logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Seal AS 1600 w drukarni Hesperus

  PR 20.04.2008, przeczytano 2008 razy
ilustracjastrzałka

W marcu drukarnia Hesperus rozszerzyła park maszynowy o profesjonalny laminator płynny Seal AS 1600. Maszyna dostarczona przez Spandex posłuży przede wszystkim do zabezpieczania grafik na pojazdy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/seal-as-1600-w-drukarni-hesperus,7152,artykul.html

Drukarnia Hesperus specjalizuje się w druku wielkoformatowym, przede wszystkim w oklejaniu pojazdów klientów indywidualnych i flot samochodowych. W ramach świadczonych usług firma wykonuje druk, laminowanie oraz oklejanie. Do najbardziej spektakularnych osiągnięć Hesperus należą m.in. projekty wykonane dla Toyoty Motor Poland, Skoda Polska, BZ WBK czy też UPC Polska

„Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów i z tego znana jest firma Hesperus. Dlatego niezwykle ważny jest dla nas poziom oferowanych usług. Ochrona, jaką zapewnia laminowanie płynne będzie istotnym atutem dla naszych klientów. Grafiki na pojazdach mają długoterminowe zastosowanie tym samym ważne jest utrzymanie jakości wyklejonej grafiki prze kilka lat.” – powiedziała Monika Makowiecka z Hesperus.

Nowy laminaor AquaSeal 1600 posłuży do zabezpieczania wydruków solwentowych, w tym banerów, plandek, a zwłaszcza folii samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania pojazdów. System zabezpieczania płynnego dodatkowo wzmacnia grafikę i daje jej lepszą ochronę przed środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi np. przez szczotki w myjniach. Jest również doskonałym zabezpieczeniem folii wylewanych z przeznaczeniem na przetłoczenia, gdyż po wyschnięciu pracuje wraz z materiałem, nie tworząc dodatkowej, podatnej na rozdwajanie czy pęknięcia warstwy.

„Laminatory Seal to najlepsze rozwiązanie do zabezpieczania wydruków. Stoi za nimi wieloletnie doświadczenie Seal Graphics, światowego lidera w dziedzinie ochrony wydruków. Płynny AS 1600 z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom pracowników Hesperus oraz klientom firmy. ” dodała Monika Hagno, Manager w Spandex Sp. z o.o.

Laminator dostarczył Spandex, wyłączny dystrybutor Seal Graphics na polskim rynku.

Źródło: Spandex

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reklama OOH w Polsce - 3. kw. 2022
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w trzecim kwartale 2022 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).
ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764