniu (rozkwitanie=rozwój) i zapylające do nich pszczoły wmontowane zostały gadające głowy pracowników, które zagadały do tych, co po drugiej stronie – w charakterystyczny dla każdego z autorów sposób. Pojawiły się zatem stylistyczne i gramatyczne kwiatki (sic!), absurdalne wtręty i improwizowane odzywki. Do werbalnego kuriozum dodana została muzyka stylizowana na cukierkowe piosenki z lat 50. Tak powstał hipnotyzujący miks, stworzony przez kreatywnych dla kreatywnych.

Kampania została doceniona i nagrodzona w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2020 w kategorii film rekrutacyjny/wizerunkowy.

Dzięki owocnej kampanii zespół agencji zasiliło aż 10 nowych osób, które wystąpiły w kolejnym szalonym projekcie, zatytułowanym #SCHULZsiemaplony. Stanowi on kontynuację majowej akcji rekrutacyjnej.

– Chcemy się pochwalić najokazalszymi owocami, które wpadły do naszej spiżarki. Dołączyło aż 10 osób! A więcej osób w zespole, to większe pole do popisu i więcej owocnych przetargów! Z pełną spiżarnią jesteśmy gotowi nie tylko na nadchodzącą zimę, ale i na jeszcze więcej kreatywnych wyzwań – komentuje Michał Gajewski, associate creative director, Schulz brand friendly, słowami „świeżo zebranej” copywriterki Anny Klusek.

W materiale video nowo zatrudnieni pracownicy wcieli się w specjalnie zaprojektowane, gadające… warzywa i owoce.

Siły kreatywne wzmocnili: Maciej Urbanek (senior motion&art director), Jonasz Ulatowski (senior art director), Roksana Wantulok (art director) oraz Wioletta Leszczyńska (junior art director). Agencja zainwestowała także w copywriterów: Katarzynę Kantner, Annę Klusek oraz Michała Wierzbowskiego, który wrócił do agencji po dwuletniej przerwie, obejmując stanowisko senior copywritera. To nie jedyny powrót – z agencją ponownie związał się Filip Filipczak, który został retail senior strategist. Z kolei dział client service zasiliła Martyna Krupa, obejmując stanowisko account executive, a production managerem została Anna Siwek.

– Rozbudowa zespołu wynika z konieczności zwiększenia wydajności i efektywności pracy dla naszych stałych klientów, którzy w okresie pandemii nie zmniejszali swojej aktywności marketingowej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że to jest jeden z najważniejszych dla nas momentów, jeżeli chodzi o działania sprzedażowe i możemy pozwolić sobie na przetestowanie niestandardowych sposobów dotarcia do klienta oraz zainteresowanie go naszymi usługami. Modyfikacja struktur agencji to kolejny powód tak szerokiej rekrutacji, dzięki której już teraz jesteśmy gotowi na obsłużenie zdecydowanie większej ilości projektów zarówno, przetargowych jak i produkcyjnych – komentuje Andrzej Kapera, managing director, Schulz brand friendly.

To jeszcze nie koniec zasileń w Schulz brand friendly. Trwa dalsze wzmacniane działu kreacji oraz social mediów. Agencja zatrudnia obecnie 60 osób i obsługuje takie marki jak Pudliszki, Wawel, Polskie Koleje Linowe, Lubelska czy marki z portfolio USP Zdrowie.

Źródło: Schulz brand friendly

www.schulz.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podczas konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting (wszyscy zarejestrowani na konferencję otrzymają zaproszenia z linkiem do wejścia na wydarzenie) będą Państwo mogli wysłuchać prezentacji ekspertów z branży oraz wziąć udział w pokazach pracy maszyn.
Tomasz Lewandowski nowym kierownikiem marketingu Centrum Medycznego CMP
Od stycznia br. Tomasz Lewandowski pełni funkcję kierownika marketingu w Centrum Medycznym CMP. Wcześniej związany był z Tramwajami Warszawskimi.
W czasie pandemii COVID-19 polskie firmy wolały ograniczać koszty pozapłacowe i inwestycje niż obniżać wynagrodzenia – wynika z „Badania Polskiej Przedsiębiorczości” zleconego przez inFakt agencji ARC Rynek i Opinia. Wśród małych firm co piąta zdecydowała się podnieść płace.
Związek Cyfrowa Polska wspiera i edukuje polskich przedsiębiorców w dostosowywaniu  do zmian cyfrowych. W tym celu  wspólnie z Obserwatorium.biz oraz partnerami: Asseco, Certum oraz Samsung, przygotował specjalny e-poradnik, który ma pomóc polskim firmom  rozpoczęcie cyfryzacji  poprzez wdrożenie idei paperless. Projekt powstał w ramach...
Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764