logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Scifi Universal z aplikacją konkursową na festiwalu Pyrkon

  PR 07.04.2016, przeczytano 592 razy
ilustracjastrzałka

Scifi Universal, jedyny w Polsce kanał poświęcony tematyce science fiction, będzie obecny na jednym z największych w Centralnej Europie festiwali fantastyki – Pyrkon.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/scifi-universal-z-aplikacja-konkursowa-na-festiwalu-pyrkon,28095,artykul.html

Kanał Scifi weźmie udział w konwencie miłośników fantastyki – festiwalu Pyrkon, odbywającym się w dniach 8-10 kwietnia w Poznaniu. Stacja udostępni wszystkim uczestnikom imprezy Gwiezdne Wrota – specjalną instalację – granicę pomiędzy światem realnym i alternatywną rzeczywistością. Odwiedzający Pyrkon fani science fiction będą mogli – dzięki zainstalowanej fotobudce – zarejestrować materiał wideo na tle Gwiezdnych Wrót, a następnie, poprzez specjalną aplikację, zamieścić go na profilu facebookowym Scifi. Fani, którzy nadeślą GiF-y, będą mogli także wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody.

Scifi to jedyny na polskim rynku kanał o tematyce science fiction, dostarczający widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody, Scifi Universal otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. To tu można zobaczyć kultowe seriale, takie jak „Stargate”, „Dark Matter” czy „Bibliotekarze”, a także cieszące się ogromną popularnością na całym świecie filmy z serii „Rekinado”.

Pyrkon to impreza odbywająca się od 1999 roku. Konwent gromadzi miłośników gier, komiksów, filmów i książek science fiction z Polski i zagranicy. Tegoroczny festiwal odbędzie się już w najbliższy weekend (8-10 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy spodziewają się ponad 30 000 uczestników.

Źródło: NBCUniversal International Networks

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network
Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764