logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Scifi Universal z aplikacją konkursową na festiwalu Pyrkon

  PR 07.04.2016, przeczytano 595 razy
ilustracjastrzałka

Scifi Universal, jedyny w Polsce kanał poświęcony tematyce science fiction, będzie obecny na jednym z największych w Centralnej Europie festiwali fantastyki – Pyrkon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/scifi-universal-z-aplikacja-konkursowa-na-festiwalu-pyrkon,28095,artykul.html

Kanał Scifi weźmie udział w konwencie miłośników fantastyki – festiwalu Pyrkon, odbywającym się w dniach 8-10 kwietnia w Poznaniu. Stacja udostępni wszystkim uczestnikom imprezy Gwiezdne Wrota – specjalną instalację – granicę pomiędzy światem realnym i alternatywną rzeczywistością. Odwiedzający Pyrkon fani science fiction będą mogli – dzięki zainstalowanej fotobudce – zarejestrować materiał wideo na tle Gwiezdnych Wrót, a następnie, poprzez specjalną aplikację, zamieścić go na profilu facebookowym Scifi. Fani, którzy nadeślą GiF-y, będą mogli także wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.

Scifi to jedyny na polskim rynku kanał o tematyce science fiction, dostarczający widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, Scifi Universal otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. To tu można zobaczyć kultowe seriale, takie jak „Stargate”, „Dark Matter” czy „Bibliotekarze”, a także cieszące się ogromną popularnością na całym świecie filmy z serii „Rekinado”.

Pyrkon to impreza odbywająca się od 1999 roku. Konwent gromadzi miłośników gier, komiksów, filmów i książek science fiction z Polski i zagranicy. Tegoroczny festiwal odbędzie się już w najbliższy weekend (8-10 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy spodziewają się ponad 30 000 uczestników.

Źródło: NBCUniversal International Networks

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Crunch Films gryzie rynek video
Z raportu Online Video Forecasts 2018[1] opublikowanego przez agencję mediową Zenith wynika, że do 2020 roku przeciętny konsument na świecie będzie oglądał wideo online przez 84 min dziennie. Z tego powodu rynek produkcji wideo na potrzeby mediów społecznościowych rozwija się obecnie w dynamicznym tempie. Do 2021 roku aż 82% całego internetowego ruchu w globalnej sieci...
Polacy spędzają rocznie średnio miesiąc w internecie
Przeciętny Polak spędza w ciągu roku w internecie ponad 760 godzin, czyli cały miesiąc – wynika z badań Gemiusa. Zdecydowana większość pozostaje online nawet w trakcie letnich wakacji. Niehigieniczne korzystanie z technologii cyfrowych połączone z przebodźcowaniem i nadmiarem informacji powoduje, że mózg nie jest w stanie efektywnie odpoczywać. Można to jednak...
Nowa aplikacja mobilna Rock Radia
Możliwość słuchania najlepszych rockowych utworów i ciekawych audycji, a do tego informacje o konkursach i akcjach specjalnych - to wszystko zapewnia nowa aplikacja Rock Radia. Dzięki niej posiadacze urządzeń z systemem Android i - po raz pierwszy - iOS mogą włączyć program stacji na żywo w każdym miejscu, w którym mają dostęp do sieci internetowej.
Auto Świat Classic – Legendy PRL
W środę, 26 czerwca w sprzedaży pojawił się nowy katalog Auto Świat Classic – Legendy PRL. Zostaną w nim zaprezentowane samochody, którymi jeździli Polacy 30 lat temu na przełomie lat 80. i 90.
Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764